Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: драма, комедія
Незмінний творчий дует Скорсезе і ДіКапріо завжди вмів дивувати, але на цей раз перший дав фору самому собі двадцятирічної давності, а другий зіграв мало не найбільш яскраву свою роль. Це сміливий, божевільний і гострий фільм, який під зовнішнім виглядом розпусної комедії ховає глобальну критику образу «білих комірців» і капіталізму в цілому. У такому поважному віці зняти стрічку, де слово «fuck» вимовляється 506 разів? Це Мартін Скорсезе, пані та панове.
Чи варто дивитися: фільм безмежної енергії і таланту, який пролітає перед очима, але по закінченню 3-х годин хочеться ще і ще.
Жанр: жахи, трилер
Для Скотта Дерріксона працювати з темою екзорцизму не в новинку. 9 років тому з його рук вийшла непогана жанрова робота «Шість демонів Емілі Роуз», яку навряд чи назвеш знаковою подією, але в атмосферності й належному саспенсі їй не відмовиш. У новій режисерській роботі помітний прогрес, але всіх проблем вирішити не вдалося. «Визволи нас від зла» - уважний до деталей, несподівано психологічний, а часом і дуже видовищний фільм, що в силу передбачуваного сценарію і невиправдано великого хронометражу виглядає, як спроба недостатньо цікаву ідею затьмарити амбітним виконанням. Виходить далеко не завжди.
Чи варто дивитися: враховуючи загальний стан жанру, важко не виділити цей фільм. Навіть незважаючи на всі очевидні недоліки.
Жанр: фантастика, бойовик
Як тільки Marvel успішно налагодили випуск фільмів про кожного з «Месників», прийшов час ризикувати. «Вартові Галактики» викликали скепсис і деякі побоювання ще на стадії промоушену. Після надзвичайно серйозного сиквелу «Першого месника» вивести на перший план п'ятірку маловідомих героїв, у своїй недоладності одного краще за іншого – ідея цікава і вкрай непередбачувана. Сила коміксового гіганта якраз і полягає в тому, щоб змінювати правила гри й створювати хіт там, де ніхто навіть подумати не міг. «Вартові Галактики» – дитяча та трохи пустотлива космічна одіссея, що підкуповує своїм невичерпним драйвом і тугою за безповоротно втраченим минулим. Логіку і здоровий глузд тут відклали в довгу шухляду - тим краще, залишиться більше екранного часу для єнота, що розмовляє, і людиноподібного дерева.
Чи варто дивитися: Marvel - це певний знак якості, тому сумнівів бути не може.
Жанр: фантастика, бойовик
Надій, що Люк Бессон у своєму житті ще зуміє зняти щось путнє, залишалося все менше. Не те, щоб він випускав відверто погані роботи, але ще з кінця 90-х отримував наганяй навіть від найпалкіших фанатів. Чорна смуга перервалася, мабуть, найнесподіванішим чином. «Люсі» - це повернення до витоків, коли Бессон хотів сказати багато, в результаті не говорив нічого, але при цьому залишав в дурнях навіть найвибагливішого глядача. Уся наукова обгортка про можливості мозку виявилася спритним трюком, оскільки здоровий глузд помирає тут дуже швидко. Це не заважає і далі тримати натхненну міну, сипати посиланнями наліво і направо, а до фіналу і зовсім замахнутися на щось за межею розуміння. Замість того, щоб надати подіям сенсу, Скарлетт Йоганссон зупиняє кулі рукою. І що тут скажеш? Дух захоплює так, що мимоволі починаєш вірити у відверту нісенітницю. А це вже режисерська перемога.
Чи варто дивитися: ніби й соромно, але очей не відірвати. Інакше і не скажеш.

Сергей Задко 14 грудня 2014


Ім’я:
18 січня 2022
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (23-29 грудня) Що у кіно? Прем'єри тижня (23-29 грудня)

Нова «Матриця» та інші новинки прокату.

22 грудня 2021 0 3800
Що у кіно? Прем'єри тижня (30 грудня – 5 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (30 грудня – 5 січня)

Комедія з Олею Поляковою та інші новинки прокату.

29 грудня 2021 0 3744
Що у кіно? Прем'єри тижня (6-12 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (6-12 січня)

Вілл Сміт, Пенелопа Крус та інші зірки у новинках прокату.

08 січня 2022 0 1175
Що у кіно? Прем'єри тижня (13-19 січня) Що у кіно? Прем'єри тижня (13-19 січня)

Новий «Крик» та інші новинки прокату.

13 січня 2022 0 609
MyFrenchFilmFestival починається 14 січня
ексклюзив
MyFrenchFilmFestival починається 14 січня

Програма та склад журі 12-го випуску MyFrenchFilmFestival!

13 січня 2022 0 590