Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: драма, комедія
Незмінний творчий дует Скорсезе і ДіКапріо завжди вмів дивувати, але на цей раз перший дав фору самому собі двадцятирічної давності, а другий зіграв мало не найбільш яскраву свою роль. Це сміливий, божевільний і гострий фільм, який під зовнішнім виглядом розпусної комедії ховає глобальну критику образу «білих комірців» і капіталізму в цілому. У такому поважному віці зняти стрічку, де слово «fuck» вимовляється 506 разів? Це Мартін Скорсезе, пані та панове.
Чи варто дивитися: фільм безмежної енергії і таланту, який пролітає перед очима, але по закінченню 3-х годин хочеться ще і ще.
Жанр: жахи, трилер
Для Скотта Дерріксона працювати з темою екзорцизму не в новинку. 9 років тому з його рук вийшла непогана жанрова робота «Шість демонів Емілі Роуз», яку навряд чи назвеш знаковою подією, але в атмосферності й належному саспенсі їй не відмовиш. У новій режисерській роботі помітний прогрес, але всіх проблем вирішити не вдалося. «Визволи нас від зла» - уважний до деталей, несподівано психологічний, а часом і дуже видовищний фільм, що в силу передбачуваного сценарію і невиправдано великого хронометражу виглядає, як спроба недостатньо цікаву ідею затьмарити амбітним виконанням. Виходить далеко не завжди.
Чи варто дивитися: враховуючи загальний стан жанру, важко не виділити цей фільм. Навіть незважаючи на всі очевидні недоліки.
Жанр: фантастика, бойовик
Як тільки Marvel успішно налагодили випуск фільмів про кожного з «Месників», прийшов час ризикувати. «Вартові Галактики» викликали скепсис і деякі побоювання ще на стадії промоушену. Після надзвичайно серйозного сиквелу «Першого месника» вивести на перший план п'ятірку маловідомих героїв, у своїй недоладності одного краще за іншого – ідея цікава і вкрай непередбачувана. Сила коміксового гіганта якраз і полягає в тому, щоб змінювати правила гри й створювати хіт там, де ніхто навіть подумати не міг. «Вартові Галактики» – дитяча та трохи пустотлива космічна одіссея, що підкуповує своїм невичерпним драйвом і тугою за безповоротно втраченим минулим. Логіку і здоровий глузд тут відклали в довгу шухляду - тим краще, залишиться більше екранного часу для єнота, що розмовляє, і людиноподібного дерева.
Чи варто дивитися: Marvel - це певний знак якості, тому сумнівів бути не може.
Жанр: фантастика, бойовик
Надій, що Люк Бессон у своєму житті ще зуміє зняти щось путнє, залишалося все менше. Не те, щоб він випускав відверто погані роботи, але ще з кінця 90-х отримував наганяй навіть від найпалкіших фанатів. Чорна смуга перервалася, мабуть, найнесподіванішим чином. «Люсі» - це повернення до витоків, коли Бессон хотів сказати багато, в результаті не говорив нічого, але при цьому залишав в дурнях навіть найвибагливішого глядача. Уся наукова обгортка про можливості мозку виявилася спритним трюком, оскільки здоровий глузд помирає тут дуже швидко. Це не заважає і далі тримати натхненну міну, сипати посиланнями наліво і направо, а до фіналу і зовсім замахнутися на щось за межею розуміння. Замість того, щоб надати подіям сенсу, Скарлетт Йоганссон зупиняє кулі рукою. І що тут скажеш? Дух захоплює так, що мимоволі починаєш вірити у відверту нісенітницю. А це вже режисерська перемога.
Чи варто дивитися: ніби й соромно, але очей не відірвати. Інакше і не скажеш.

Сергей Задко 14 грудня 2014
Like

Ім’я:
20 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня)

Новий Нолан і інші новинки прокату.

27 серпня 2020 0 1422
Нолан - рятівник! Нолан - рятівник!

«Нолан – геній» - коментар, який провокує тривалу дискусію на просторах інтернету. Одні стверджують, що він найбільш переоцінений режисер...

25 серпня 2020 0 897
Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 616
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 611
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 462