Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: драма, фентезі
Аронофскі з дитинства мріяв екранізувати історію про Ноя і всесвітній потоп. Людині, яка працювала виключно з авторським кіно, виділили $ 125 млн, та ще й не стали обмежувати у творчій свободі: знімай так, як хочеш. До чого це призвело? До довгих суперечок про фінальний монтаж, заборону прокату в декількох країнах і дуже неоднозначної реакції з боку глядача. Даррен не змінює собі, за дорогим зовнішнім виглядом нікуди не зник авторський почерк, а замість детальної екранізації режисер пішов шляхом радикального переосмислення і зсуву звичних акцентів. Можливо, Аронофскі в деяких сценах лукавить, але амбітності проекту від цього не зменшиться.
Чи варто дивитися: з точки зору блокбастеру – навдивовижу глибокий фільм. Вимагати від «Ноя» більшого не можна, навіть враховуючи послужний список режисера.
Жанр: трилер
Іспанський кібертрилер навряд чи привернув би увагу без двох зірок на чолі акторського складу - Елайджі Вуда і Саші Грей. Цікава концепція з режимом реального часу і розвитком сюжету через вкладки на екрані монітора використовується для абсолютно банальної мети - у черговий раз розповісти про те, що в епоху цифрових технологій особисте життя кожного під загрозою. Вігалондо знову експериментує з побудовою сюжету у вигляді якогось квесту, але на цей раз трохи перегинає, і часом фільм схожий на абсурд. Втім, жарти про Сашу Грей працюють у будь-якому фільмі.
Чи варто дивитися: цікавий проект, який міг би стати ще краще, але режисер не зумів вчасно зупинитися.
Жанр: бойовик, пригоди
Після відверто поганого «Геракла» з Келланом Латсом прийшла черга ще одного фільму про могутнього сина Зевса, де замість манірного напівбога глядач побачить як ніколи доречного Дуейна Джонсона, великого і могутнього. Одразу попереджаємо - трейлер все бреше, замість епічного фентезі тут буде видовище набагато більш приземлене і реальне. Фільм навряд чи запам'ятається після перегляду хоч чимось, окрім персони головного героя, але свої півтори години цілком виправдовує.
Чи варто дивитися: видовищне ігрове кіно, ні більше ні менше.
Жанр: фантастика, бойовик
Ви не повірите, але Майкл Бей брехав, коли обіцяв, що триквелом усе закінчиться. Через 3 роки м'ясорубка зі спецефектів повертається, із ще більшим пафосом та кількістю вибухів на одну хвилину екранного часу. Як маркетологи не старалися, зібрати більше 3-ї частини франшизі не вдалося. Воно й зрозуміло: нових глядачів подібна роботизована порнографія навряд чи зацікавить, а віддані шанувальники, здається, підуть і на 15-ту частину.
Чи варто дивитися: «Трансформери» точно не з того розряду фільмів, коли можна радити, дивитися чи ні. До четвертої частини ви вже точно для себе визначилися, правда?
«З/Л/О: Новий вірус»
Жанр: жахи, трилер
Хто б і що не говорив, а перше «З/Л/О» - фільм для жанру досить важливий. В умовах повного відмирання яких-небудь ідей цей хорор у форматі альманаху, об'єднаного однією сюжетною лінією, зібрав у собі абсолютно різні історії, які в разі глядацького схвалення могли б перерости в повнометражний формат. Так, бюджет серйозно бив по якості, але ідейне виконання від цього не страждало. Сиквел став на порядок дорожче виглядати, але втратив у розмаїтті, кілька разів повторюючи одне і те саме. До триквелу нарешті можна було досягти досконалості, але натомість глядачеві запропонували нашвидкуруч склеєний фільм, який навіть хорором назвати не можна, бо страшно не буде навіть найбільш полохливому.
Чи варто дивитися: провальне завершення цікавої (і важливої) трилогії.
Жанр: трилер
Прокатники вільної екранізації Едгара Аллана По допустили серйозну помилку - у трейлері розкривається важливий сюжетний твіст. Хід для жанру трилеру досить дивний, тому що розумний глядач легко здогадається про всі інші секрети, а те, що все-таки здивує, відверто не буде вписуватися в сюжетну канву. Прикро, адже стільки хороших акторів зібрали!
Чи варто дивитися: доволі сумне видовище, яке засмучує кліше у візуальному плані і керується принципом «несподіванка заради несподіванки».

Сергей Задко 21 грудня 2014
LikeІм’я:
26 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 4198
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1549
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1014
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1004
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 894