Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: мультфільм
Американська анімаційна студія Laika разюче відрізняється від своїх більш впливових побратимів за цехом. Поки DreamWorks та Pixar підкорюють вершини комп'ютерної анімації і дивують різнобарв’ям, Laika випускає у світ практично забуті лялькові мультфільми з готичним відтінком. «Сімейка монстрів» стала вже 3-м проектом студії і помітно змінилася: замість страшних зомбі тепер милі коробочні тролі, а на зміну похмурої стилістики прийшов стімпанк. Мультфільм досягає просто небувалого рівня в роботі з ляльками, але при цьому не забуває і про решту факторів - захоплюючий сценарій, де заховано безліч алюзій на сучасний світ, по-дитячому милий гумор та красивий антураж. До кращих зразків жанру проект, звичайно, не дотягує, але глядацької уваги безумовно заслуговує.
Чи варто дивитися: хороший приклад нетипового голлівудського проекту, який однаково сподобається як дітям, так і їхнім батькам.
Жанр: жахи
Цей хорор наполегливо рекламували як приквел до «Закляття», що став справжнім хітом у 2013 році. Фільм Вана зібрав касу цілком заслужено, бо повернув моду на старомодні жахи, коли лякали не скрімерами, а нагнітанням атмосфери. Погодьтеся, чекати небезпеки набагато страшніше, ніж її споглядати. «Аннабелль» уроки старшого брата чомусь не засвоїла. Леонетті вже встиг зняти два жахливих сиквела до непоганих оригіналів і успішно продовжив тенденцію. На цей раз постановник годує нас примітивними штампами, які торкнулися всього, від характерів персонажів і прийомів залякування до діалогів. Що найприкріше, потенціал самої Аннабелль як моторошного об'єкта в сольному фільмі витратили даремно. Якщо в «Заклятті» вона серйозно лякала, то тут скоріше дратує.
Чи варто дивитися: зовсім прохідний фільм, який максимум заслуговує вийти одразу на відео і канути в лету серед безлічі конкурентів.
Жанр: драма
Один з учасників сезону нагород цього року, «Одержимість» - фільм по-своєму унікальний. Взявши за основу банальний мотив «упертий учень - вимогливий учитель», сценарист, а за сумісництвом і режисер Дем'єн Шазелл виводить історію на зовсім інший рівень за допомогою чесної акторської гри і належного технічного виконання. Так, сценарій рясніє банальностями, але стрічка дивним чином концентрує в собі стільки нелюдської енергії, що буквально перехоплює подих. Часом рівень напруги такий, що здається, ніби дивишся не музичну драму, а гостросюжетний трилер. Повірте, це не так часто відчуваєш.
Чи варто дивитися: дуже багатообіцяючий дебют, який не тільки покаже, як гартувалася сталь, але й змусить не один раз переглянути фінальний перформанс головного героя.

Сергей Задко 13 лютого 2015
Like


Ім’я:
20 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 вересня)

Тарас Шевченко та інші новинки прокату.

23 вересня 2020 0 2457
 З України до Голлівуду і назад З України до Голлівуду і назад

Історія перша: Поліна Бучак

22 вересня 2020 1 1929
«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 1748
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1235
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 713