Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: мультфільм
Американська анімаційна студія Laika разюче відрізняється від своїх більш впливових побратимів за цехом. Поки DreamWorks та Pixar підкорюють вершини комп'ютерної анімації і дивують різнобарв’ям, Laika випускає у світ практично забуті лялькові мультфільми з готичним відтінком. «Сімейка монстрів» стала вже 3-м проектом студії і помітно змінилася: замість страшних зомбі тепер милі коробочні тролі, а на зміну похмурої стилістики прийшов стімпанк. Мультфільм досягає просто небувалого рівня в роботі з ляльками, але при цьому не забуває і про решту факторів - захоплюючий сценарій, де заховано безліч алюзій на сучасний світ, по-дитячому милий гумор та красивий антураж. До кращих зразків жанру проект, звичайно, не дотягує, але глядацької уваги безумовно заслуговує.
Чи варто дивитися: хороший приклад нетипового голлівудського проекту, який однаково сподобається як дітям, так і їхнім батькам.
Жанр: жахи
Цей хорор наполегливо рекламували як приквел до «Закляття», що став справжнім хітом у 2013 році. Фільм Вана зібрав касу цілком заслужено, бо повернув моду на старомодні жахи, коли лякали не скрімерами, а нагнітанням атмосфери. Погодьтеся, чекати небезпеки набагато страшніше, ніж її споглядати. «Аннабелль» уроки старшого брата чомусь не засвоїла. Леонетті вже встиг зняти два жахливих сиквела до непоганих оригіналів і успішно продовжив тенденцію. На цей раз постановник годує нас примітивними штампами, які торкнулися всього, від характерів персонажів і прийомів залякування до діалогів. Що найприкріше, потенціал самої Аннабелль як моторошного об'єкта в сольному фільмі витратили даремно. Якщо в «Заклятті» вона серйозно лякала, то тут скоріше дратує.
Чи варто дивитися: зовсім прохідний фільм, який максимум заслуговує вийти одразу на відео і канути в лету серед безлічі конкурентів.
Жанр: драма
Один з учасників сезону нагород цього року, «Одержимість» - фільм по-своєму унікальний. Взявши за основу банальний мотив «упертий учень - вимогливий учитель», сценарист, а за сумісництвом і режисер Дем'єн Шазелл виводить історію на зовсім інший рівень за допомогою чесної акторської гри і належного технічного виконання. Так, сценарій рясніє банальностями, але стрічка дивним чином концентрує в собі стільки нелюдської енергії, що буквально перехоплює подих. Часом рівень напруги такий, що здається, ніби дивишся не музичну драму, а гостросюжетний трилер. Повірте, це не так часто відчуваєш.
Чи варто дивитися: дуже багатообіцяючий дебют, який не тільки покаже, як гартувалася сталь, але й змусить не один раз переглянути фінальний перформанс головного героя.

Сергей Задко 13 лютого 2015Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2668
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1910
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1212