Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: комедія
Якщо ви знаєте, що випускає кінокомпанія Enjoy Movies, то жодних пояснень не знадобиться. Сиквел дуже успішного проекту «Що виробляють чоловіки» пропонує нам те саме, що і два роки тому. Огидний туалетний гумор, ціла армія популярних медійних осіб і сценарій, якого б злякалася навіть «Золота малина» - всі ці компоненти у паралельному Всесвіті призвели б до провалу, але ж ми говоримо про російський прокат, тому все у прокатників буде добре. А ось у потенційного глядача - навряд чи.
Чи варто дивитися: побійтеся Бога.
Жанр: мультфільм
Ганс Крістіан Андерсен побачив назву мультфільму і перевернувся в труні. Невідомо як групі російських сценаристів вистачило сміливості зазіхнути на святе і випустити у світ «Снігову королеву», де від першоджерела залишилися хіба що імена. Для сиквелу довелося вигадувати нову історію, тому замість Кая і Герди на перший план вийшов троль Орм. Втім, це на краще, бо ніхто більше не буде знущатися над ніжною і дуже глибокою казкою. «Перезаморозка» посередньо написана і не менш посередньо намальована, але хоча б не перетворює Герду в мазохіста. Хоча б за це можна подякувати.
Чи варто дивитися: ніхто не готовий взяти відповідальність за мультфільм, який так чарівно назвали.
«Чоловіки, жінки і діти»
Жанр: драма, комедія
Колись улюбленець критиків, режисер Джейсон Рейтман вперше зіткнувся з несхваленням ще два роки тому через свою драму «День праці». На жаль, його нову картину спіткала та сама доля. «Чоловіки, жінки і діти» страждають нестачею якоїсь алегоричності і проникливості, але, тим не менш, викликають інтерес хоча б через те, що постановник вирішив поміркувати на вкрай актуальну сьогодні тему Інтернету та його впливу на відносини між людьми.
Чи варто дивитися: хороший акторський склад відіграє свої не найкращі, але, можливо, найсучасніші ролі.
Жанр: фантастика, бойовик
Екранізувати розповідь в повнометражному форматі - та ще авантюра, особливо якщо ця розповідь заплутана і дуже неоднозначна. Брати Спіріг ризикнули і, здається, зуміли зняти так, щоб навіть випадковий глядач щось та зрозумів. Замість того, щоб розгорнути на екрані громіздку фантазію, режисери, навпаки, суворо себе обмежують і не намагаються захопити глядача візуальними дивовижами. Саме сюжет стає головним подарунком для тих, хто любить роздумувати над вічними питаннями.
Чи варто дивитися: фільм такий же неоднозначний, як і першоджерело, але тим він і цікавий.
Жанр: комедія, сімейний
«Мами» починалися як зворушливий ролик на Youtube, але дивом змогли розростися в повноцінну трилогію. Перший фільм був простодушний, але досить привабливий; другий паразитував на досягненнях першого і не додавав нічого нового; третій же зовсім забув про своїх попередників. Ні, номінально на екрані ті ж герої, тільки занурені вони у фальшиві декорації фальшивих вражень. Зі справжнього тут хіба що пляшка радянського шампанського, хоча і цей факт піддається сумніву.
Чи варто дивитися: ну які можуть бути «Мами» без нормальних мам? Сміливо пропускайте цей фільм.
Жанр: пригоди, сімейний
Жан-П'єр Жене 4 роки відмовчувався, але нарешті зняв нову історію, та ще й у стилі шалено популярної «Амелі» на радість давнім шанувальникам. Головний герой фільму знову дивакуватий. Заради визнання він готовий перевернути гори. Жене використовує звичне для себе коло прийомів і оповиває все казковим флером, але чомусь не помічає, як дитяча історія стає зовсім навіть не дитячою.
Чи варто дивитися: «Містер Співет» прикидається привітним і безтурботним, але насправді таїть у собі набагато більше.

Сергей Задко 05 березня 2015


Ім’я:
11 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 1860
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 1677
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1214
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 1142
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 1104