Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: фантастика, драма
Творчість Крістофера Нолана можна любити чи ненавидіти, але от чого у вас не вийде точно, так це залишитися осторонь від прем'єри його нового фільму. «Інтерстеллар» чекали, і чекали дуже довго. Режисер тримав деталі проекту в секреті, годував глядачів розмовами про переміщення в просторі і випускав тизери, які мало що пояснювали. Коли фільм нарешті добрався до екранів, хвилювання змінилося на задоволення: він знову зняв шедевр, а шедеври ніколи не розуміли відразу. Це тригодинна космічна опера, у якій Нолан зізнається в коханні до його величності Космосу і всього людства всередині нього. За міжзоряним холодом ховається палке бажання говорити з глядачем про щось велике, щось таке, що не осягнути. Розслабитися не вийде, розібратися у всьому - теж. На все потрібен час. Перед нами - поет, нехай і пише він дорогими спецефектами.
Чи варто дивитися: мабуть, один з найамбітніших і найграндіозніших фільмів тієї епохи кінематографу, яку нам з вами вдалося застати.
Жанр: бойовик, драма
Рідлі Скотт - далеко не новачок у роботі з жанром пеплуму, тому чіплятися до «Виходу» з точки зору технічного виконання сенсу просто немає. Це масштабна і в чомусь навіть монументальна постановка з чудовим акторським складом і вражаючими спецефектами. І якби це був фільм про якусь історичну персоналію, усі б напевно зійшлися на думці, що Скотт нарешті зняв добре, без усяких «але». От тільки і цього разу буде це чортове «але», і це не якась дрібниця. Фільм, на секундочку, про Мойсея, біблійного пророка, а значить, і фільм про віру. А її-то якраз і немає. Ось все є, а духовності немає. Мойсей тут хто завгодно - кинутий брат, лідер опозиції, мудрий полководець, але тільки не проповідник і не той, хто говорив з Богом. Так що ніякого одкровення не буде.
Чи варто дивитися: цей фільм хороший з точки зору постановки, але відчайдушно поганий щодо духовності. Сподобається вам фільм чи ні, залежить тільки від того, чого ви від нього хочете.

Сергей Задко 19 квітня 2015
LikeІм’я:
28 листопада 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (29 жовтня - 4 листопада)

Відьми, знову відьми та інші новинки прокату.

28 жовтня 2020 0 6382
Як один фільм письменника вбив
ексклюзив
Як один фільм письменника вбив

Vian-Fest в Довженко центрі - день другий. A la noir.

29 жовтня 2020 0 2373
Два світи - два фокуси Два світи - два фокуси

Програма 4-го Київського тижня критики «Фокус: Україна Франція»

30 жовтня 2020 0 2140
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 листопада)

Український номінант на Оскар, класичні казки та інші новинки прокату.

04 листопада 2020 0 1620
Київ. Борису Віану 100 років.
ексклюзив
Київ. Борису Віану 100 років.

У Довженко-центрі завершився Vian-Fest.

05 листопада 2020 0 1614