Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: фантастика, драма
Творчість Крістофера Нолана можна любити чи ненавидіти, але от чого у вас не вийде точно, так це залишитися осторонь від прем'єри його нового фільму. «Інтерстеллар» чекали, і чекали дуже довго. Режисер тримав деталі проекту в секреті, годував глядачів розмовами про переміщення в просторі і випускав тизери, які мало що пояснювали. Коли фільм нарешті добрався до екранів, хвилювання змінилося на задоволення: він знову зняв шедевр, а шедеври ніколи не розуміли відразу. Це тригодинна космічна опера, у якій Нолан зізнається в коханні до його величності Космосу і всього людства всередині нього. За міжзоряним холодом ховається палке бажання говорити з глядачем про щось велике, щось таке, що не осягнути. Розслабитися не вийде, розібратися у всьому - теж. На все потрібен час. Перед нами - поет, нехай і пише він дорогими спецефектами.
Чи варто дивитися: мабуть, один з найамбітніших і найграндіозніших фільмів тієї епохи кінематографу, яку нам з вами вдалося застати.
Жанр: бойовик, драма
Рідлі Скотт - далеко не новачок у роботі з жанром пеплуму, тому чіплятися до «Виходу» з точки зору технічного виконання сенсу просто немає. Це масштабна і в чомусь навіть монументальна постановка з чудовим акторським складом і вражаючими спецефектами. І якби це був фільм про якусь історичну персоналію, усі б напевно зійшлися на думці, що Скотт нарешті зняв добре, без усяких «але». От тільки і цього разу буде це чортове «але», і це не якась дрібниця. Фільм, на секундочку, про Мойсея, біблійного пророка, а значить, і фільм про віру. А її-то якраз і немає. Ось все є, а духовності немає. Мойсей тут хто завгодно - кинутий брат, лідер опозиції, мудрий полководець, але тільки не проповідник і не той, хто говорив з Богом. Так що ніякого одкровення не буде.
Чи варто дивитися: цей фільм хороший з точки зору постановки, але відчайдушно поганий щодо духовності. Сподобається вам фільм чи ні, залежить тільки від того, чого ви від нього хочете.

Сергей Задко 19 квітня 2015Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2622
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1885
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1186