Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: фантастика, бойовик
Для Вачовскі цей проект обіцяв стати своєрідним мірилом: усі режисерські роботи брата і сестри після трилогії «Матриця» поголовно провалювалися, а терпіння у продюсерів теж не гумове. Нечувані $176 млн бюджету на такий ризикований проект - це навіть не відвага, а чистої води безумство, але факт залишається фактом. «Піднесення Юпітер» - до непристойності безглуздий фільм. У ньому змішано безліч чужих ідей, спецефекти нагадують кашу, а про поняття гарного смаку, здається, тут ніколи й не чули.
Ніхто не применшує потенціалу самих Вачовскі: це мало не останні творці оригінального продукту в Голлівуді. Але часом ця оригінальність перетворюється на невдалий фарс і гротеск. Енді і Лана вирішили не робити вигляд, ніби за цією метушнею прихований певний сенс, а прямолінійно заявляють: «Ми знімали собі в задоволення». Здається, що нічого високобюджетного від них ми більше ніколи не побачимо, а це, мабуть, навіть на краще.
Чи варто дивитися: у цьому фільмі все настільки погано, що можна і закохатися.
Жанр: бойовик, трилер
Перше, що потрібно знати про нову режисерську роботу Майкла Манна - це один з найбільших фінансових провалів за останні роки. При бюджеті в $70 млн фільм зібрав нікчемні $17 млн, і виною тому навіть не рекламна кампанія, а поганий сарафан: люди виходили із залів розчарованими. «Хакер» слабкий за всіма параметрами: передбачуваний сценарій, що навіює нудьгу, тривіальна драматургія, погано прописані персонажі і якийсь дивний первісний погляд на комп'ютер, де вірус виглядає доріжкою, що світиться і бігає по мікросхемах. Порадувати зможуть хіба що кілька екшн-сцен, захоплюючих, нехай і не надто оригінальних, але фільм насправді про комп'ютерного генія, а не якогось працівника спецназу.
Чи варто дивитися: Манн вміє знімати набагато краще. Так навіщо вибирати щось другого сорту?
Жанр: військовий, драма
Фільму, знятому в копродукції України та Росії, судилося вийти у непростий час: провокаційна назва стрічки в російському прокаті частково пояснює суть проблеми. На тлі останніх спроб зняти гідне військове кіно «Незламна» вигідно вирізняється: у її основі не романтизація війни, а антивоєнний маніфест, спроба якщо не помирити, то хоча б змусити задуматись, до якого результату ми рухаємося. З іншого боку, фільм не позбавлений головного недоліку пострадянського кіно про війну: сентиментальність і глянцевість надає подіям непотрібного пафосу. Це історія не про людину Війни, а про Людину на війні. Ореол романтики тут зайвий.
Чи варто дивитися: кіно, звичайно, не іствудівського рівня, але для продукту національного виробництва більш ніж гідне.
Жанр: комедія
Якщо в головній чоловічій ролі значиться Кевін Харт, знайте - це буде типова американська комедія, де просто зобов'язаний бути жарт на ґрунті расизму. «Шафер напрокат» - дивовижний випадок, коли весь сюжет фільму розкритий у назві. Банальна історія про те, як самотня людина знаходить справжніх друзів і велике кохання, приправлена ​​добродушними, майже навіть не вульгарними жартами і очевидною, але цілком доречною мораллю - такого роду фільми не претендують на щось більше, окрім як «провести вечір у компанії друзів».
Чи варто дивитися: типова американська комедія, яку нема за що посварити, так само, як і похвалити.

Сергей Задко 15 травня 2015
Like

Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 852
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 446