Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
«Територія»
Жанр: драма, пригоди
На загальному тлі російського кінематографу «Територія» - явище рідкісне. Високобюджетна пригодницька драма з передовими акторами і дивовижної краси зйомками, та ще й базується на важливому для свого покоління романі радянського геолога Олега Куваєва – хіба може така постановка в чомусь засмучувати? Виявилося, що може. Олександр Мельник знімав фільм півтора року і, здається, за цей час так закохався у своє дітище, що забув про почуття міри. Тригодинний хронометраж призвів до зайвих акцентів на патетичних висловлюваннях персонажів і слабо прописаному конфлікту всередині колективу, та ще й спроба спростити сюжетну канву роману призвела до скачкоподібного розвитку подій. Фільм так і проситься бути поділеним на серії, але цього, на жаль, не сталося, а перейнятися масштабом постановки, з урахуванням усього вищесказаного, буде нелегко.
Чи варто дивитися: стрічка, яка безперечно заслуговує на увагу, але загальна тривалість йде їй не на користь.
«Дика»
Жанр: драма, біографія
Після тріумфу «Далласського клубу покупців» Жан-Марк Валле не пасе задніх і знову знімає майстерне авторське кіно із заслуженою номінацією на «Оскар» для Різ Візерспун. Ця біографічна історія про жінку, яка з метою розпрощатися з минулим вирішується на пішу подорож, довжиною майже в 2 тисячі кілометрів, відмінно працює і як пригодницький фільм, і як чуттєва драма про те, що з життєвими потрясіннями можна жити далі, якщо навчитися їх сприймати.
Чи варто дивитися: професіоналізм режисера укупі з самовідданою акторською грою подарувала глядачеві одну з найяскравіших робіт минулого року.
«Топ-5»
Жанр: мелодрама, комедія
У житті кожної людини настає момент, коли хочеться обернутися до минулого і зрозуміти нарешті, яким ти був і ким став. Популярному американському коміку Крісу Року виповнилося 50 років, і це, здається, послужило чималим поштовхом до створення фільму «Топ-5». Історія про комедійного актора, який намагається звільнитися від амплуа веселуна і стати серйозною людиною, поки весь світ рішуче проти, багато в чому автобіографічна, тому й зрозуміла. Звісно, ​​не обійдеться без непристойностей, та й частина жартів не надто вдала, але за спробу чесно поговорити про самого себе стрічка як мінімум заслуговує на увагу.
Чи варто дивитися: якщо ви знайомі з персоною Кріса Рока, то буде цікаво. Якщо ж ні – краще цей фільм проігнорувати.

«Гніздо дракона»
Жанр: мультфільм, фентезі
Одразу про головне: цей мультфільм не що інше, як масштабна рекламна кампанія до популярної MMORPG-гри в аніме-стилі Dragon Nest. Якщо ви раптом у неї грали, то «Гніздо дракона» обов'язково залишить приємні враження. Ті ж, хто ніколи про таке не чув (а таких, безумовно, буде більшість), навряд чи залишаться задоволеними: мультфільм цілком побудовано на чужих ідеях і до межі завалений другорядними персонажами, запам'ятати яких рішуче неможливо. Так, є певний масштаб і належна атмосфера, але по-справжньому насолодитися вийде тільки у відданих фанатів.
Чи варто дивитися: тільки якщо ви фанат гри Dragon Nest або жити не можете без рольового фентезі.

Сергей Задко 26 травня 2015
LikeІм’я:
26 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 4326
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1565
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1032
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1021
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 913