Обитель зла

Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: фантастика, бойовик
Ніл Бломкамп яскраво зарекомендував себе в повнометражному дебюті «Дев'ятий округ» і автоматично отримав певний кредит довіри. Однак дива не сталося: «Елізіум» змусив засумніватися, а чи може постановник запропонувати щось більше, ніж просто ефектний атракціон? Якщо технічна сторона проекту була такою ж вдалою, то сценарій залишав бажати кращого. Соціальна проблематика стала для режисера якоюсь спекуляцією, а не гучним протестом, як це було з дебютом.
Ті самі проблеми і в «Чаппі»: на перший план намагаються висунути алегорію про дитячу злочинність у країнах третього світу, але насправді балом тут правлять спецефекти і відчайдушно погані акторські роботи, що нагадують карикатури на звичні образи «хороший, поганий і поганий, якому доведеться перевиховатися». Якщо про перших двох говорити не хочеться взагалі, то останню роль віддали фріковатому дуету Die Antwoord. Рішення це доволі цікаве, втім, окрім цієї самої фріковатості, запропонувати глядачеві щось інше вони не змогли.
Чи варто дивитися: до образливого сирий фільм, з якого можна було б зробити вдалу антиутопію, але вже вдруге нічого не вийшло.
Жанр: мультфільм, комедія
Хто б і що не говорив, але мультсеріал «Губка Боб Квадратні Штани» - явище по-справжньому унікальне. Відчайдушно дурний, нелогічний, та ще й із дивною мораллю - все це про одного з найбільш упізнаваних героїв дитинства, якого обожнюють мільйони малюків. У чому ж секрет? Все просто: цей мультсеріал дозволяв маленьким дітям банально розважитися, не напружуючи мозок (із серії в серію події приблизно однакові), а ось дорослим ще й дарувалася чарівна можливість потрапити в дитинство і зрозуміти нарешті, як бути щасливим. Щастя - бути дурним, відчайдушно і невиправно дурним, тоді й проблем не існує зовсім. Ось так безглузда ідея подарувала світові ідола мільйонів.
Якщо постаратися знайти відмінності між повнометражною версією «Губки Боба» і його серіальним братом, то шукати доведеться довго. Крім очевидного факту - частина мультфільму буде на суші і в тривимірному форматі - все інше на звичному і добре знайомому місці. Так що, якщо ви любите цього по-хорошому ідіотського персонажа, то напевно залишитеся задоволені.
Чи варто дивитися: якщо вас хвилює доля рецепта крабсбургера, то неодмінно подивіться цей мультфільм.
Жанр: бойовик, комедія
Якщо подивитися трейлер до цього фільму, то можна подумати, що на тебе чекає звична поїздка битим шляхом шпигунського бойовика, де світ на грані апокаліпсису, але елегантні та надзвичайно професійні спецагенти знову зупинять лиходіїв. Єдине, що викликає питання: звідки тоді дорослий рейтинг R? Відповідь прихована в імені режисера. Меттью Вон не вміє знімати «як усі». «Секретна служба» - винахідливе і захоплююче видовище, де не бояться жартувати над святинями англійської культури і проливати море крові. Найголовніше, що любові до свого дітища тут більше, ніж в будь-якому іншому, істинно британському шпигунському бойовику.
Чи варто дивитися: Вон у черговий раз віртуозно грає з жанровими шаблонами, тримаючи при цьому тонку грань, яка розділяє іронію від пародії. Дивитися не просто можна, а й треба.

Сергей Задко 20 червня 2015


Ім’я:
04 грудня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 3153
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1996
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1883
Фокстрот Полісся Фокстрот Полісся

19 листопада 2021 0 1220
Що у кіно? Прем'єри тижня (25 листопада – 1 грудня) Що у кіно? Прем'єри тижня (25 листопада – 1 грудня)

Леді Гага, Аль Пачіно та інші зірки у новинках прокату.

25 листопада 2021 0 1072