addams-family-2

Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
«Монстри 2: Темний континент»
Жанр: фантастика, трилер
У 2010 році ще нікому не відомий Гарет Едвардс зняв дебютну повнометражну картину «Монстри», де, власне, самим монстрам відводилося не дуже багато часу. Постановник тверезо оцінював свої можливості з мікробюджетом в півмільйона, тому зняв фільм «на узбіччі фантастичного блокбастера», де весь антураж скоріше стає можливістю збагатити жанр мелодраматичного роад-муві і вивести його на небачені раніше грунти. Така собі лірика на тлі інопланетного вторгнення стала путівкою у вищу лігу, і Едвардс уже встиг зняти фінансово успішну «Годзіллу», а також підписався на перший спін-офф «Зоряних війн».
Можливо, сподіваючись на шлейф гучного імені, продюсери незрозуміло навіщо випустили у світ сиквел (і це через 4 роки!) Чесно кажучи, спільного між фільмами майже немає, хіба що зовнішній вигляд монстрів, але це слабке виправдання. Замість мелодраматизму оригіналу тут прямолінійна драма з життя американських солдатів. Нехай так, якби режисер знімав тільки про це, то могла б вийти непогана історія в дусі військових фільмів останнього часу, але сиквел зобов'язує всю ідею якось прив'язати до нападу монстрів. Прив'язати, може, і прив'язали, але враження від цього залишаються дивні: фільм стрибкоподібно переміщається з драми на фантастику, але, якщо відверто, без цих самих монстрів все могло вийти набагато краще.
Чи варто дивитися: режисерові не вдалося знайти баланс між драмою і фантастикою, що призвело до не найприємнішим наслідків.
Жанр: комедія, мелодрама
Вичерпавши ліміт ідей на сюжети «оригінальних» комедій, російські кінематографісти взялися за адаптацію касових хітів зарубіжжя. На цей раз жертвою стала південнокорейська комедія «Скандалісти». Відмінність в сюжеті двох картин одна, але фатальна: якщо в оригіналі головний герой веде холостяцький спосіб життя, то в російській версії у нього є дівчина, світська левиця Саша у виконанні Катерини Варнави. Власне, проблеми у фільму стандартні для адаптацій: стрічка повністю позбавлена шарму оригіналу, пропонуючи натомість картонних персонажів, ряд непотрібних і непродуманих епізодів і сумнівну пропаганду сімейних цінностей.
Чи варто дивитися: сила російських комедій завжди була в національній самобутності та обіграванні менталітету. Будь-яке наслідування чужого виглядають дешево і страшенно фальшиво.
Жанр: драма, мелодрама
Переживши жахливий провал фільму «Земля після нашої ери», Вілл Сміт намагається повернутися в лігу найбільш високооплачуваних акторів, але передбачувано терпить фіаско. «Фокус» ставив досвідчений дует постановників, яким не в новинку працювати з фільмами про афери, але на цей раз чуття їх підводить: стрічка вийшла якоюсь формальною, акцент тут робиться на картинку, а не інтригуючий сюжет. Так, Марго Роббі чудово виглядає, але це навряд чи потягне на причину подивитися цілий фільм.
Чи варто дивитися: хочете знати, в чому тут фокус? Все просто: якщо ви зважитеся переглянути цей фільм, значить, усе вдалося.

Сергей Задко 08 липня 2015


Ім’я:
28 листопада 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 1899
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 1801
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1556
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1432
Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 891