addams-family-2

Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD

Жанр: комедія, кримінал
Від акторського дуету Уілла Феррелла і Кевіна Харта можна було очікувати багато: маловідомі за територією США, ці коміки, тим не менш, встигли прекрасно себе зарекомендувати на батьківщині, про що свідчать великі касові збори. З іншого боку, в режисерське крісло сів дебютант Етан Коен, чиїми останніми роботами стали сценарії до другого «Мадагаскару» і третіх «Людей в чорному», проектам багато в чому невдалим. Підсумки співпраці вийшло передбачуваними: це добре розіграна комедія положень з неприхованим сатиричним контекстом, але режисерові раз у раз відмовляє почуття смаку, а часом і здорового глузду, тому підтекст про соціальну нерівність доводиться вишукувати серед жартів про статеві органи і сцени злягання.
Чи варто дивитися: зовсім не безглузда комедія, ідею якої можна просто не помітити внаслідок туалетного гумору.
Жанр: комедія, мелодрама
Поки жінки-режисери за кордоном відчайдушно позбавляють свої роботи статевих ознак, знімаючи часто різке і гостросоціальне кіно, в Росії все відбувається з точністю до навпаки. Анна Мелікян знімає фільми неприкрито жіночі, що в її випадку звучить як неодмінний комплімент. Сценарій до «Зірки» в чужих руках міг би перетворитися на нестерпну мелодраму про складнощі дівочої долі, але, слава богу, таким не став. Натомість глядачеві постала надиво жива, щира і чесна історія про те, як мрії іноді зіштовхуються з реальністю. Мелікян якимось дивним чином вміє знайти емоцію, щоб пробитися до глядача, не використовуючи при цьому штучні прийоми Голлівуду.
Чи варто дивитися: вкрай рідко знімають фільми про нас із вами, та ще й так талановито.
Жанр: мультфільм, фантастика
Здається, тільки ледачий не обговорив катастрофічне становище справ у DreamWorks Animation. Амбітна схема випуску трьох мультфільмів на рік себе не виправдала, майже всі оригінальні проекти студії провалилися, так що на «Нарешті вдома» покладалися серйозні надії. Дякувати Богу, саундтрек до фільму записала сама Ріанна, а для озвучки покликали Джима Парсонса, так що після смуги невдач кінокомпанія відсвяткувала відносний, але успіх. Хорошим цей мультфільм теж можна назвати лише відносно: він трошки абсурдний, насичений кислотними кольорами, зате служить ідеальним уроком політкоректності для найменших глядачів. Втім, якщо ви чи ваша дитина мали можливість переглянути «Ліло і Стіча», то в «Нарешті вдома» не вдасться відшукати зовсім нічого цікавого.
Чи варто дивитися: сумбурний, але доволі яскравий мультфільм, який точно сподобається маленькій дитині, але навряд чи припаде до смаку дорослій аудиторії.

Сергей Задко 01 серпня 2015


Ім’я:
21 жовтня 2021
Ваш коментар
Панчук
Панчук 02 серпня 2015 22:35
+1
"Держись" смотрел - классный фильм. Очень классная рубрика, спасибо.
"Дом" тоже смотрел - классный мульт, не надо гнать.
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 вересня)

Оскар Айзек, Майкл Кейн та інші зірки у новинках прокату.

24 вересня 2021 0 4664
Що в кіно? Прем'єри тижня (30 вересня - 6 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (30 вересня - 6 жовтня)

Джеймс Бонд, переможець Канн і інші новинки прокату.

30 вересня 2021 0 4631
В 27-й раз В 27-й раз

Фестиваль «Нове німецьке кіно» оголошує програму

21 вересня 2021 0 1925
Цьогорічний фокус Цьогорічний фокус

5-й Київський тиждень критики презентує програму «Фокус: Україна – Канада»

23 вересня 2021 0 1793
Фаворити критиків Фаворити критиків

Оголошено номінантів на четверту Національну премію кінокритиків «Кіноколо»

28 вересня 2021 0 1619