Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD

Жанр: комедія, кримінал
Від акторського дуету Уілла Феррелла і Кевіна Харта можна було очікувати багато: маловідомі за територією США, ці коміки, тим не менш, встигли прекрасно себе зарекомендувати на батьківщині, про що свідчать великі касові збори. З іншого боку, в режисерське крісло сів дебютант Етан Коен, чиїми останніми роботами стали сценарії до другого «Мадагаскару» і третіх «Людей в чорному», проектам багато в чому невдалим. Підсумки співпраці вийшло передбачуваними: це добре розіграна комедія положень з неприхованим сатиричним контекстом, але режисерові раз у раз відмовляє почуття смаку, а часом і здорового глузду, тому підтекст про соціальну нерівність доводиться вишукувати серед жартів про статеві органи і сцени злягання.
Чи варто дивитися: зовсім не безглузда комедія, ідею якої можна просто не помітити внаслідок туалетного гумору.
Жанр: комедія, мелодрама
Поки жінки-режисери за кордоном відчайдушно позбавляють свої роботи статевих ознак, знімаючи часто різке і гостросоціальне кіно, в Росії все відбувається з точністю до навпаки. Анна Мелікян знімає фільми неприкрито жіночі, що в її випадку звучить як неодмінний комплімент. Сценарій до «Зірки» в чужих руках міг би перетворитися на нестерпну мелодраму про складнощі дівочої долі, але, слава богу, таким не став. Натомість глядачеві постала надиво жива, щира і чесна історія про те, як мрії іноді зіштовхуються з реальністю. Мелікян якимось дивним чином вміє знайти емоцію, щоб пробитися до глядача, не використовуючи при цьому штучні прийоми Голлівуду.
Чи варто дивитися: вкрай рідко знімають фільми про нас із вами, та ще й так талановито.
Жанр: мультфільм, фантастика
Здається, тільки ледачий не обговорив катастрофічне становище справ у DreamWorks Animation. Амбітна схема випуску трьох мультфільмів на рік себе не виправдала, майже всі оригінальні проекти студії провалилися, так що на «Нарешті вдома» покладалися серйозні надії. Дякувати Богу, саундтрек до фільму записала сама Ріанна, а для озвучки покликали Джима Парсонса, так що після смуги невдач кінокомпанія відсвяткувала відносний, але успіх. Хорошим цей мультфільм теж можна назвати лише відносно: він трошки абсурдний, насичений кислотними кольорами, зате служить ідеальним уроком політкоректності для найменших глядачів. Втім, якщо ви чи ваша дитина мали можливість переглянути «Ліло і Стіча», то в «Нарешті вдома» не вдасться відшукати зовсім нічого цікавого.
Чи варто дивитися: сумбурний, але доволі яскравий мультфільм, який точно сподобається маленькій дитині, але навряд чи припаде до смаку дорослій аудиторії.

Сергей Задко 01 серпня 2015
LikeІм’я:
29 жовтня 2020
Ваш коментар
Панчук
Панчук 02 серпня 2015 22:35
+1
"Держись" смотрел - классный фильм. Очень классная рубрика, спасибо.
"Дом" тоже смотрел - классный мульт, не надо гнать.
.

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 5607
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1713
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1173
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1167
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 1076