Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: фентезі, сімейний
Казка про Пітера Пена – це культ, малозрозумілий вітчизняному глядачеві. Англомовний світ любить історію про хлопчика, який не хоче дорослішати, так само сильно, як ми, наприклад, душі не чуємо за вічним протистоянням Вовка і Зайця із «Ну, постривай!» Тим дивніше було чути новини про фільм, що переверне наше уявлення про класичну казку. Навіщо чіпати непорушне? Надію вселяв лише Джо Райт – людина, що успішно впоралася і з більш складними завданнями (чого тільки варта екранізація Льва Толстого), але в допомогу йому дали посереднього сценариста Джейсона Фукса, в чиєму списку досягнень лише четверта частина «Льодовикового періоду». Вийшло наскільки барвисто, настільки й бездушно.
Чи варто дивитися: ефектна високобюджетна казка, де за візуальною розкішшю намагаються приховати безпорадний сценарій з купою сюжетних огріхів і питань без відповідей.
Жанр: фантастика, пригоди
Фільм про людину, що може зменшувати себе до мікроскопічного розміру, обіцяв стати однією з найбільш божевільних ідей Marvel, десь поруч із «Вартовими Галактики». Але не став: новина про звільнення Едгара Райта змусила хвилюватися навіть затятих фанатів. Таким безкомпромісним чином студія позбулася всіх, на їхню думку, занадто експериментальних рішень, зробивши типовий супергеройський фільм з усіма пов’язаними із цим кліше. А могло вийти набагато цікавіше.
Чи варто дивитися: приємний, але занадто шаблонний фільм, який потрібен лише для створення нових «Месників».
Жанр: фантастика, бойовик
2015 рік ознаменувався випуском так званих «ремейків-сиквелів» – спроби одночасно переосмислити і продовжити історії не без успіху провернули з «Божевільним Максом» і «Світом Юрського періоду». Тим же шляхом пішов і «Термінатор»: творці завзято прикидаються, що після 1991 року про знаменитого кіборга нічого не знімали. Увесь фільм тут тільки й роблять, що заграють із фан-базою, часом мало не покадрово відтворюючи сцени з оригіналу, але при цьому намагаються вписати все в сценарне рішення з часовими петлями. Ефект це справляє дивний: «Термінатор» намагається бути одночасно пародією і самостійною роботою, старий Шварценеггер б'ється з молодим, а глядачі полохливо причаїлися від однієї лише думки про створення сиквелу.
Чи варто дивитися: великодушний уклін фанатам оригінального «Термінатора» і ляпас звичайному глядачеві кінотеатру.
Жанр: комедія, музика
Дивно, що ніхто до Стівена Содерберга не здогадався зняти фільм про будні стриптизерів – глядачеві стабільно продають жіночу красу, але чомусь зовсім забувають про прекрасну половину людства. Перший «Супер Майк» вийшов середньої руки драмою про те, що і в Аполлонів у стрінгах теж є свої проблеми і нездійснені мрії. У сиквелі була проведена грамотна робота над помилками, і фільм з частково біографічної історії Ченнінга Татума перетворився на двогодинне потурання жіночим бажанням незалежно від їх (жінок) віку, статури та соціального статусу.
Чи варто дивитися: ідеальний фільм для розкутих дівчат, які не соромляться своїх фантазій. Втім, підходить і для хлопців (з почуттям гумору, звичайно).

Сергей Задко 22 листопада 2015


Ім’я:
14 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 2058
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 1876
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 1563
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1422
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 1351