Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD

«Хапай і біжи»
Жанр: жахи, комедія
Історія про те, як група людей зазнає нападу зомбі, є чи не найбільш канонічним сюжетом фільмів жахів, тому варіацій на цю тему зняли безліч. Особливої ​​згадки заслуговують стрічки в дусі «Зомбі на ім'я Шон» і «Зомбіленд», яким притаманний комедійний ефект, що дозволяє вдосталь обіграти всі звичні жанрові штампи.
«Хапай і біжи» йде ще далі: спочатку на старшокласників нападають зомбі, після чого зомбі піддаються нападу вампірів. Зрештою, усім доведеться об'єднатися, щоб відбити атаку інопланетян. Якщо раптом сюжет здався вам трохи дивним, поспішаємо повідомити, що свого часу цей сценарій потрапив до «Чорного списку» найкращих нереалізованих сценаріїв, а серед акторського складу можна відшукати Боба Оденкерка і Ванессу Хадженс. Тим не менш, враження фільм справляє неоднозначне: тут вам і шкільна драма, і вампірська романтика, і класичний зомбі-трилер, і сага про інопланетне вторгнення.
Чи варто дивитися: цікавий представник B-movie, що розривається між жанрами, а це згубно позначається на рівні виконання кожного з них.
Жанр: драма, музика
Від режисера «Мовчання ягнят» і сценариста «Джуно» з Меріл Стріп у головній ролі – цей список мав автоматично перетворити історію про 60-річну рокершу, що раптом вирішує зблизитися з родиною, у пронизливу драму або ж душевну комедію, але фільм застряг на зрадницькому «між». Це дуже обережне і стримане кіно, що бере в основу досить тривіальний сюжет, втрачаючи при цьому всю емоційність. Втім, акторського таланту Стріп (до всього іншого, в цьому фільмі вона зіграла зі своєю дочкою) вистачає навіть на те, щоб з відверто жалюгідної і малоприємної героїні виловити честь і гідність.
Чи варто дивитися: хоча б заради сцени, де Меріл Стріп співає хіт Леді Гаги «Bad Romance».

Сергей Задко 08 грудня 2015


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар
Pawinee
Pawinee 26 грудня 2015 13:21
0
Superior thinking denrestoatmd above. Thanks!
.

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 9543
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 6082
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3763
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3341
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3337