Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: пригоди, біографія
Спроби екранізувати своєрідний подвиг Філіпа Петі, який 45 хвилин розгулював канатом поміж найвищими хмарочосами у світі, вже здійснювалися, причому дуже навіть успішно. У 2007 році на екрани вийшов документальний фільм «Канатоходець», що завоював визнання критиків, а потім і «Оскар». Стрічка видалася доволі вичерпною, але Роберт Земекіс не збирався відмовлятися від мрії 10-річної давнини. Постановник культової трилогії «Назад у майбутнє» вирішив зробити ставку на видовищність і не помилився: від фінальної сцени по-справжньому захоплює дух.
З іншого боку, до цієї сцени глядачеві доведеться витримати довгу і малоцікаву передісторію про мрію і стадії її втілення, яка майже не виходить за добре відомі умовності. Усі складності якось вирішаться, необхідні люди знайдуться, троси натягнуться, а головний герой таки пройде поміж вежами Всесвітнього торгового центру. Навіщо було так завзято відтягувати кульмінацію це те ще питання.
Чи варто дивитися: фільм однієї сцени, але сцени насправді прекрасної.
Жанр: мультфільм, фентезі
Виходець із СРСР, американський режисер Генндій Тартаковські (при народженні Геннадій Тартаковський) найнесподіванішим чином подарував Sony довгограючу франшизу: «Готель Трансільванія», що отримав від наших прокатників більш виразну назву «Монстри на канікулах», у сиквелі не тільки збільшив свій касовий потенціал, але навіть примудрився не розгубити переваг оригіналу.
У центрі сюжету знову тема толерантності, що цього разу стосується змішання культур і рас, причому подано все напрочуд бережно, без прямолінійної дидактичності. З іншого боку, мультфільм без будь-яких для того причин «збагатили» певною вульгарністю, що складно не списати на Адама Сендлера як співавтора сценарію. Тим не менш, зі своєю головною метою розважити малюків, «Монстри на канікулах» однозначно впораються.
Чи варто дивитися: непоганий сиквел загалом цікавого мультфільму.
Сергей Задко 28 січня 2016Ім’я:
17 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили

31 грудня, незважаючи на очікуваний в Україні локдаун, в кінотеатральний прокат виходить фільм з різдвяною тематикою - "Полювання на...

21 грудня 2020 0 4455
Не Бондом єдиним Не Бондом єдиним

Прем’єра двадцять п’ятого фільму з серії бондіани, де Агента 007 вп’яте (і востаннє) зіграє Крейґ переносилась уже багато раз. Тому...

21 грудня 2020 0 1900
Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня)

Новий мультфільм Pixar, українські комедії, Квартет І та інші новинки прокату.

23 грудня 2020 0 1887
Фільми-події та лауреати Фільми-події та лауреати

Найкращі фільми 2020 року від Arthouse Traffic покажуть у кінотеатрі «Жовтень»

21 грудня 2020 0 1877
Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом Напередодні нової зустрічі з Вуді Алленом

Кращі кіноцитати від режисера "Фестивалю Ріфкіна"

24 грудня 2020 0 1734