Обитель зла

Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD
Жанр: пригоди, біографія
Спроби екранізувати своєрідний подвиг Філіпа Петі, який 45 хвилин розгулював канатом поміж найвищими хмарочосами у світі, вже здійснювалися, причому дуже навіть успішно. У 2007 році на екрани вийшов документальний фільм «Канатоходець», що завоював визнання критиків, а потім і «Оскар». Стрічка видалася доволі вичерпною, але Роберт Земекіс не збирався відмовлятися від мрії 10-річної давнини. Постановник культової трилогії «Назад у майбутнє» вирішив зробити ставку на видовищність і не помилився: від фінальної сцени по-справжньому захоплює дух.
З іншого боку, до цієї сцени глядачеві доведеться витримати довгу і малоцікаву передісторію про мрію і стадії її втілення, яка майже не виходить за добре відомі умовності. Усі складності якось вирішаться, необхідні люди знайдуться, троси натягнуться, а головний герой таки пройде поміж вежами Всесвітнього торгового центру. Навіщо було так завзято відтягувати кульмінацію це те ще питання.
Чи варто дивитися: фільм однієї сцени, але сцени насправді прекрасної.
Жанр: мультфільм, фентезі
Виходець із СРСР, американський режисер Генндій Тартаковські (при народженні Геннадій Тартаковський) найнесподіванішим чином подарував Sony довгограючу франшизу: «Готель Трансільванія», що отримав від наших прокатників більш виразну назву «Монстри на канікулах», у сиквелі не тільки збільшив свій касовий потенціал, але навіть примудрився не розгубити переваг оригіналу.
У центрі сюжету знову тема толерантності, що цього разу стосується змішання культур і рас, причому подано все напрочуд бережно, без прямолінійної дидактичності. З іншого боку, мультфільм без будь-яких для того причин «збагатили» певною вульгарністю, що складно не списати на Адама Сендлера як співавтора сценарію. Тим не менш, зі своєю головною метою розважити малюків, «Монстри на канікулах» однозначно впораються.
Чи варто дивитися: непоганий сиквел загалом цікавого мультфільму.
Сергей Задко 28 січня 2016


Ім’я:
04 грудня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 2989
Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 2298
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1951
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1840
Фокстрот Полісся Фокстрот Полісся

19 листопада 2021 0 1170