Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD


Купуй-скачай: прем'єри тижня на DVD

Жанр: мультфільм, мюзикл
На цей проект від DreamWorks навряд чи взагалі звернули увагу, якби не Джастін Тімберлейк, що випадково взяв і записав саундтрек, який став міжнародним хітом. Поки всі від малого до великого танцювали під Can’t Stop the Feeling!, в кінотеатри підтяглася певна аудиторія, так що студія, що переживає не найкращі часи, зуміла уникнути чергового провалу.
«Тролі» - дивовижно наївний мультфільм, заточений під публіку не старше 10 років. Сюжетні твісти тут заміняють квітчастим антуражем і простими повідомленнями в дусі «не кидай друзів у біді» або «все добре в міру». Місцями автори занадто захоплюються атрибутикою для дівчаток, так що хлопчача частина аудиторії з великою ймовірністю залишиться незадоволена.
Чи варто дивитися: тільки якщо ваші діти засумували за наївними й добродушними історіями.
Жанр: бойовик, трилер
Заснована на реальних подіях історія про страшну аварію на нафтовій платформі «Глибоководний горизонт», яка відбулася в 2010 році в Мексиканській затоці, насправді на диво реалістична. Колишній актор Пітер Берг зняв міцний виробничий фільм-катастрофу, що не боїться вдаватися в термінологію і прискіпливо розбирати правила безпеки при бурінні. На щастя, коли справа доходить до власне аварії, «Горизонт» дає можливість споглядати страшну у своїй документальності картину, як кілька сотень роботяг раптом стають заручниками смертельно небезпечної ситуації. Адже фільм, не дивлячись на все різноманіття піротехніки, виявляється до болю людяним.
Чи варто дивитися: не видатна, але життєва стрічка про реальну катастрофу.
Жанр: драма, комедія
Сиквел 13-річного хуліганського фільму з Біллі Бобом Торнтоном в образі похмільного грабіжника в різдвяному костюмі виявився таким же грубим, але вже не смішним. Оригінал підкуповував яскравим перформансом головного героя і дотепним сценарієм на межі фолу; продовження відчайдушно намагається повторити трюк, але знято все настільки бездарно, що в якийсь момент стає безмежно шкода Бретта Келлі, що заради ролі Термана набрав 20 кілограм, аби відповідати образу пухкого хлопчика.
Чи варто дивитися: непотрібне продовження культової комедії, не здатне хоча б трохи розсмішити.

Сергей Задко 26 грудня 2016
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (2 - 8 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (2 - 8 січня)

Новорічні фільми!

02 січня 2020 0 1279
Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 січня)

Два українські фільми та інші новинки прокату.

16 січня 2020 0 945
Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 січня)

Роберт Дауні-молодший в "Дулітлі" та інші новинки прокату.

10 січня 2020 0 876
Франція онлайн Франція онлайн

Фестиваль франкомовного кіно MyFrenchFilmFestival повертається в 10-й раз

10 січня 2020 0 818
Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня)

Уявний Гітлер, Вілл Сміт та інші новинки прокату.

23 січня 2020 0 481