Квести в Україні - розваги для всієї родини


Квести в Україні - розваги для всієї родини

Роздумуючи над тим, чим зайнятися у Львові і будь-якому іншому місті, багато людей зупиняють свій вибір на відпочинку у парку, похід в кінотеатр або дружніх посиденьках в гостях одного з компанії. Однак це в кращому випадку, оскільки в інших ситуаціях вільний час доводиться проводити за комп'ютерами, смартфонами або іншими гаджетами, що не несе користі, а лише погіршує стан нашого здоров'я. На сьогоднішній день є чудовий вихід із ситуації – розваги з QuestRoom у квест кімнатах.

Що таке квест-кімната

Чуючи про те, що квест кімнати в Києві, Дніпрі, Одесі, інших регіонах України, є відмінною розвагою як для романтичної пари, так і для компанії друзів, або сімейного відпочинку, у багатьох може виникнути питання про те, що вони собою являють, і для якої вікової категорії підходять. Насправді, квест в Дніпрі, Києві, Одесі та інших містах дозволяє весело провести час. Він дає можливість організувати активний відпочинок, коли гравцям необхідно вирішити поставлену перед ними задачу. Під час проходження гри, квестерам доведеться зіткнутися з різними перешкодами, внаслідок чого квест стає ще більш цікавим та насиченим враженнями. Таким чином, в залежності від обраного жанру, QuestRoom передбачає командне рішення логічного завдання, пошук способу вибратись з пастки, детективне розслідування.

Які квест-кімнати бувають

У наш час квест у Львові, Одесі, Києві, Дніпрі, можна вибрати абсолютно у будь-якому жанрі. Таким чином, обираючи розваги у Львові, іншому регіоні України, учасники можуть віддати перевагу квесту в реальності, ескейп-рум, перфоманс, екшн-гру або хоррор-квест. Вибір конкретного жанру залежить виключно від уподобань кожного з гравців, а також від їх віку та часу, відведеного на дозвілля в Одесі, або іншому місті. Крім того, необхідно враховувати і кількість учасників у команді, досвід кожного з них, оскільки від цього залежить рівень складності завдання, передбаченого постановою квест-кімнати.

Як оформляються кімнати для квесту

Найчастіше, організовуючи QuestRoom, незалежно від того, де він буде проходити,чи це буде квест у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, розробники оформляють квест-кімнати різними барвистими декораціями, використовують звукові та візуальні ефекти, при необхідності впроваджують в групу професійного актора. За основу в розробці беруть комп'ютерні ігри, фільми. Також QuestRoom може бути розроблений абсолютно невідомим автором довільно. Нерідко квести в Києві проводяться не тільки у приміщенні, а й на вулиці, або це може бути поставою для квест-гри у центрі Одеси або на околиці Дніпра, а також на історичних вулицях Львова. У будь-якому випадку, участь в квесті буде для вас захоплюючим досвідом.

root 19 грудня 2018
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 858
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 148