Люк Бессон. Обране


Люк Бессон. Обране
Сьогодні Люку Бессону виповнюється 56 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадує найкращі роботи режисера.
Рік: 1988
Жанр: бойовик, драма
Рейтинг IMDB: 7.7
Сюжет: двоє друзів - Енцо Молінарі і Жак Майоль - разом росли на одному з грецьких островів. Батько Жака, нирець, загинув під час збору устриць через несправність водолазного обладнання. Минають роки, хлопчики вже виросли і знову зустрічаються після декількох років розлуки. Обидва стали нирцями на глибину без повітря, і змагання на чемпіонатах світу практично ведеться тільки між ними.
Симпатична працівниця страхового агентства, Джоан, закохується в Жака з першого погляду і їде за ним з Перу в Сицилію, де стає свідком початку небезпечного двобою між друзями. Від Жака вона вже чекає дитину. А друзі поринають все на більшу і більшу глибину. Пройдена відмітка в 120 метрів. Для Жака і Енцо блакитна безодня краще, ніж життя на землі.
«Нікіта»
Рік: 1990
Жанр: бойовик, трилер
Рейтинг IMDB: 7.6
Сюжет: Нікіта - молода дівчина, що під дією наркотиків разом із друзями здійснює пограбування та вбивство. Після суду вирок не приводиться до виконання, а Нікіту відправляють до школи спеціальних агентів. Її більше немає, вона стає секретним агентом без минулого і майбутнього...
Рік: 1994
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 8.6
Сюжет: професійний убивця Леон, що не знає пощади і жалості, знайомиться зі своєю чарівною сусідкою Матільдою, сім'ю якої розстрілюють поліцейські, замішані в торгівлі наркотиками. Завдяки цьому знайомству він вперше переживає почуття любові, але... яке ж коротке життя професійного вбивці.
«П'ятий елемент»
Рік: 1997
Жанр: фантастика, бойовик
Рейтинг IMDB: 7.6
Сюжет: кожні п'ять тисяч років відчиняються двері між вимірами, і темні сили прагнуть порушити світову гармонію. Кожні п'ять тисяч років Всесвіту потрібний герой, здатний протистояти цьому злу.
XXIII століття. Нью-йоркський таксист Корбен Даллас повинен вирішити глобальне завдання - порятунок всього роду людського. Зло у вигляді розжареної маси, наділеної інтелектом, насувається на Землю. Перемогти його можна, лише зібравши воєдино чотири елементи і додавши до них загадковий п'ятий елемент.
Рік: 2005
Жанр: фентезі, драма
Рейтинг IMDB: 7.1
Сюжет: 28-річний Андре повинен десятки тисяч євро різним бандитам по всьому Парижу. Коли підходить термін розплати, він розуміє, що шансів немає. І в поліції, і в американському посольстві йому відмовляють у допомозі.
Але, вирішивши накласти на себе руки, він бачить на мосту надзвичайну красуню в дуже маленькому чорному платті, яка стрибає в Сену. Андре кидається за нею. Врятована дівчина обіцяє допомогти Андре у всьому: вона вигадує дивовижні способи здобувати гроші і допомагає вирішити проблеми з кредиторами. Але тут Андре починає задаватися питанням - чому ця чудова дівчина так старається заради нього?

Сергей Задко 18 березня 2015Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2914
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2050
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1357
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 121