Окуляри віртуальної реальності: 5 найпопулярніших модел


Окуляри віртуальної реальності: 5 найпопулярніших моделей

Коли ми чуємо словосполучення «окуляри віртуальної реальності», перша асоціація, яка виникає, — ігри, VR-парки та фільми. Які моделі забезпечать абсолютне занурення у світ розваг?

Важливі деталі

Є кілька типів окулярів віртуальної реальності. Одні працюють за допомогою комп’ютера, наприклад Oculus Rift і HTC Vive, або приєднуються до ігрової консолі, наприклад, PlayStation VR. Інші під’єднуються до смартфона, наприклад Samsung Gear VR. До слова, згідно з прогнозами аналітичної компанії SuperData, ринок VR до 2020 року досягне $37,7 млрд, і основним драйвером зростання буде сегмент мобільної VR. Також пропонуються автономні девайси, наприклад, Oculus Quest, у вбудованому каталозі якого можна знайти 50 застосунків та ігор.

Перш ніж придбати окуляри віртуальної реальності, рекомендуємо порівняти ціни на ek.ua. Таким чином вам вдасться проаналізувати ринок і зробити оптимальний вибір.

Sony PlayStation VR

Sony PlayStation VR

Окуляри віртуальної реальності приваблюють тривимірною реалістичною графікою, оглядом на 360 градусів, плавною візуалізацією та об’ємним звуком. Для спілкування в мережі передбачено вбудований мікрофон. PlayStation Camera, відстежуючи положення в просторі гарнітури, контролера PlayStation Move та світлової панелі DUALSHOCK 4, забезпечує повне занурення у віртуальний всесвіт.

HTC Vive

HTC Vive

Дисплей Dual AMOLED із роздільною здатністю 2160 ? 1200 та частотою оновлення 90 Гц відповідає за реалістичну графіку. Кут огляду досягає 110 градусів. Для відстеження положення та переміщення гравця усередині ігрової зони передбачена технологія SteamVR Tracking. Мультифункціональний трекпад забезпечує точний тактильний зворотний зв’язок. Шолом віртуальної реальності здатен витримати до 6 годин автономної роботи.

Oculus Rift

Oculus Rift

Стратегії в реальному часі, космічні битви, спортивні змагання — з шоломом віртуальної реальності Oculus Rift користувач отримує незабутній ігровий досвід. Модель отримала два OLED-дисплея з роздільною здатністю 2160 ? 1200 та частотою оновлення 90 Гц. Попри те, що роздільна здатність в Oculus Rift та HTC Vive однакова, на ділі якість зображення значно краща у Rift. Також девайс легший, ніж Vive (470 г проти 520 г).

Lenovo Explorer

Lenovo Explorer

Прекрасна чіткість незалежно від того, динамічне зображення або статичне, 360-градусний огляд, точне відстеження рухів гравця завдяки вбудованим датчикам — переваги Lenovo Explorer, гідні уваги. Гарнітура оснащена дисплеєм з роздільною здатністю 2880 ? 1440 та частотою оновлення 90 Гц. Підтримує технології змішаної реальності Windows. Вага шолома віртуальної реальності — 380 г.

Samsung Gear VR

Samsung Gear VR

Ергономічний дизайн, надійна фіксація, інтуїтивне управління за допомогою інтерактивного джойстика — не дивно, що Samsung Gear VR приваблює користувачів. Великі лінзи з кутом огляду 101 градус забезпечують реальне занурення у віртуальний простір. За плавність і точність відстеження повороту голови відповідають вбудовані гіроскоп і акселерометр. Сумісні моделі смартфонів: Galaxy S8, S8 +, S7, S7 edge, Note5, S6 edge +, S6, S6 edge.

root 16 травня 2019Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1696
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1336
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1254
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1177
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 884