Одеса: мистецтво та комерція - статті кіно - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Одеса: мистецтво та комерція


Одеса: мистецтво та комерція
Стартував Літній Кіноринок ОМКФ-2019
Український Кіноринок – це платформа, де зустрічаються представники дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії в Україні. На учасників заходу очікують презентації релізів дистриб'юторських компаній і українських кіновиробників, доповіді технічних та сервісних компаній, а також обговорення важливих для кіноіндустрії питань
Передувало відкриттю Літнього Кіноринку 15 липня вітальне слово від президентки ОМКФ Вікторії Тігіпко, яка наголосила, що вже кілька років завдяки системній підтримці українського кінематографу відбувається його постійний розвиток.
Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно, зазначив: «Дуже вдячний українським кінотеатрам за підтримку вітчизняного кіно. Цьогоріч нас очікує багато українських стрічок і я сподіваюсь, що вони зацікавлять вас. Розвиток українського кіно безумовно буде зростати, адже на це є запит глядачів».
Директорка Кіноринку Катерина Звєздіна додала, що українське кіно б’є рекорди по бокс-офісах, тож сміливо можна сказати, що цьогорічний Кіноринок принесе не менше бізнес-можливостей та успішного партнерства для його учасників.
Почався перегляд релізів з презентацій майбутніх фільмів від українських кінокомпаній «MMD UA» та «FILM.UA Group». Вони продемонстрували лайнап релізів, серед яких були представлені українські картини «Черкаси», «Поліна і таємниця кіностудії», «Фокстер&Макс», «Захар Беркут», «Скажене весілля-2», «Пульс», «Пограбування по-українськи», а також історичний трилер «Ціна правди», виготовлений у копродукції України, Великобританії та Польщі.
Роман Мартиненко, генеральний директор компанії «MMD UA» під час презентації зауважив: «Я вважаю, що українське кіно наразі знаходиться на стадії великого прориву та на новому і високому рівні. Я думаю, що цьогоріч можна очікувати касові збори прокату українських стрічок які сягнуть 100 млн. гривень». У перший день відкриття учасники побачили презентації від компанії «АРТХАУС ТРАФІК». Зокрема українська стрічка «Додому», яка також увійшла до конкурсної програми ОМКФ 2019.
Далі учасники Кіноринку побачили матеріали фільмів, які презентуватимуть в прокаті компанії «SVOEkino», «PARAKEET FILM».
Також в межах Літнього Кіноринку був представлений проект «Я.Ніна», який наразі знаходиться на стадії виробництва.
Завершенням першого дня Літнього Кіноринку стала прем’єра трейлеру фільму-фентезі «Тільки диво».
16 липня на учасників Кіноринку чекає презентації проектів від «Clever Business Management», «86PROKAT», «УМ-ГРУП», «Fabrikant,» а також від дистриб’юторської компанії «VOLGA Україна».
У межах 10-го ОМКФ в секції Літнього Кіноринку відбудуться прем’єрні покази таких стрічок, як «Герої та боягузи» (реж. Харальд Франклін), «Леся Українка» (реж. Нана Джанелідзе) та презентація анімаційного проекту «Віктор_Робот» (реж. Анатолій Лавренішин).
Учасники мали можливість познайомитися з презентаціями роботи технічної компанії «Сінема Саунд Продакшн».
Крім цього відбувся з’їзд Спілки кінотеатрів України. Нагадаємо, що заходи у межах Літнього Кіноринку 10 ювілейного ОМКФ триватимуть до 17 липня.
Алексей Першко 16 липня 2019
Like

Ім’я
17 серпня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 серпня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 серпня)

Фільм Ксав'є Долана із зіркою "Ігри престолів" та інші новинки прокату.

07 серпня 2019 0 657
Портман зіграє Тора, новий Блейд і інші новини Marvel Портман зіграє Тора, новий Блейд і інші новини Marvel

Все, що потрібно знати про презентацію Marvel на Comic Con.

21 липня 2019 0 432
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 серпня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 серпня)

Спін-офф "Форсажу", лауреат Канн та інші новинки прокату.

31 липня 2019 0 423
Let’s Go International Let’s Go International

KMW CoProduction Meetings – копродукційний івент KYIV MEDIA WEEK 2019

09 серпня 2019 0 392
Що в кіно? Прем'єри тижня (15-21 серпня) Що в кіно? Прем'єри тижня (15-21 серпня)

Новий Тарантіно та інші новинки прокату.

14 серпня 2019 0 374