Одеса: мистецтво та комерція


Одеса: мистецтво та комерція
Стартував Літній Кіноринок ОМКФ-2019
Український Кіноринок – це платформа, де зустрічаються представники дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії в Україні. На учасників заходу очікують презентації релізів дистриб'юторських компаній і українських кіновиробників, доповіді технічних та сервісних компаній, а також обговорення важливих для кіноіндустрії питань
Передувало відкриттю Літнього Кіноринку 15 липня вітальне слово від президентки ОМКФ Вікторії Тігіпко, яка наголосила, що вже кілька років завдяки системній підтримці українського кінематографу відбувається його постійний розвиток.
Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно, зазначив: «Дуже вдячний українським кінотеатрам за підтримку вітчизняного кіно. Цьогоріч нас очікує багато українських стрічок і я сподіваюсь, що вони зацікавлять вас. Розвиток українського кіно безумовно буде зростати, адже на це є запит глядачів».
Директорка Кіноринку Катерина Звєздіна додала, що українське кіно б’є рекорди по бокс-офісах, тож сміливо можна сказати, що цьогорічний Кіноринок принесе не менше бізнес-можливостей та успішного партнерства для його учасників.
Почався перегляд релізів з презентацій майбутніх фільмів від українських кінокомпаній «MMD UA» та «FILM.UA Group». Вони продемонстрували лайнап релізів, серед яких були представлені українські картини «Черкаси», «Поліна і таємниця кіностудії», «Фокстер&Макс», «Захар Беркут», «Скажене весілля-2», «Пульс», «Пограбування по-українськи», а також історичний трилер «Ціна правди», виготовлений у копродукції України, Великобританії та Польщі.
Роман Мартиненко, генеральний директор компанії «MMD UA» під час презентації зауважив: «Я вважаю, що українське кіно наразі знаходиться на стадії великого прориву та на новому і високому рівні. Я думаю, що цьогоріч можна очікувати касові збори прокату українських стрічок які сягнуть 100 млн. гривень». У перший день відкриття учасники побачили презентації від компанії «АРТХАУС ТРАФІК». Зокрема українська стрічка «Додому», яка також увійшла до конкурсної програми ОМКФ 2019.
Далі учасники Кіноринку побачили матеріали фільмів, які презентуватимуть в прокаті компанії «SVOEkino», «PARAKEET FILM».
Також в межах Літнього Кіноринку був представлений проект «Я.Ніна», який наразі знаходиться на стадії виробництва.
Завершенням першого дня Літнього Кіноринку стала прем’єра трейлеру фільму-фентезі «Тільки диво».
16 липня на учасників Кіноринку чекає презентації проектів від «Clever Business Management», «86PROKAT», «УМ-ГРУП», «Fabrikant,» а також від дистриб’юторської компанії «VOLGA Україна».
У межах 10-го ОМКФ в секції Літнього Кіноринку відбудуться прем’єрні покази таких стрічок, як «Герої та боягузи» (реж. Харальд Франклін), «Леся Українка» (реж. Нана Джанелідзе) та презентація анімаційного проекту «Віктор_Робот» (реж. Анатолій Лавренішин).
Учасники мали можливість познайомитися з презентаціями роботи технічної компанії «Сінема Саунд Продакшн».
Крім цього відбувся з’їзд Спілки кінотеатрів України. Нагадаємо, що заходи у межах Літнього Кіноринку 10 ювілейного ОМКФ триватимуть до 17 липня.
Алексей Першко 16 липня 2019Ім’я:
15 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили Реальний Санта-Клаус, якого ми заслужили

31 грудня, незважаючи на очікуваний в Україні локдаун, в кінотеатральний прокат виходить фільм з різдвяною тематикою - "Полювання на...

21 грудня 2020 0 4144
Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 грудня)

«Диво-жінка» та інші новинки прокату.

16 грудня 2020 0 3941
Не Бондом єдиним Не Бондом єдиним

Прем’єра двадцять п’ятого фільму з серії бондіани, де Агента 007 вп’яте (і востаннє) зіграє Крейґ переносилась уже багато раз. Тому...

21 грудня 2020 0 1818
Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 грудня)

Новий мультфільм Pixar, українські комедії, Квартет І та інші новинки прокату.

23 грудня 2020 0 1801
Фільми-події та лауреати Фільми-події та лауреати

Найкращі фільми 2020 року від Arthouse Traffic покажуть у кінотеатрі «Жовтень»

21 грудня 2020 0 1795