Небезпечне кіно: чи впливає перегляд фільмів на психіку


Небезпечне кіно: чи впливає перегляд фільмів на психіку

Нещодавно проведене дослідження про вплив перегляду фільмів на людину показало, що з точки зору психології, перегляд фільмів сильно впливає на світогляд людини, цитує ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.


Так, в результаті дослідження стало відомо, що фільми впливають не тільки на психологічний стан людини, а й на всі психологічні реакції що відбуваються в ньому. Більш того, за словами психологів, фільми здатні викликати сильні поведінкові реакції і навіть схилити до необдуманих дій.


В ході дослідження було встановлено, що перегляд фільмів особливо впливає на психіку підлітків. Інформація ззовні блискавично впливає на тендітну психіку. Проте, дорослі також піддаються досить сильному впливу, особливо з розвитком глобальної мережі Інтернет.


За словами представників сайту Kakoyfilmposmotret.ru, сьогодні можна подивитися будь-який фільм онлайн. Саме вільний доступ є головною причиною впливу кіно на підсвідомість людини. Будь-який фільм, який дивиться глядач, створює у свідомості світ ілюзій. Саме таким чином фільми керують поведінкою і діями людини. Наприклад, перегляд бойовиків розвиває в людині жорстокість, а мелодрами здатні викликати у свідомості неприємні спогади і навіть призвести до глибокої депресії.


Саме за таким принципом працює реклама. З допомогою інформації, яка подається в рекламних роликах, у людини закладається бажання придбати даний товар або скористатися тією чи іншою послугою. Особливо наполегливо сьогодні рекламують ігри в інтернет-казино, і що найцікавіше, навіть під час переглядів фільмів. Вплив подібної реклами на психіку людини дійсно величезна. Його силу можна сміливо порівняти з гіпнозом.


Психологами було встановлено, що не меньш сильним засобом впливу на психіку людини є телебачення. Різні засоби масової інформації, в тому числі телебачення і кіно, є ефективними маніпуляторами людською свідомістю. Однак на цю ситуацію можна поглянути з декількох сторін. У разі , якщо людина вирізняється слабкою обізнанністю, то вона легко піддається впливу кіно. Якщо ж людина робить свої дії усвідомлено і завжди може зрозуміти, де намагаються нею маніпулювати, то в практиці вона ніколи не піддається навіть найсильнішому і ефективного інформаційного впливу
 

root 19 лютого 2018
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 857
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 147