Небезпечне кіно: чи впливає перегляд фільмів на психіку


Небезпечне кіно: чи впливає перегляд фільмів на психіку

Нещодавно проведене дослідження про вплив перегляду фільмів на людину показало, що з точки зору психології, перегляд фільмів сильно впливає на світогляд людини, цитує ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.


Так, в результаті дослідження стало відомо, що фільми впливають не тільки на психологічний стан людини, а й на всі психологічні реакції що відбуваються в ньому. Більш того, за словами психологів, фільми здатні викликати сильні поведінкові реакції і навіть схилити до необдуманих дій.


В ході дослідження було встановлено, що перегляд фільмів особливо впливає на психіку підлітків. Інформація ззовні блискавично впливає на тендітну психіку. Проте, дорослі також піддаються досить сильному впливу, особливо з розвитком глобальної мережі Інтернет.


За словами представників сайту Kakoyfilmposmotret.ru, сьогодні можна подивитися будь-який фільм онлайн. Саме вільний доступ є головною причиною впливу кіно на підсвідомість людини. Будь-який фільм, який дивиться глядач, створює у свідомості світ ілюзій. Саме таким чином фільми керують поведінкою і діями людини. Наприклад, перегляд бойовиків розвиває в людині жорстокість, а мелодрами здатні викликати у свідомості неприємні спогади і навіть призвести до глибокої депресії.


Саме за таким принципом працює реклама. З допомогою інформації, яка подається в рекламних роликах, у людини закладається бажання придбати даний товар або скористатися тією чи іншою послугою. Особливо наполегливо сьогодні рекламують ігри в інтернет-казино, і що найцікавіше, навіть під час переглядів фільмів. Вплив подібної реклами на психіку людини дійсно величезна. Його силу можна сміливо порівняти з гіпнозом.


Психологами було встановлено, що не меньш сильним засобом впливу на психіку людини є телебачення. Різні засоби масової інформації, в тому числі телебачення і кіно, є ефективними маніпуляторами людською свідомістю. Однак на цю ситуацію можна поглянути з декількох сторін. У разі , якщо людина вирізняється слабкою обізнанністю, то вона легко піддається впливу кіно. Якщо ж людина робить свої дії усвідомлено і завжди може зрозуміти, де намагаються нею маніпулювати, то в практиці вона ніколи не піддається навіть найсильнішому і ефективного інформаційного впливу
 

root 19 лютого 2018


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8831
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5737
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3416
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 2997
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 2994