Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету, служать фоном для розвитку подій, супроводжують персонажів в різних сценах. Парфумерія та кіно мають багато спільного. Перша допомагає акторам створювати образи, що запам'ятовуються, друге виступає майданчиком для реклами аромату. Взаємовигідне співробітництво! Багато людей згадують улюблений фільм саме по парфуму, який носив герой або героїня. Поговоримо сьогодні про легендарні запахи, які стали відомими в тому числі і завдяки появі в кіно.

Дорогий аромат як частина образу героя кіно

У перших художніх фільмах режисери не приділяли належну увагу запаху героїв. Однак виробники парфумерії швидко відреагували на масове захоплення кінематографом і побачили можливість хорошої реклами. Від вигідної фінансової пропозиції творці фільмів не могли відмовитися, а згодом зрозуміли, що за допомогою аромату можна передати певний задум. Сьогодні складно назвати жанр, де б були відсутні картини, в яких режисер не використовував один з брендових парфумів - цей хід активно застосовують як в мелодрамах, так і в трилерах.

Легендарний парфум в зарубіжному кінематографі

Говорячи про зарубіжні фільми, де зустрічався легендарний парфум, на думку відразу приходить «Запах жінки» з Аль Пачіно. Назва аромату - Guerlain Mitsouko. Він же зустрічається в романтичній драмі «Денна красуня», де його використовує героїня Катрін Деньов. У парфум стійкий і щільний запах, в якому відчувається деревна нота, а також гармонійне поєднання троянди, бергамоту, персика і кориці. Ще одна відома марка, якій часто віддають перевагу персонажі зарубіжного кіно, - Christian Dior. Наприклад, Керрі з фільму «Секс у великому місті» любить J'adore, а Містер Біг користується Fahrenheit. Актор, який зіграв цього героя, вибирає даний парфум і в житті. Колекція парфумів та туалетної води Christian Dior просто створена для використання в кіно, настільки цікаві та оригінальні образи вона допомагає створювати на екрані. Фанати американських трилерів точно пам'ятають такого персонажа, як Ганнібал Лектор з фільму «Мовчання ягнят». При першій зустрічі з напарницею (у виконанні Джоді Фостер) відомий психіатр легко визначає улюблений аромат героїні - L'air Du Temps Nina Ricci. Такий запах ідеально доповнює образ сильної, інтелектуальної і красивої жінки.

Запахи персонажів вітчизняних фільмів

Перейдемо від західного кінематографа до вітчизняного. Використовувати парфумерію в рамках сюжетів фільмів почали ще в радянські роки. У той час хороші духи коштували дорого, і їх згадка на екрані переслідувало дві мети:

  • сформувати образ персонажа як людину, що приділяє велику увагу своїй зовнішності;
  • продемонструвати віддаленість героя від простого народу.

Наприклад, аромат Chanel №5, який заслужено вважається одним з найбільш часто використовуваних в кіно, зустрівся радянському глядачеві у фільмі «Діамантова рука» - його використовувала фатальна жінка Анна Сергіївна. За допомогою парфуму режисер хотів підкреслити її зв'язок зі злочинним світом, де є великі гроші і доступ до контрабанди. Сьогодні французькі парфуми стали набагато доступніше. На EVA.UA їх активно замовляють українські поціновувачі стійких і вишуканих ароматів з абсолютно різним рівнем доходу. Довгий час новорічні свята було складно уявити без комедії «Іронія долі, або з легким паром». І в ній також творці не змогли обійтися без дорогого парфуму. Асаме легендарні парфуми Climat Lancome. Саме їх Іполит вирішив піднести своїй Наді. Аромат був дефіцитним на той час, і такий подарунок просто зобов'язаний був розтопити серце білявої красуні. Ці парфуми добре підходять стриманій, витонченій жінці. Незважаючи на те, що сучасний формат кіно не передбачає передачу запахів, парфум грає важливу роль в створенні образів. Одна назва аромату здатна багато чого сказати про його власника досвідченому глядачеві.

root 04 лютого 2021Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2158
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1670
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 983