Пірс Броснан. Обране


Пірс Броснан. Обране
Сьогодні Пірсу Броснану виповнюється 62 роки. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актора, свідомо не згадуючи добре відому бондіану.
«Афера Томаса Крауна»
Рік: 1999
Режисер: Джон МакТірнан
Жанр: трилер, мелодрама
Рейтинг IMDB: 6.8
Сюжет: мільярдер Томас Краун, авантюрний фінансист, викрадає з великого музею картину Моне вартістю в 100 млн доларів. Кетрін Беннінг - слідчий страхової компанії, повинна зловити його...
«Евелін»
Рік: 2002
Режисер: Брюс Бересфорд
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.0
Сюжет: це історія, яка дійсно мала місце в Ірландії. Десмонт Дойл, батько трьох дітей, вів тривалу юридичну війну з ірландським урядом та католицькою церквою, які позбавили його права спілкуватися з власними дітьми після того, як його покинула дружина, а сам він втратив роботу.
Рік: 2005
Режисер: Річард Шепард
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 6.8
Сюжет: в готельному барі в Мехіко-сіті зустрілися двоє: професійний убивця і серйозний бізнесмен. Ця зустріч абсолютно незнайомих людей круто змінює життя обох.
«Найкращий»
Рік: 2008
Режисер: Шана Фест
Жанр: драма, мелодрама
Рейтинг IMDB: 6.7
Сюжет: коли у сімейної пари Аллен і Грейс трагічно гине в автокатастрофі син, життя для них втрачає сенс, і їхні стосунки з кожним днем стають все гірше і гірше. Однак, коли на порозі їх будинку з'являється молода дівчина на ім'я Роза і представляється коханою загиблого сина, все змінюється. Її поява, а також новина про те, що вона чекає дитину, приголомшує їх. Разом їм доведеться пережити горе, навчитися розуміти один одного і спробувати повернути втрачені почуття.
Рік: 2010
Режисер: Роман Поланскі
Жанр: трилер, детектив
Рейтинг IMDB: 7.2
Сюжет: «привидами пера» кличуть у видавничому світі «літературних негрів». Їх життя і муки творчості невідомі нікому, але результати їхніх праць стають бестселерами.
Один з них гине таємничою смертю якраз напередодні здачі майбутнього хіта продажів, мемуарів колишнього прем'єр-міністра Великобританії Адама Ленга. Щоб завершити «працю» політика, видавництво наймає Привида-професіонала. Але педантичний і зазвичай успішний Привид навіть не уявляв, що завдання написати мемуари - з числа смертельно небезпечних, коли в біографії твого героя – одні білі плями, що підозріло нагадують реальні державні таємниці...

Сергей Задко 15 травня 2015


Ім’я:
06 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 2584
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 1428
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 1259
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 792
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 711