Перемога останніх парижан


Перемога останніх парижан
Фільми-переможці 8-го випуску "MyFrenchFilmFestival"
8-й випуск "MyFrenchFilmFestival" завершено. Фільм "Останні парижани" режисерів Hamé і Ékoué стає лауреатом Премії журі режисерів.
Переможцям вручили нагороди в понеділок 19 лютого 2018 року в Парижі під час церемонії, що проходила в Державному секретаріаті цифрових технологій в присутності Муніра Мажубі, Державного секретаря з питань цифрових технологій при Прем'єр-міністрі Францііе
Ізабель Жіордано (генеральний директор компанії "UniFrance") вручила такі премії:
Премія журі режисерів
Журі режисерів під головуванням Паоло Соррентіно (Paolo Sorrentino), до складу якого увійшли Набіль айюш (Nabil Ayouch), Кім Шапірон (Kim Chapiron), Джулія Дюкурно (Julia Ducournau) і Брійанте Мендоса (Brillante Mendoza), присудило премію фільму:
«Останні парижани» режисерів Hamé і Ékoué
Фільм отримує суму 15 000 євро (5 000 - режисерам, 5 000 - продюсеру і 5 000 - експортеру).
Другий раз з моменту створення фестивалю Журі вирішило особливо відзначити другий фільм, високо оцінивши, таким чином, режисерів за запропонований ними артистичний варіант:
«Віллі Перший» режисерів Людовика Букерма (Ludovic Boukherma), Зорана Букерма (Zoran Boukherma), Марьель Готьє (Marielle Gautier) і Південно Тома (Hugo P. Thomas). Цей фільм УРКАїнський глядач міг бачити в рамках 46-го Київського МКФ «Молодість» в 2016-му році.
Премія міжнародної преси
Журі міжнародної преси, до складу якого увійшли Fabio Ferzetti, Sabine Mann, Fernando Ganzo, Finn Halligan, Yana Labushkina вирішили присудити нагороду наступним фільмам:
«Весілля» режисера Стефана Стрекер (Stephan Streker) (повнометражний фільм, представлений в партнерстві з Wallonie-Bruxelles Images (WBI))
«Сімейний бізнес», короткометражний фільм режисерів Winshluss і Denis Walgenwitz
Премія глядацьких симпатій "Lacoste"
Цього року глядачі "MyFrenchFilmFestival" проголосували масово: фестиваль зареєстрував понад 50 тисяч голосів. І рішення глядацького журі збіглося з рішенням журі критиків:
«Весілля» режисера Stephan Streker (повнометражний фільм в партнерстві з Wallonie-Bruxelles Images (WBI))
«Сімейний бізнес», короткометражний фільм режисерів Winshluss і Denis Walgenwitz
Фільми, удостоєні нагород, будуть запропоновані для показу на борту літаків авіакомпанії "Air France" протягом 6 місяців, починаючи з літа.
Крім платформи MyFrenchFilmFestival.com і партнерських платформ фестиваль дав глядачам можливість в численних місцях по всьому світу фізично зустрітися і колективно насолодитися кращими роботами молодих французьких та франкомовних режисерів!
Покази короткометражних фільмів, які увійшли до програми фестивалю, були організовані в Парижі в "l'Atelier Renault" на "найкрасивішому авеню світу", Єлисейських Полях, надаючи можливість французьким режисерам встановити прямий контакт з глядачами і розділити привітну атмосферу в цьому емблематічному паризькому місці. Крім цього, Моргана Поланскі (Morgane Polanski) представила в якості аван-прем'єри свій другий короткометражний фільм "Ласка".
Завдяки партнерству з Агентством викладання французької мови за кордоном (AEFE), покази фільмів були також організовані в приблизно двадцяти навчальних закладах різних країн світу, включаючи Токіо, Лос-Анджелес, Варшаву і Дубай. Крім того, завдяки підтримці мережі Французьких інститутів фільми, що увійшли до програми фестивалю, були показані в залах кінотеатрів Росії, Колумбії, Бразилії, Єгипту та Італії.
Кілька тисяч людей також взяли участь в розіграші, організованому "MyFrenchFilmFestival" в соціальній мережі Facebook, де можна було виграти подорож до Парижа і 5 ночей в "Hotel Scribe" для двох завдяки підтримці "Air France" і "Hôtel Scribe".
Ще однією новинкою фестивалю в цьому році стали плей-лист фестивалю і плей-лист журі, видані у співпраці з "Bureau Export" і досі доступні на численних каналах показу фільмів фестивалю.
"MyFrenchFilmFestival" організований "UniFrance" за підтримки: CNC - Міністерства культури - Міністерства закордонних та європейських справ - Французького інституту - "Telefilm Canada & Talent Fund" - "Wallonie-Bruxelles Images" - "Swiss Films" - "Alliance Renault-Nissan- Mitsubishi "-" Lacoste "-" TitraFilm "-" Air France "-" iTunes "- AEFE -" Le Monde "-" Variety "-" Télérama "-" TV5 Monde "-" France Médias Monde "-" Dailymotion "- CIAK - "Quadro por Quadro" - "Critic.de" - "Corre Camara" - "Orange" - "Los Inrockuptibles" - "AlloCiné" - "AdoroCinema" - "SensaCine" - "SensaCine México" - FILMSTARTS
Алексей Першко 20 лютого 2018


Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 10582
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 6644
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 4326
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 3899
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 3897