Раян Рейнольдс. Обране


Раян Рейнольдс. Обране
Раяну Рейнольдсу виповнюється 38 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актора.
Рік: 2002
Режисер: Уолт Бекер
Жанр: мелодрама, комедія
Рейтинг IMDB: 6.4
Сюжет: Вен Уайлдер вчиться в коледжі вже шість років, і все ніяк не може отримати диплом. Але зовсім не через те, що він найтупіший учень у групі, а тому що без тями закоханий в безтурботне студентське життя.
Скоро він дізнається, що батько не має наміру оплачувати тривале навчання свого нащадка, і тепер у нього всього два варіанти: або самостійно заплатити за сьомий рік веселощів, або... стати, зрештою, випускником!
Рік: 2006
Режисер: Джо Карнахан
Жанр: бойовик
Рейтинг IMDB: 6.7
Сюжет: колишній протеже гангстерського боса, успішний сценічний фокусник, вирішує виступити в суді зі свідченнями проти своїх колишніх друзів. За його голову гангстерами призначена нагорода в 1 мільйон доларів. ФБР всіляко намагається укрити його до суду, але він періодично наполегливо з'являється на людях, привертаючи, немов світло в ночі, десятки найманих вбивць.
Рік: 2008
Режисер: Адам Брукс
Жанр: мелодрама
Рейтинг IMDB: 7.2
Сюжет: ніколи не пізно повернутися назад і, можливо, знайти щастя. Уілл Хейс - нью-йоркський татусь, злегка за тридцять. Його розлучення в самому розпалі, і десятирічна дочка Майя починає ставити батькові питання про його життя до шлюбу. Уілл розповідає про свої злети і падіння: сусідка Емілі, найкраща подруга і споріднена душа Ейпріл, волелюбна Саммер...
Три романи - три розбитих серця. Майя складає шматочки романтичної головоломки, і їй відкривається, що кохання не буває простим. Тепер і Уїлл розуміє, що заради любові ніколи не пізно ризикнути ще раз.
Рік: 2009
Режисер: Енн Флетчер
Жанр: мелодрама
Рейтинг IMDB: 6.7
Сюжет: головна героїня фільму - відповідальна начальниця, якій загрожує депортація до Канади. Заради того, щоб уникнути цього, героїня готова на все - навіть фіктивно вискочити заміж за свого молодого асистента.
«Похований живцем»
Рік: 2010
Жанр: трилер
Рейтинг IMDB: 7.0
Сюжет: герой фільму Пол, що знаходиться в Іраку за контрактом, під час засідки втрачає свідомість і через час приходить до тями в дивному тісному темному місці. Скориставшись запальничкою, Пол починає розуміти, що похований у труні. Йому доведеться пережити багато страшних, психологічно важких, фізично неможливих миттєвостей боротьби за власне життя в спробах вибратися з несподіваної пастки.
Рік: 2012
Жанр: бойовик
Рейтинг IMDB: 6.8
Сюжет: Метт мріє зі своєю нареченою переїхати в Париж. Але вона не знає, що вже рік він працює на ЦРУ.
Легендарний агент ЦРУ Фрост володіє секретною інформацією. Але він вийшов з-під контролю, і тепер його головне правило: «Не довіряй нікому - тебе зрадить кожен».
Їхні шляхи перетнуться в одному з найкрасивіших міст світу - Кейптауні, де кожен повинен буде зробити свій вибір.

Сергей Задко 23 жовтня 2014


Ім’я:
18 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 2248
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 2076
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 2062
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1616
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 1547