Розаріо Доусон. Обране


Розаріо Доусон. Обране
Сьогодні Розаріо Доусон виповнюється 36 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актриси.
«25-а година»
Рік: 2002
Режисер: Спайк Лі
Жанр: драма, кримінал
Рейтинг IMDB: 7.7
Сюжет: Монтгомері Броган, успішний молодий чоловік із Брукліна, засуджений на 7 років за торгівлю наркотиками. Завтра він буде за гратами, і у нього є всього 24 години, щоб підготуватися до майбутнього ув'язнення і попрощатися з близькими, у кожного з яких є власний погляд на події. Увечері його чекає прощальна вечірка, і поки ще є час, Монті згадує своє життя, що несподівано стало минулим. Він не намагається виправдати себе або дізнатися ім'я людини, яка здала його поліції, він просто проводжає самого себе в останню путь.
Рік: 2006
Режисер: Кевін Сміт
Жанр: комедія
Рейтинг IMDB: 7.5
Сюжет: минуло 10 років після незабутніх подій в магазинчику у Рендалла і Данте Хікса. Лінь не покидала їх усі ці роки. І раптом одного разу порочне гніздо заворушилося! Ось тут чуваки знайшли щось крутіше, ніж їхні суперечки про музику і секс!
Рік: 2007
Режисер: Квентін Тарантіно
Жанр: бойовик, трилер
Рейтинг IMDB: 7.1
Сюжет: три красуні вирішують розважитися і відправляються до ресторанчику. Вони навіть не підозрюють, що на цей раз їх чекає особлива зацікавленість з боку чоловіків! Каскадер Майк крадькома спостерігає за ними зі свого автомобіля. Він любить швидко кататися й не проти підкинути додому симпатичну дівчину. А ще він вважає, що вийде сухим із води навіть у разі найжахливішої аварії...
Рік: 2008
Режисер: Габріеле Муччіно
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.7
Сюжет: інженер Бен відправляється в незвичайну подорож. У ході своєї поїздки він зустрічає семеро незнайомців, в тому числі й смертельно хвору Емілі, яка називає себе дівчиною з підбитими крилами. Бен несподівано закохується в неї, що сильно ускладнює його початковий план. Чи зможе він розгадати послання долі?
Рік: 2013
Режисер: Денні Бойл
Жанр: трилер, драма
Рейтинг IMDB: 7.0
Сюжет: співробітник аукціонного дому Саймон відповідає за збереження картин під час проведення аукціону та в разі небезпеки повинен замкнути картину в сейфі. Під час пограбування він отримує удар по голові і прокидається в лікарні з амнезією. Саймон єдиний, хто знає, де знаходиться картина, якої немає ні в сейфі, ні у грабіжників. Бандити викрадають і катують його. А після невдалої спроби згадати, банда наймає гіпно-терапевта Елізабет, яка повинна допомогти Саймону відновити місцезнаходження картини.

Сергей Задко 08 травня 2015
LikeІм’я:
31 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 6623
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1299
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1255
Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня)

Том Гарді, Джуд Лоу і інші новинки прокату.

14 жовтня 2020 0 1195
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 1193