Серіальна Одеса

Увійти через
Реєстрація
 
Серіальна Одеса
 
Новини: Серіальна Одеса
ОМКФ 2019: Секція “Серіали!”
Українсько-латвійська та французька драми, трилер від польського режисера Даріуша Яблонські, комедія з Іспанії та драматичний серіал із Великої Британії чекатимуть глядачів у програмі ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю. Програма сформована у співпраці із найбільшим фестивалем серіалів SERIES MANIA (Франція) і з телеканалом “Україна”
 У межах секції “Серіали!” буде представлений від телеканалу “Україна” ко-продукційний серіал України та Латвії “Маркус” режисерів Антона Азарова та Ігоря Волкова. Драматичний фільм, де у центрі історії — вчителька англійської мови Поліна Клочко, життя якої назавжди змінилося після викрадення сина Марка. Через кілька років у рубриці міжнародних новин у репортажі щодо інциденту в ризькому торгівельному центрі Поліна бачить свого сина. Тепер його звати Маркус, але це точно її дитина. Героїня йде до поліції, але для поновлення розслідування бракує підстав. Мати, що дивом отримала надію, вирішує боротися за сина самотужки.
Горить Мадрид” — іспанський комедійний серіал від режисерів Пако Леона, Анни Р. Коста. Іспанські спецслужби прагнуть проникнути в дім скандальної зірки Голлівуду Ави Ґарднер, яка нещодавно переїхала до Іспанії та яку підозрюють у ворожості до режиму Франко. Проститут Маноло і кульгава стара діва Ана Марі утворюють неправдоподібну пару, яка влаштовується працювати на зірку щоби шпигувати за нею у вирі сексу, віскі та фламенко 1960-х.
Польський кінорежисер, член Європейської Кіноакадемії Даріуш Яблонські створив серіал “Принцип насолоди”. Трилер є ко-продукцією України, Чехії та Польщі. Все починається на одеському пляжі, де теплого літнього вечора знаходять оголене тіло молодої дівчини. Згодом ідентичні вбивства відбуваються у Варшаві і Празі, де поліція знаходить тіла вбитих з аналогічними каліцтвами. Слідчі, які розслідують загадкові злочини, починають розуміти, що це справа рук однієї людини. Героям доведеться працювати разом, щоб зловити холоднокровного вбивцю.
Французька драма “Брехло” режисера Фабріса Ґобера. Відданій матері та дружині Ельвірі здається, що сім’я її зовсім не помічає. Якось вона піддається спокусі та погружає у брехні, намагаючись віднайти для себе любов і увагу.
“Чесноти” — серіал із Великої Британії від режисерів Шейна Медовса та Джека Торна. У центрі сюжету драматичного серіалу — Джозеф, який п’є аби придушити біль та самотність існування, що поступово з’їдають його зсередини. Він вирішує дати раду минулому і повернутися туди, де жив замолоду. Він опиняється в люблячому домі сестри, яку не бачив 30 років, та починає емоційно глибокі стосунки зі своячкою — палкою молодою жінкою. Коли темні секрети, що він їх приховував з дитинства, повертаюся на поверхню, Джозефові доведеться обирати між помстою і пробаченням.
Алексей Першко 09 липня 2019
Коментарі
 
Ім’я
15 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні статті

Одеса №10: Very Special

“Спеціальні покази” Одеського міжнародного кінофестивалю 2019: стрічки Сергія Лозниці, Віталія Манського, Аньєс Варда та членів журі 10-го...

06 липня 2019

0
1316

Всесвітній розмах Одеси

Оголошено Міжнародну конкурсну програму Одеського міжнародного кінофестивалю 2019

19 червня 2019

0
1046

Втрачені і щасливо віднайдені. День другий. ОНОВЛЕНО

Заборонений агітпроп і утопічне Місто без євреїв. На Німих Ночах на місце мелодрами владно втручається соціальна тематика.

22 червня 2019

0
490

Повернення Діви і Федько-халамидник (ВІДЕО)

Власник монети, що вижив і моральний подвиг пожежника. «Дитячий день» Німих Ночей.

23 червня 2019

0
343

Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 червня)

Історія іграшок та інші новинки прокату.

19 червня 2019

0
314

 fk tw