Скарлетт Йоганссон. Обране


Скарлетт Йоганссон. Обране
Скарлетт Йоганссон виповнилося 30 років. На честь Дня народження портал kino-teatr.ua згадав найкраще з фільмографії актриси.
Рік: 2003
Режисер: Софія Коппола
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.8
Сюжет: Токіо, ніч, фешенебельний бар дорогого готелю. Тут, рятуючись від безсоння, зустрічаються двоє американців: телевізійний актор Боб Харріс і симпатична молода жінка Шарлотта.
Познайомившись, вони разом відправляються у подорож по японській столиці. Під час своєї багатогодинної прогулянки Боб і Шарлотта потрапляють у забавні історії та несподівані перипетії, знайомлячись з місцевими жителями.
Життя східного світу відкривається американцям яскравими і незнайомими гранями, допомагає виявити в собі віру в приголомшливі людські можливості. А випадкові зустрічі стають дуже важливими для осягнення життя.
Рік: 2003
Режисер: Пітер Веббер
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.0
Сюжет: 1665 рік, голландське місто Дельфт. У будинок художника Йоханнеса Вермеєра приходить 16-річна дівчина Грієт, щоб працювати служницею. Незабаром вона звертає на себе увагу живописця, тому що, незважаючи на свій юний вік, Грієт тонко відчуває не тільки результат творчості, а й сам процес, механізм створення полотен, яким призначено буде жити у віках. Одного разу Вермеєр звертається з проханням до Грієт - позувати йому для нової картини...
Рік: 2005
Режисер: Вуді Аллен
Жанр: драма, мелодрама
Рейтинг IMDB: 7.7
Сюжет: колись відомий тенісист Кріс тепер переживає не найкращі часи. Треба якось влаштовуватися в житті, а тут ще він на свою біду зустрічає Нолу, типову «фатальну жінку», від якої не варто чекати нічого, крім неприємностей. Кріс закохується в Нолу, а вона, між тим, зустрічається з його другом Томом...
Рік: 2008
Режисер: Вуді Аллен
Жанр: драма
Рейтинг IMDB: 7.2
Сюжет: дві молоді американки Вікі і Крістіна проводять свої літні канікули в Барселоні і абсолютно зачаровані цим містом, а також одним молодим художником по імені Антоніо. Вікі - старомодна і налаштована на серйозні стосунки: залицяння, побачення і весільну фату у фіналі. Крістіна - сексуально розкріпачена, розкута і приваблива в своїй бунтарській сутності.
Антоніо не може визначитися, його приваблюють обидві дівчини. Стосунки в любовному трикутнику стають все більш заплутаними, а тут ще в гру вступає колишня дружина Антоніо, що володіє вельми вибуховим темпераментом, і схоже на те, що вона не до кінця відмовилася від своїх прав на колишнього чоловіка.
Рік: 2012
Режисер: Джосс Уідон
Жанр: фантастика, бойовик
Рейтинг IMDB: 8.2
Сюжет: Локі, зведений брат Тора, повертається, і цього разу він не один. Земля на межі поневолення, і тільки найкращі можуть врятувати людство.
Нік Ф'юрі, глава міжнародної організації Щ. И. Т., збирає видатних поборників справедливості і добра, щоб відбити атаку. Під керуванням Капітана Америки Залізна Людина, Тор, Неймовірний Халк, Соколине око і Чорна Вдова вступають у війну із загарбником.
Рік: 2013
Режисер: Спайк Джонс
Жанр: мелодрама, фантастика
Рейтинг IMDB: 8.1
Сюжет: Теодор - самотній письменник, купує нову технічну розробку - операційну систему, покликану виконувати будь-яке бажання користувача. На подив Теодора, незабаром між ним і операційною системою виникає роман.
Сергей Задко 22 листопада 2014Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4148
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1662
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1258
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 555