addams-family-2

Незабаром на екранах: головні прем'єри грудня


Незабаром на екранах: головні прем'єри грудня
Найбільш очікуваний фільм року, холодна війна Стівена Спілберга з Томом Хенксом і другий за рік проект Pixar: портал kino-teatr.ua розповідає про найгарячіші новинки місяця.
Дата виходу: 3 грудня
Чергова режисерська робота Рона Ховарда повинна була вийти ще в березні, але за кілька місяців до релізу у фільмі раптом виявили потенціал для майбутнього «Оскара» й перенесли на 9 місяців, ближче до зими. У центрі сюжету реальний випадок з китобійним судном «Ессекс», що було атаковано гігантським кашалотом і затонуло. Членам екіпажу, що вижили, довелося три з половиною місяці дрейфувати на шлюпках у відкритому океані. Саме ця історія стала основою для знаменитого твору Германа Мелвілла «Мобі Дік». Будемо сподіватися, що і нас з вами вона надихне.
Loading the player ...
Дата виходу: 3 грудня
Власне, вихід нового фільму Стівена Спілберга – апріорі подія, тим паче якщо врахувати, що останній фільм головного американського режисера вийшов в 2012 році. На цей раз визнаний майстер знімає про часи холодної війни, а в допомогу собі бере Тома Хенкса – так-так, ми схвильовані не менше за вас. Пишуть, що Спілберг зняв великий гуманістичний маніфест, який можна дивитися всією сім'єю, але при цьому зовсім не безглуздий. Як у старі добрі часи, так що пропускати таке ну зовсім небажано.
Loading the player ...
Дата виходу: 10 грудня
У минулому році, після хакерської атаки на Sony, до Мережі потрапило безліч цікавих листувань керівництва компанії. В одному з листів продюсер Скотт Рудін назвав Анджеліну Джолі «розпещеною посередністю». Таке формулювання може обурити навіть байдужу по відношенню до актриси людину, але, як виявилося, критики про творчість тепер уже й режисера приблизно тієї ж думки. Йдеться якраз про новий фільм «Біля моря», який Джолі зняла, написала, та ще в ньому і зіграла, та не з ким-небудь, а зі своїм чоловіком Бредом Піттом, чого не було з часів виходу «Містера і місіс Сміт» у 2005 році (саме тоді у них і зав’язався роман). Це фільму не допомогло: у прокаті він із тріском провалився, а критика, як уже згадувалося, над роботою режисера насміхається, називаючи картину нудною і претензійною. Що ж, можливість дізнатися, так це чи ні, у вас з'явиться вже зовсім скоро.
Loading the player ...
Дата виходу: 17 грудня
Ви й самі все знаєте. Найбільш очікуваний фільм року, який обернеться або нечуваним успіхом, або нищівним провалом. Третього не дано.
Loading the player ...
Дата виходу: 31 грудня
Новий проект студії Pixar пройшов довгий і болісний шлях, перш ніж потрапити на екрани всього світу. У 2014 році Pixar вперше за вісім років не випустили в прокат нічого нового, і винуватцем цього факту став якраз «Добрий динозавр», що потребував переробки. Зазвичай такі історії закінчуються погано, але піксарівці точно не з тих, що підуть на ризикований крок заради косметичних змін. За чутками, мультфільм переробили майже з нуля, залишивши тільки базову ідею з «астероїдом, що пролетів повз Землю, внаслідок чого динозаври не вимерли». Можливо, цей проект і не вирізняється глибиною думки, властивої найкращим роботам студії, але він все такий же щирий і заворожуюче красивий, так що сумніватися не доводиться. Особливо якщо врахувати той факт, що до 2020 року Pixar випустять тільки один оригінальний проект, закцентувавши увагу на сиквелах.
Loading the player ...
Сергей Задко 03 грудня 2015


Ім’я:
09 грудня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 3490
Що у кіно? Прем'єри тижня (25 листопада – 1 грудня) Що у кіно? Прем'єри тижня (25 листопада – 1 грудня)

Леді Гага, Аль Пачіно та інші зірки у новинках прокату.

25 листопада 2021 0 2684
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 2309
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 2199
Фокстрот Полісся Фокстрот Полісся

19 листопада 2021 0 1556