Дивись кіно – їдь в Париж!


 Дивись кіно – їдь в Париж!
Ви цілий рік очікували на повернення першого в світі онлайн-фестивалю французького кіно. І ось цей довгоочікуваний момент настав: 6-й випуск фестивалю відкрито! MyFrenchFilmFestival готувався протягом року, щоб представити своїм прихильникам багато абсолютно нових повнометражних та короткометражних стрічок! Своєю програмою, такою типово французькою – одночасно ефектною та гламурною – ви не будете розчаровані фестивалем. Вам буде запропоновано для перегляду чудова палітра фільмів: від короткометражних, яка доводить життєздатність молодого французького кіна, до документальних, які дозволяють дізнатися про секрети сього мистецтва, не забуваючи, звичайно ж, і про повнометражні фільми, які мають свіжість та зухвалість – якості, які є брендом фестивалю.
Вже зараз ви можете ознайомитися з офіційною програмою фестивалю і розпочати дивитися фільми, часто абсолютно невідомі, але всі дуже високої якості.
Вже зараз ви можете почати голосувати за фільми, які вам сподобалися, ділитися враженнями від них в соціальних мережах.
І вже завтра розпочинайте насолоджуватися цим 6-м випуском MyFrenchFilmFestival. І не забутьте розповісти про нього своєму оточенню: ваші друзі, можливо, також не бажають відставати від життя.
І вже сьогодні випробуйте свою вдачу та виграйте поїздку до Парижу на двох з п’ятиденним проживанням в легендарному готелі Scribe, використовуючи додаток MyFrenchFilmFestival на Facebook. Бажаєте прогулятися Монмартром, піднятися на Ейфелеву вежу, відвідати Лувр чи провести час в кінотеатрах Латинського кварталу і при цьому жити в 5-зірковому готелі? Немає нічого простішого: щоб виграти поїздку на двох до Парижу чи необмежений доступ до фільмів MyFrenchFilmFestival, просто випробуйте свою вдачу за допомогою додатку фестивалю на Facebook під назвою my Paris. Заповніть коротку анкету для того, щоб прийняти участь в розіграшу поїздки. Якщо Ейфелева вежа почала блискотіти, це означає, що ви виграли повний пакет фільмів фестивалю. Чим більше друзів ви запросите прийняти участь в розіграші, тим більше у вас шансів виграти поїздку до Парижу.
Для тих щасливчиків, які виграють поїздку, пропонується п’ятиденне проживання в п’ятизірковому готелі Scribe, який розташовано в самому центрі Парижа і в якому брати Люмьер вперше в історії організували публічний кіносеанс 1895 року. Також щотижня розігрується повний пакет фільмів фестивалю.
То ж не втрачайте часу і заходьте на сайт фестивалю – MyFrenchFilmFestival.com
Приємного перегляду та удачі!
Алексей Першко 22 січня 2016
Like

Ім’я:
06 квітня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (12-18 березня)

Супергерой Він Дізель, Піноккіо та інші новинки прокату.

11 березня 2020 0 1294
Українське кіно під загрозою Українське кіно під загрозою

Офіційне звернення кіноспільноти

20 березня 2020 1 654
 Претенденти на 4-ту Дзигу Претенденти на 4-ту Дзигу

Оголошено список номінантів на Четверту Національну Кінопремію "Золота Дзиґа"

18 березня 2020 0 646
«Молодість» - не Канни «Молодість» - не Канни

MO49. Кіно #НеБезПитань

20 березня 2020 0 608
Джеффрі Раш: від пірата до аристократа Джеффрі Раш: від пірата до аристократа

Перша серйозна роль Джеффрі Раша принесла йому «Оскар» та стала ідеальним стартом у кар'єрі талановитого австралійця. Тепер актор є зразком...

01 квітня 2020 2 330