Дивись кіно – їдь в Париж!


 Дивись кіно – їдь в Париж!
Ви цілий рік очікували на повернення першого в світі онлайн-фестивалю французького кіно. І ось цей довгоочікуваний момент настав: 6-й випуск фестивалю відкрито! MyFrenchFilmFestival готувався протягом року, щоб представити своїм прихильникам багато абсолютно нових повнометражних та короткометражних стрічок! Своєю програмою, такою типово французькою – одночасно ефектною та гламурною – ви не будете розчаровані фестивалем. Вам буде запропоновано для перегляду чудова палітра фільмів: від короткометражних, яка доводить життєздатність молодого французького кіна, до документальних, які дозволяють дізнатися про секрети сього мистецтва, не забуваючи, звичайно ж, і про повнометражні фільми, які мають свіжість та зухвалість – якості, які є брендом фестивалю.
Вже зараз ви можете ознайомитися з офіційною програмою фестивалю і розпочати дивитися фільми, часто абсолютно невідомі, але всі дуже високої якості.
Вже зараз ви можете почати голосувати за фільми, які вам сподобалися, ділитися враженнями від них в соціальних мережах.
І вже завтра розпочинайте насолоджуватися цим 6-м випуском MyFrenchFilmFestival. І не забутьте розповісти про нього своєму оточенню: ваші друзі, можливо, також не бажають відставати від життя.
І вже сьогодні випробуйте свою вдачу та виграйте поїздку до Парижу на двох з п’ятиденним проживанням в легендарному готелі Scribe, використовуючи додаток MyFrenchFilmFestival на Facebook. Бажаєте прогулятися Монмартром, піднятися на Ейфелеву вежу, відвідати Лувр чи провести час в кінотеатрах Латинського кварталу і при цьому жити в 5-зірковому готелі? Немає нічого простішого: щоб виграти поїздку на двох до Парижу чи необмежений доступ до фільмів MyFrenchFilmFestival, просто випробуйте свою вдачу за допомогою додатку фестивалю на Facebook під назвою my Paris. Заповніть коротку анкету для того, щоб прийняти участь в розіграшу поїздки. Якщо Ейфелева вежа почала блискотіти, це означає, що ви виграли повний пакет фільмів фестивалю. Чим більше друзів ви запросите прийняти участь в розіграші, тим більше у вас шансів виграти поїздку до Парижу.
Для тих щасливчиків, які виграють поїздку, пропонується п’ятиденне проживання в п’ятизірковому готелі Scribe, який розташовано в самому центрі Парижа і в якому брати Люмьер вперше в історії організували публічний кіносеанс 1895 року. Також щотижня розігрується повний пакет фільмів фестивалю.
То ж не втрачайте часу і заходьте на сайт фестивалю – MyFrenchFilmFestival.com
Приємного перегляду та удачі!
Алексей Першко 22 січня 2016Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2970
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2104
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1412
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 196