«Дивись українське – твори своє майбутнє!»


 «Дивись українське – твори своє майбутнє!»
Оголошено конкурс «СВОЄ КІНО»
Комплексний проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!» оголошує конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО».
Конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО» шукає сценарії та ідеї до короткометражних фільмів про історії людей, які втілюють зміни, наближають краще майбутнє, надихають інших.
До участі у Конкурсі запрошуються всі охочі, незалежно від фаху, віку, статі, національності та місця проживання.
Двадцять переможців отримають авторський гонорар, а головне – екранізацію свого фільму.
 Комплексний комунікаційний  проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!»  складається з ряду ініціатив:
-   Конкурс кіносценаріїв «СВОЄ КІНО» (листопад 2016 року - лютий 2017 року)
-   Кіновиробництво добірки короткометражних ігрових фільмів, створених за сценаріями-переможцями конкурсу «СВОЄ КІНО» (лютий - серпень 2017 року)
-   Системне поширення добірки короткометражних фільмів «СВОЄ КІНО» у кінотеатрах та на телеканалах України (вересень 2017 року - травень 2018 року)
-   Комплекс заходів з розвитку та популяризації українського кінематографа (протягом всього 2017 року)
-   Інформаційна кампанія з популяризації місії та завдань Проекту (листопад 2016 року - травень 2018 року)
Місія проекту полягає у сприянні  розкриттю людського потенціалу та формуванні тенденції  сталого розвитку українського суспільства.
Завдання проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!»:
-   збільшення кількості глядачів українського кіно;
-   поширення творчими засобами громадянських та моральних цінностей;
-   залучення до кіновиробництва нових авторів та молодих кінематографістів;
-   сприяння розвитку суспільного діалогу про майбутнє.
«Для нас найголовніше в цьому проекті – це його роль у формуванні цільової аудиторії українського кіно,  -  зазначає Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно, -  На сьогодні дуже важливо продемонструвати людям, що український кінематограф існує, що він може бути створений тією кіномовою, яку люди звикли дивитися в кінотеатрах, але, власне кажучи, це кіно буде про Україну, про українців, про тих же людей, які сидять в кінозалі. Це життєво необхідно для розбудови нормальної кіноіндустрії. Таким чином ми створюємо якісний ринковий механізм, і здійснюємо величезний вплив у формуванні культурної самоідентифікації нашого суспільства».
«Наш проект намагається довести, що люди можуть впливати на зміни, формувати майбутнє. Майбутнє треба формувати, наближати, і через фільми проекту, через певні меседжі, через ретрансляцію певних цінностей, через актуалізацію певних проблем суспільства ми намагатимемося поширити суспільний діалог про майбутнє, намагатимемося наблизити наше щасливе майбутнє» – коментує завдання проекту його ініціатор Андрій Різоль.
Проект «Дивись українське - твори своє майбутнє» реалізується на благодійних засадах коштом і зусиллям меценатів, спонсорів, партнерів та ініціаторів Проекту.
Генеральний партнер та меценат Проекту - Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього». Проект реалізується за сприяння Державного агентства України з питань кіно та партнерської  підтримки «Райффайзен банку Аваль», компанії «Baker Tilly Україна», радіохолдингу «ТАВР МЕДІА» та близько п’ятдесяти організацій і установ, що підтримують проект різноманітною допомогою.
-   Ідея проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!» збігається з метою діяльності благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього»,  - коментує засновник Фонду   Ігор Янковський.  - Щоб кожен окремий громадянин України зміг відчути себе частиною єдиного цілого, він має отримати інформаційний посил та ясний меседж. Впевнений, що короткометражні фільми, створені в рамках цього проекту десятками кінематографістів, дозволять не лише залучити до кінотеатрів нову аудиторію, але й слугуватимуть цілям об'єднання суспільства однією місією – побудувати щасливе майбутнє України!
Концептуальна ідея Проекту полягає у твердженні - майбутнє творять люди!
Першим етапом проекту є конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО». Найкращі сценарії Конкурсу будуть екранізовані, а фільми мають стати частиною діалогу суспільства про майбутнє, про те, в якій країні ми хочемо жити і які саме зміни для цього потрібні.
Ініціаторами та розробниками проекту є компанія «ВАВІЛОН» та Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись українське!».
Детальна інформація про проект та конкурс - на офіційних інформаційних майданчиках Проекту:
http://www.kinoua.org/
https://www.facebook.com/dyvysukrainske/
Алексей Першко 12 листопада 2016


Ім’я:
10 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 1849
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 1665
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1202
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 1129
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 1090