Зняття каннського прокляття


Зняття каннського прокляття
Ларс фон Трір повертається на Круазетт
12 квітня на паризькій прес-конференції Тьєррі Фремо, директор Каннського фестивалю, оголосив не всі фільми, які увійдуть в офіційну селекцію цього престижного фестивалю світу. Сьогодні прийшли новини про тих фільмах, яким пощастило доповнити ці списки, одне влучення в які практично забезпечує авторам цих творів місце в Ситора кіно.
Про те, що 9 травня другу за важливістю секцію Каннського фестивалю «Особливий погляд» відкриє українська стрічка Сергія Лозниці «Донбас», ми вже повідомляли в окремій новини.
Так само стало відомо, що в головний конкурс увійшли фільми «Ніж у серце» француза Яна Гонсалеса з Ванессою Параді, «Айка» росіянина Сергія Дворцевого (таким чином він приєднався до свого співвітчизника Кирилу Серебряннікова) і «Дика груша» турка Нурі Більджі Джейлана, вже отримував «Золоту Пальмову гілку» в 2014-му році.
Але головна новина в тому, що дирекція зняла заборону на участь в офіційних програмах Канн фільмових Ларса фон Тріра - його новий фільм «Будинок, який побудував Джек» про кривавий серійного вбивцю буде показаний поза конкурсом. (До речі зауважимо, що на думку багатьох експертів ця стрічка відрізняється неабиякою фізіологічністю і жорсткістю, за ступенем яких він перевершує навіть «Антихриста» того ж автора).
Повертається на Круазетт і знаменитий британець Террі Гілліам - його багатостраждальний фільм «Людина, яка убила Дон Кіхота» з Адамом Драйвером, Джонатаном Прайсом і нашою співвітчизницею Ольгою Куриленко удостоївся честі закрити 71-й Каннський фестиваль 18 травня.
Алексей Першко 19 квітня 2018
Like

Ім’я:
15 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1092
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 336