Ультра Секс і Формальність


 Ультра Секс і Формальність
Опівнічні покази фестивалю MyFrenchFrenchFilmFestival
За 10 днів до 7-го випуску MyFrenchFilmFestival, організація "UniFrance" проливає світло на перший в історії фестивалю тематичний розділ фільмів "Midnight Screenings".
Вперше MyFrenchFilmFestival пропонує нетривіальну добірку фільмів у позаконкурсний розділі "Midnight Screenings". Ці фільми будуть доступні вільно в усьому світі і виключно на платформі MyFrenchFilmFestival з 13 січня по 13 лютого.
«Пошук ультра сексу» режисерів Ніколя Шарля і Брюно Лавена
Цей фільм розповідає про реальну неймовірну історію, яка нарешті набула суспільного розголосу завдяки рішенню божевільної головоломки в архівах порнографічних фільмів, недавно розсекречених ФБР.
«Формальність» режисерів П'єра-Марка Друена і Симона Ламарр-Леду (канадський фільм в партнерстві з Telefilm Canada)
Ремі - головоріз невеликий мафіозного угрупування у східній частині Монреаля, якому доручена ліквідація занадто балакучого колеги Фернанда. Його план: запросити його на каву, заслужити його довіру і провернути брудну справу в провулку. Проста формальність ...
«Сантехнік» режисерів Меріл Фортуна-Россі і Ксав'є Сєроно (бельгійський фільм в партнерстві з Wallonie-Bruxelles Images (WBI))
Фламандський актор Том підміняє експромтом одного дублера. Зазвичай Том озвучує персонажів мультфільмів. Сьогодні він опиняється в студії для озвучування порнографічних фільмів французькою мовою. Досвідчена актриса Катрін буде його партнером. Том буде грати роль сантехніка.
Інша частина програми фестивалю буде оголошена 13 січня на вечорі відкриття фестивалю, який проходитиме в Автомобільному клубі в Парижі. Ви зможете стежити за цією подією в режимі реального часу завдяки Facebook Live!
Алексей Першко 04 січня 2017
Like

Ім’я:
10 серпня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Рухи, сліди та узи Рухи, сліди та узи

Фестиваль LINOLEUM оголошує конкурсну програму 2020 року

16 липня 2020 0 1260
Bouquet Kyiv Stage-20: прем’єри, учасники, нові проекти Bouquet Kyiv Stage-20: прем’єри, учасники, нові проекти

У фокусі третього фестивалю високого мистецтва – українські митці й Голос у всіх його проявах

07 серпня 2020 0 333