Вечірковість, як вона є


Вечірковість, як вона є

Ні для кого, сподіваюся, не секрет, що той добре працює, хто вміє добре відпочивати. І що справі, звичайно, час, але ж і потісі годину, як колись висловився вельмишановний цар Олексій Михайлович. І, якщо з роботою все більш-менш ясно, бери собі так стукай молотом по ковадлу і куй залізо поки гаряче, то з відпочинком і розвагами не всі завжди буває гладко.

Ну, наприклад, пилішься ти такий собі цілий рік в офісі, ксерокопіруешь важливу документацію і сам чорт тобі не брат. А потім раптово настає літо, яке, як казав Гришковець «потрібно провести як-то». І ти, стрімголов, купуєш запаморочливий тур в милу Туреччину і летиш туди, як біла людина в передчутті якісної прожарювання на пляжі і споглядання довгоногих красунь у басейну крізь призму запітнілого келиха піна-колади.А в результаті, вже через кілька годин, ти, червоний молодець (і, на жаль, не від слова «красивий») валяєшся в обіймах носастого німця і нетвердою рукою відсовуєш від себе чергову порцію теплою раки. Пролітає тиждень, і ти, який гідно оцінив всі властивості сметани і випробував повну гаму туги за Батьківщиною, бовтатися в літаку у зворотному напрямку і, здається, щасливий, що завтра в офіс.

Або ти мужньо вибираєш «екстрим» відпочинок і йдеш в похід і в гори, або сплавлятися по крутих річках, щоб можна було забацати пару фотографій, які крім тебе нікому не будуть цікаві. А потім виявляється, що похід це тільки душевні пісні біля вогнищ і романтичні світанки, а ще й важкий рюкзак, брудні каструлі і злива за комір.Але навіть якщо ти не особливо їздець, і просто хочеш сходити на вечірку або розслабитися на дискотеці, то і тут тебе можуть підстерігати несподіванки. Ось, скажімо, ти приїжджаєш до Одеси, на міжнародний кінофестиваль. Одягаєш свій найкращий (орендований) фрак і йдеш на відкриття, рукоплещешь промовам і з задоволенням слухаєш кінострічці. Навколо тебе ходять знаменитості і просто красиві люди, виблискують ноги, цокають підбори і копитця, сміх, обмін люб'язностями, взаімоуважаемие рукостискання, словом, аромат лакшери кружляє голову. І ось, фільму підійшла до кінця, всіх гостей запрошують «в сад» на фуршет та ба ... Куди тільки поділася колишня люб'язність. Чоловіки, активно працюючи ліктями, розпихують перш обожнюваних дам, у прагненні прорватися до жаданого столу і відхопити в свою тарілку гірку закусок. Стрункі дівчата, засукавши сукні, рішуче віджимають в офіціантів шампанське, намагаючись набрати мінімум по три келихи в кожну руку. Панує така собі атмосфера дружного божевілля, під девізом «а раптом мені щось не дістанеться».І адже зовсім не люди, чи не тільки люди винні в такому розкладі подій. Будь захід трохи більше продуманней організовано, вкладено більше грошей і поваги - і тоді (ну, як мінімум) гостей розсадили б по столиках, кожен би мав свій кут і шматок хліба і не втрачав би особи в урвати-продовольчої вакханалії.

Ситуації бувають різні і, звичайно, описані вище є в першу чергу відображенням ринку неякісних послуг. Адже і в Туреччину, і в похід можна відправитися так, що отримаєш дійсно прекрасний відпочинок і найприємніші враження. І вечірки бувають хороші, і навіть фуршети трапляються пречудово. Головне, як кажуть, потрапити в потрібний час і в потрібне місце. І, додам, до потрібних людей.І тому, як, чорт забирай, приємно побувати на заході, який організовано людьми, які мабуть самі вміють добре відпочити і тому організовують славне веселощі і для інших. Так ось вдалося мені допіру потрапити на пляжну вечірку «Основний інстинкт» компаній Аsia Cinema і кінодістрібьютера Multi Media Distribution.

Вечірка начебто як вечірка, ну що можна написати неї? Так, були дівчата-зайці з якими можна було сфотографуватися обійнявши їх за пухнасті попки. Так, стара добра Stella Artua дарувала по пляшечці пива в одні руки, плюс можливість знову ж сфотографуватися на тлі забрендувати заставки. Так, жива музика, життєрадісний ведучий, конкурси, подарунки, вітальні слова, пара-трійка знаменитостей, розважальні номери, людина з вогнеметом і дівчата-трясожопкі. Плюс, звичайно, презентація нових проектів компаній, куди без цього. Все це було б цілком пересічним і не заслуговує ніякого опису, якби не одне істотне «але».Всі ці банальні речі були організовані і продумані для людей, щоб запрошеним було максимально комфортно і, не побоюся цього знову придуманого слова - відпочинковий. Починаючи з того, що можна було сісти за стіл на своє місце і не трястися у фуршетного столу, продовжуючи ненав'язливим сервісом і недокучлівим ведучим і закінчуючи в цілому гармонійно і завзято продуманою програмою. 3,5 години пролетіли зовсім непомітно, а це, як на мене, один з головних відмінних ознак, вдалого задоволення. Коротше кажучи, ось коли зроблено не на «відчепися», а на «славу», то це одразу відчувається, і з такими людьми хочеться мати справу не тільки у відпочинку, а й у бізнесі.

Виталий Ващук 17 липня 2015Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2808
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1972
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1280