Вовк з Уолл-стріт. Таємниці фільму


Вовк з Уолл-стріт. Таємниці фільму
Фільму «Вовк з Уолл-стріт» скоро виповниться рік з моменту випуску на вітчизняні екрани. На честь цієї події портал kino-teatr.ua згадав факти про фільм, які ви могли не знати.
Актори нюхали подрібнений вітамін B в сценах, де за сценарієм було вживання кокаїну. Незважаючи на неприємне відчуття в носі, це додало акторам більше енергії для виконання їх сцен.
Фільм ще до виходу в прокат викликав гнів американської організації із захисту тварин. Її представників обурили ті сцени, де актор з'являється в кадрі разом із шимпанзе, на якому були роликові ковзани. Член організації Едіта Бернкрант вивчила «біографію» шимпанзе і встановила, що її цирковий дресирувальник також раніше вдавався до жорстоких методів навчання.
Одночасно з «Вовком з Уолл-стріт» Леонардо ДіКапріо знімався ще в двох фільмах - у «Джанго вільному» і у «Великому Гетсбі».
За весь фільм герої вимовляють слово «fuck» 506 разів. Це рекорд для недокументального фільму.
Марго Роббі стверджувала, що її сексуальна сцена із Леонардо ДіКапріо на ліжку з грошима була вкрай незручною, оскільки фальшиві гроші мали гострі краї, що в результаті призвело до кількох порізів на спині.
Джона Хілл отримав за цей фільм лише 60 тис. доларів. Він погодився на мінімальну ставку праці, встановлену гільдією акторів США, аби попрацювати зі Скорсезе.
Це найкасовіший фільм за всю кар'єру Мартіна Скорсезе як режисера. Сумарні збори наблизилися до позначки в 400 млн. доларів.
Під час сцени поцілунку Леонардо ДіКапріо і Джоани Ламли Леонардо так сильно нервував, що знадобилося 27 дублів, аби зняти сцену як було потрібно.
Коли герой Леонардо ДіКапріо на яхті розмовляє з агентами ФБР, він вручає одному з них список гостей, запрошених на весілля. Імена у списку - це реальні імена членів знімальної групи.
Цей фільм був заборонений у 5 країнах через велику кількість сцен сексуального характеру.
Леонардо ДіКапріо назвав фільм «Калігула» 1979 року випуску джерелом натхнення для передачі того надлишку і занепаду, які зображені у фільмі.
Роб Райнер зіграв у цьому фільмі свою першу роль за останні 10 років.
У фінальній сцені сам Джордан Белфорт з'являється в камео ведучого, який представляє Леонардо ДіКапріо, що зіграв його.
Сергей Задко 06 лютого 2015
Like

Ім’я:
12 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 929
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 218