Всесвіт Мавки у Києві


Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

20 листопада у ТРЦ Blockbuster Mall відкрився новий дизайнерський супермаркет «Сільпо», брендований ілюстраціями з майбутнього анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Проєкт став результатом творчої колаборації великих національних брендів: анімаційної студії Animagrad (FILM.UA Group) та мережі супермаркетів «Сільпо».

За день до офіційного відкриття відбулася прес-конференція для ЗМІ, партнерів та українських зірок. На брифінгу виступили: представник ТРЦ Blockbuster Mall Віталій Бойко, продюсерки фільму Ірина Костюк та Анна Єлісєєва, бренд-шеф ресторанних проектів «Сільпо» Марко Черветті та директор з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва.

На зустріч завітали відома українська дизайнерка Ольга Навроцька (NAVRO) — художниця з костюмів анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», співак Олег «Фагот» Михайлюта, популярна дизайнерка одягу Лілія Пустовіт, актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, артист балету, прем'єр Національної опери України Олександр Стоянов та інші зіркові гості.

Відтепер кожен може наяву зануритися в магічний Всесвіт українських легенд, помилуватися унікальними малюнками та познайомитися з чарівним Всесвітом Мавки. Новий магазин став перепусткою до казки серед гучного мегаполіса.

Це перший вихід Всесвіту Мавки у реальний світ у такому масштабі. У новому супермаркеті гості зможуть відчути магічну атмосферу українських пралісів, де на кожному кроці зачаїлися дива, познайомитися з героями майбутнього мультфільму «Мавка. Лісова пісня», надзвичайними артами проєкту та стати частинкою цього казкового світу. Крім того, к «Сільпо» вже можна придбати брендові товари з Мавкою – йогурти «Галичина», а також цукерки та святкові набори від ТМ «Лукас».

«Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на сучасній українській культурі, образах та традиціях, тому дуже пишаємося, що Мавка вже розпочала цей шлях і як бренд підкорила серця багатьох українців, серед яких і наші комерційні партнери. Надзвичайно раді, що «Сільпо» — велика, прогресивна та динамічна компанія — розділяє наші погляди й робить ставку саме на українських героїв, вбачаючи в цьому перевагу для розвитку», — розповідає продюсер проєкту Ірина Костюк.
Гостей супермаркету зустрічатимуть Мавка, Душа Лісу, її коханий Лукаш, Жабокиць Квусь, Водяник і Лісовик, русалки Водяниця, Польовиця й Лісовиця та багато інших персонажів.
«Всесвіт Мавки — красивий, безмежний, він має безліч смислів і меседжів до вітчизняної та зарубіжної аудиторії, тому у нього так багато форматів втілення — від мультфільму до брендування простору. Коли, врешті, ми побачили готовий магазин — у нас перехопило подих від масштабу й майстерності втілення задуму. Щасливі, що Мавка має таку офлайн-резиденцію, яку, впевнена, з радістю будуть відвідувати сім’ями не тільки заради покупок, а й задля дозвілля і естетичної насолоди», — зазначає креативний продюсер мультфільму «Мавка. Лісова пісня» Анна Єлісєєва.

Одна зі стін нового магазину прикрашена яскаравими зображеннями Лісу та Рисі. Вона та її Рисенятко — герої фільму, що привертають увагу до проблем популяції ціх тварин на Поліссі. Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» має також і екологічну місію, мета якої — допомогти рідкісним тваринам з Червоної книги України. Разом зі Всесвітнім фондом природи WWF в Україні «Мавка» започаткувала всеукраїнську довгострокову благодійну акцію «Дім для Рисі», щоби допомогти рисі та її дитинчатам вижити в українських лісах.
«Ми одразу закохалися у Всесвіт Мавки, і цей магазин — наш вклад у підтримку та популяризацію українського кіномистецтва. Ми витратили багато часу, щоб гості відчули цю особливу атмосферу. Окрім інтеграції основних героїв, у дизайні «Сільпо» ви знайдете руни й візерунки, дивні рослини та магію», — додає директор з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва.
В унікальному супермаркеті можна не тільки відчути загадкову атмосферу світу анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Гостей закладу порадує яскрава фотозона з AR-ефектом, розташована біля входу. За допомогою додатку MAVKA AR можна побачити справжнє диво. Треба тільки навести камеру телефона на магічну руну, і вона оживе на екрані.

Blockbuster Mall розміщено на найбільш жвавому перехресті Києва – проспекту Степана та вулиці Набережно-Рибальської. «Ми усвідомлювали, що переваги локації повинні бути використані максимально, тому в концепцію проєкту закладено характеристики, які піднімають ТРЦ на багато рівнів вище порівняно з конкурентами. І відкриття найбільшого дизайнерського супермаркету мережі «Сільпо» у Києві – один із закономірних кроків на шляху реалізації нашого задуму», — пояснив Віталій Бойко, СEO та засновник NAI Ukraine — компанії, яка створила концепцію ТРЦ.

Всесвіт Мавки щодня росте та розвивається. І ця нова колаборація демонструє, як великі бренди довіряють нашому проєкту. Ще до виходу фільму бренд Мавки став настільки потужним, що вже отримує втілення на інших майданчиках. Цьому немає аналогів у світі, адже зазвичай так відбувається після або під час релізу стрічок.

«МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ» — другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який нині на стадії виробництва. В основі мультфільму — п'єса Лесі Українки «Лісова пісня», а також українські міфи й народні традиції. У складі знімальної групи над інтерпретацією українського фольклору та образів візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки» працюють експерти провідних етнографічних інституцій: кафедри фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Музею імені Івана Гончара, Музею історії української моди. Для створення саундтрека до команди мультфільму приєдналися відомі всьому світу музиканти «ДахаБраха». Фахівці WWF Україна надають творцям фільму експертну підтримку в зображенні природи, зокрема українських пралісів і рідкісних тварин із Червоної книги.

Нині за ліцензійними угодами з правовласниками FILM.UA Grou, окрім дизайнерського «Сільпо» вже створено: спеціальні серії цукерок «Мавка» від ТМ «Лукас»; сухі сніданки від ТМ START! і йогурти від ТМ «Галичина»; колекцію суконь MAVKA BY NAVRO DRESS відомого українського дизайнера Ольги Навроцької; лімітовану серію кулонів «Мавчин оберіг» ювелірного дому OBERIG Jewelry; брендовану серію книг від видавництва «Київський будинок книги»; гобелени ручної роботи в майстерні «Соломія», AR-додаток MAVKA AR від розробників Signal Red.

Проєкт «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року й отримав державне фінансування в розмірі 30% загального бюджету. Попередня дата готовності — 2021 рік. Перший тизер мультфільму привернув увагу світової кіноспільноти на багатьох міжнародних фестивалях та кіноринках. Станом на вересень 2019 року його переглянули майже 14 мільйонів глядачів.

СТУДІЯ ANIMAGRAD, заснована в 2012 році, входить до складу FILM.UA Group. Сьогодні студія — серед провідних анімаційних продакшенів Східної Європи. У портфоліо Animagrad ряд успішних проектів у технологіях 2D- і 3D-анімації. Серед них повнометражний анімаційний фільм «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила», мультсеріали «Ескімоска», «Мама поспішає

Алексей Першко 21 листопада 2019
Like

Ім’я:
06 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


З широко заплющеними очима З широко заплющеними очима

Запрошуємо на другий Kinove.Фестиваль інтелектуального та естетичного кіно

06 листопада 2019 0 1983
Що в кіно? Прем'єри тижня (7-13 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (7-13 листопада)

Український представник на Оскарі, екранізація Стівена Кінга, "Матриця" та інші новинки прокату.

07 листопада 2019 0 1936
Кіно може і має бути політичним
ексклюзив
Кіно може і має бути політичним

Цикл короткометражних фільмів Жана-Габріеля Періо в рамках Місяця документального кіно

07 листопада 2019 0 1822
Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада)

Крістіан Бейл і Метт Деймон в претенденті на Оскар, "Ангели Чарлі" та інші новинки прокату.

13 листопада 2019 0 1711
Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1206