addams-family-2

Знайомтеся – Пабло Траперо!


 Знайомтеся – Пабло Траперо!
Голова журі MyFrenchFilmFestival
Після данського режисера Ніколаса Віндінга Рефна головою журі режисерів 7-го випуску "MyFrenchFilmFestival" стає аргентинський режисер Пабло Траперо (Pablo Trapero)!
UniFrance з великим задоволенням оголошує ім'я режисера, який очолить наступний випуск онлайн-фестивалю французького кіно.
Пабло Траперо сьогодні вважається одним з найбільш креативних і відомих режисерів Латинської Америки.
Перш ніж стати кінорежисером, сценаристом, монтажером і потім продюсером Пабло Траперо вивчає кіномистецтво в університеті у себе на батьківщині - в Аргентині. На початку 1990-х років він швидко переходить до реалізації короткометражних фільмів, які він курирує від "А" до Я ".
У 1999 році в своєму першому повнометражному фільмі "Світ кранівника" він намагається в стилі, близькому до документального, описати важке повсякденне життя аргентинського робітничого класу.
Через три роки після цієї першої спроби, яка не залишилася непоміченою організаторами численних міжнародних фестивалів, він знімає трилер "Житель Буенос-Айреса", в якому простежується шлях аргентинського слюсаря з передмістя Буенос-Айреса. Фільм представлений на Канському фестивалі в програмі "Особливий погляд" у 2003 році.
У цю епоху Пабло Траперо уособлює разом з такими режисерами як Дієго Лерман (Diego Lerman) або Люкресія Мартель (Lucrécia Martel) Нову хвилю аргентинського кіно.
У 2004 році він представляє на Венеціанському міжнародному кінофестивалі (Mostra de Venise) свій третій повнометражний фільм, роуд-муві "Сім'я на колесах", який отримав широке схвалення преси. Газета "Le Monde" називає цю стрічку "відкриттям нового століття".
Потім він відправляється в Патагонії на зйомки фільму "Народився і виріс", який розповідає про людину, яку гризе почуття провини. У 2008 році він повертається в Канни, щоб представити свій фільм "Арештантська».
Пабло Траперо закінчує в 2010 році несамовиту драму "Каранчо" ( "Carancho"), з аргентинської знаменитістю Рікардо Даріном (Ricardo Darin), що розповідає історію адвоката, що спеціалізується на дорожньо-транспортних пригодах в Буенос-Айресі і заробляє на життя завдяки страховками і корупції.
Потім він бере участь в спільному фільмі про Кубу "7 днів в Гавані" ( "7 Days in Havana") в компанії інших режисерів: Гаспара Ное (Gaspar Noé) і Лорана Канте (Laurent Cantet). Фільм представлений в програмі "Особливий погляд" на Каннському кінофестивалі в 2012 році.
У 2013 році Пабло Траперо береться за проблеми нетрів в Аргентині. Розповідь у фільмі "Білий слон" ( "White Elephant") ведеться від імені двох священиків, що піклуються про їх жителів (їх зіграли Рікардо Дарін (Ricardo Darin) і Жеремі Реньє (Jérémie Renier)). Фільм також представлений в програмі "Особливий погляд" у 2012 році.
У тому ж році Пабло Траперо стає членом журі 69-го Венеціанського міжнародного кінофестивалю.
Два роки по тому, він очолює журі "Особливого погляду" на Каннському кінофестивалі 2014 року.
У 2015 році Міністерство культури Франції вручає йому орден Мистецтв і літератури. Пабло Траперо, таким чином, стає першим латиноамериканським режисером, який отримав цю нагороду.
Його останній фільм, ретро-трилер під назвою "Клан", що вийшов на екрани в 2016 році, продюсером якого є Педро Альмодовар (Pedro Almodovar), на додаток до успіху, отриманого у критики і громадськості, виграє "Золотого лева" за кращу режисуру на Венеціанському міжнародному кінофестивалі (Venice International Film Festival). Фільм є хітом в Аргентині.
В очікуванні знайомства з його наступним фільмом, знайте, що Пабло Траперо в січні-лютому 2017 року  очолить журі "MyFrenchFilmFestival"!
Члени журі режисерів і зарубіжної преси, а також фільми, що увійшли до програми фестивалю, будуть оголошені 13 січня 2017 року на вечорі відкриття фестивалю. По завершенні фестивалю голова разом з іншими членами журі оберуть переможця серед 10 повнометражних фільмів конкурсної програми.
Алексей Першко 14 грудня 2016


Ім’я:
27 листопада 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (28 жовтня – 3 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (28 жовтня – 3 листопада)

Нові фільми Веса Андерсона та Едгара Райта, а також інші новинки прокату.

28 жовтня 2021 0 11136
Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 1864
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 1766
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1519
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1394