Кінотеатр Cinema-Citi

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Cinema-Citi
 
Адреса: г.Одеса, пер. Семафорний, 4, 2 эт. ТЦ "Середнефонтанский"
Телефон:  780-03-70
Офіційний сайт Підписатися
Опис кінотеатру
 

Кінотеатр Сінема-Сіті в Одесі є найбільшим кінотеатром в місті. І розташований цей величезний 7-зальний мультиплекс у ТРЦ «Середньофонтанський», що є дуже зручною локацією, як для городян, так і для гостей міста Одеса, т.я. торгово-розважальний комплекс знаходиться всього в 5-и хвилинах ходьби від залізничного вокзалу.

Кінотеатр Сінема-Сіті в Одесі може одночасно вмістити у своїх залах 1366 відвідувачів і при цьому кожен з семи залів має свою індивідуальність, але при цьому є скрізь загальний параметр, - зручність і комфорт і безумовно сучасне кінопроекційне обладнання. Відвідувач ніколи не буде обмежений вибором сеансів або фільмів, тому що Мультиплекс Сінема-Сіті демонструє до 45 сеансів на день, що припаде до душі навіть самому вишуканому кіноману або відвідувачу з обмеженим часом. І навіть при такому достатку сеансів адміністрація кінотеатру завжди намагається дати різноманітність і в прокаті постійно перебуває близько 10 найсвіжіших кінокартин.

Коментарі
 
Ім’я
21 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 08 серпня 2016 19:26
Народ ,скажите пожалуйста, в этом кинотеатре есть "фейсконтроль"? То есть можно ли смотреть фильм если нет 16?пропустят ли?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Паша
Паша 11 серпня 2010 10:23
дороговато малеха
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw