Кінотеатр Cinema-Citi

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Cinema-Citi
 
Адреса: г.Одеса, пер. Семафорний, 4, 2 эт. ТЦ "Середнефонтанский"
Телефон:  780-03-70
Офіційний сайт
Опис кінотеатру
 

Кінотеатр Сінема-Сіті в Одесі є найбільшим кінотеатром в місті. І розташований цей величезний 7-зальний мультиплекс у ТРЦ «Середньофонтанський», що є дуже зручною локацією, як для городян, так і для гостей міста Одеса, т.я. торгово-розважальний комплекс знаходиться всього в 5-и хвилинах ходьби від залізничного вокзалу.

Кінотеатр Сінема-Сіті в Одесі може одночасно вмістити у своїх залах 1366 відвідувачів і при цьому кожен з семи залів має свою індивідуальність, але при цьому є скрізь загальний параметр, - зручність і комфорт і безумовно сучасне кінопроекційне обладнання. Відвідувач ніколи не буде обмежений вибором сеансів або фільмів, тому що Мультиплекс Сінема-Сіті демонструє до 45 сеансів на день, що припаде до душі навіть самому вишуканому кіноману або відвідувачу з обмеженим часом. І навіть при такому достатку сеансів адміністрація кінотеатру завжди намагається дати різноманітність і в прокаті постійно перебуває близько 10 найсвіжіших кінокартин.

Коментарі
 
Ім’я
28 травня 2017
Ваш коментар
Скількі буде два помножено на два?
 
сім
шість
один
чотири
вісім
два

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 08 серпня 2016 19:26
Народ ,скажите пожалуйста, в этом кинотеатре есть "фейсконтроль"? То есть можно ли смотреть фильм если нет 16?пропустят ли?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Паша
Паша 11 серпня 2010 10:23
дороговато малеха
Рейтинг повідомлення: 0
 


fk tw G+