Кінотеатр Cinema-Citi, FontanSky Center


г. Одеса, пер. Семафорний, 4, 2 эт. ТЦ "Середнефонтанский"
780-03-70

Опис кінотеатру


Кінотеатр Сінема-Сіті в Одесі є найбільшим кінотеатром в місті. І розташований цей величезний 7-зальний мультиплекс у ТРЦ «Середньофонтанський», що є дуже зручною локацією, як для городян, так і для гостей міста Одеса, т.я. торгово-розважальний комплекс знаходиться всього в 5-и хвилинах ходьби від залізничного вокзалу.

Кінотеатр Сінема-Сіті в Одесі може одночасно вмістити у своїх залах 1366 відвідувачів і при цьому кожен з семи залів має свою індивідуальність, але при цьому є скрізь загальний параметр, - зручність і комфорт і безумовно сучасне кінопроекційне обладнання. Відвідувач ніколи не буде обмежений вибором сеансів або фільмів, тому що Мультиплекс Сінема-Сіті демонструє до 45 сеансів на день, що припаде до душі навіть самому вишуканому кіноману або відвідувачу з обмеженим часом. І навіть при такому достатку сеансів адміністрація кінотеатру завжди намагається дати різноманітність і в прокаті постійно перебуває близько 10 найсвіжіших кінокартин.

Like

Ім’я:
27 вересня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 08 серпня 2016 19:26
0
Народ ,скажите пожалуйста, в этом кинотеатре есть "фейсконтроль"? То есть можно ли смотреть фильм если нет 16?пропустят ли?
.
Паша
Паша 11 серпня 2010 10:23
0
дороговато малеха
.