Кінотеатр SmartCinema


г. Хмельницький, вул. Трудова 6 А, ТЦ «WOODMALL», 2 поверх
(073) 002 50 50

Опис кінотеатруКінотеатр «SmartCinema» — сучасний семизальний кінокомплекс у новому торгівельному центрі «WOODMALL» у Хмельницькому! Особливість нашого кінотеатру —багатозальність, що дозволяє запропонувати нашим глядачам широкий репертуар фільмів: від 10 картин одночасно в прокаті. Сеанси в кінотеатрі починаються кожні 10-15 хвилин.

7 кінозалів підвищеного комфорту оснащені новітнім звуковим та кінопроекційним обладнанням. Великий зал Sound+ з лазерним проектором і системою імерсивного звуку, а також VIP зал.

5 залів кінотеатру обладнані системою 3D-проекції. Якісне 3D-зображення в залах кінотеатру забезпечують сучасні екрани SilverScreen з срібним покриттям. Також для комфорту глядачів передбачені персональні 3D-окуляри, які можно придбати у нас і використувати для повторного перегляду фільмів у форматі 3D.

У всіх залах кінотеатру встановлені комфортні сидіння і дивани. Зали одночасно можуть розмістити понад 500 глядачів.

Ми цінуємо персональний комфорт глядачів нашого кінотеатру, тому передбачили зручну систему купівлі квитків онлайн! Не потрібно чекати черги в касі кінотеатру, оскільки придбати квитки на сеанси можна онлайн на нашому сайті, не виходячи з дому. Пропуск до залів кінотеатру здіснюється за допомогою сканування спеціального коду білетів на турнікетах, тому ви можете зберігати електронні квитки у власному мобільному пристрої (телефоні, планшеті) і не турбуватися про роздрукування квитків, придбаних онлайн на сайті.

Також Ви можете купувати квитки у власному смартфоні! Мобільний додаток кінотеатру  «SmartCinema» - зручний сервіс online-покупки квитків для справжніх кіноманів! Купувати квитки в кіно зручно і легко: актуальний розклад сеансів на поточну дату і електронні квитки, які не потрібно роздруковувати, завжди у вашому телефоні. Для авторизації потрібно мати бонусну карту кінотеатру. Якщо ви забули пароль картки, натисніть «Забули пароль» і отримаєте sms-повідомлення з новим паролем. Авторизація в мобільному додатку одноразова, тому вам не потрібно вводити пароль кожного разу.

Завантажуйте мобільний додаток в свій смартфон! Для власників смартфонів на базі Android, для власників iPhone.

Купуйте квитки в будь-який час і там, де вам це максимально зручно:)
 Ім’я:
09 травня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 28 березня 2021 05:35
0
Мирослав
.