Кінотеатр Баттерфляй Кантрі

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Баттерфляй Кантрі
 
Адреса: г.Київ, с. Ходосівка, Новообухівське шосе, 1
Телефон:  (044) 200 43 35; 200 43 36
Офіційний сайт Підписатися
Опис кінотеатру
 

Один з кінотеатрів мережі Батерфляй. Кантрі відкрився в 2011 році. Його дислокація 7-мйй кілометр Новообухівського шосе, під селом Ходосівка. Це п'ятий кінотеатр мережі «Баттерфляй». Кінотеатр включає в себе чотири зали. По 102 місця в Синьому, Червоному та антрацитових, 110 місць у Зеленому залах. Два з цих залів мають 3D обладнання і відповідно демонструють фільми в цьому форматі.

Детальніше

Зали кінотеатру Батерфляй Кантрі обладнані комфортабельними кріслами зі спеціальними підставками для пляшок або відерець з попкорном. Приміщення чудово кондиціонує.
Одним з приємним факторів Батерфляй Кантрі є умовно невеликі зали, через невеликі приміщення екрани чудоохоплюють радіус зору глядачів, створюється атмосфера присутності.
Система Dolby Digital Surround забезпечує максимально правдоподібний звук.
Цей кінотеатр, як і всі представники цієї мережі тримають у своєму репертуарі лише гучні і популярні стрічки. Кожні вихідні на екранах цього кінотеатру показуються нові комедії, фільми-екшн, жахи або ж просто сімейні фільми. Кожен зал демонструє до десяти картин в день.
Як і у всій мережі в цьому кінотеатрі не побачиш фестивальних фільмів.
Сучасний інтер'єр кінотеатру Баттерфляй Кантрі виконаний в стилі High-Tech на всіх трьох поверхах. На першому розташований суші-ресторан «Кава Deluxe». На другому є боулінг - як великий, так і «міні». Ну, а на третьому поверсі відвідувачів чекають ігрові автомати та настільні ігри, за якими можна продовжити відпочинок. Атмосфера максимально наближена до найбільш просунутим розважальним центрам столиці.
Фойє кінотеатру на другому і третьому поверхах уставлені столиками за якими можна провести час перед або після показу. При цьому палити дозволяється тільки на другому поверсі. Меню бару велика і досить різноманітне.
Додатковий бонус кінотеатру - нестандартна як для столичного мультиплексу обстановка - кінотеатр оточують миловидні заміські пейзажі.

Коментарі
 
Ім’я
24 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
игорь
игорь 13 січня 2019 11:13
Как заказать билеты на 13 января на 16.40 фильм Я, ты, он, она?
Рейтинг повідомлення: 0
 
іван
іван 08 серпня 2018 10:51
усе кльово
Рейтинг повідомлення: 0
 
юлія
юлія 20 жовтня 2015 04:02
Мені дуже подобаєтся їздити у кінотеатр Батерфляй Кантрі це найкращий кінотеатр в якому я була
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 15 лютого 2015 13:36
Крутой кинотеатр
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 21 січня 2015 17:02
поддерживаю!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 14 листопада 2014 17:36
Не закрывайте выезд через парковку в Ходосовку после поздних сеансов! Люди могут пива выпить, и разворачиваться по трассе не хочется.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Соня
Соня 10 серпня 2014 10:55
Очень кльово! Залы супер хорошая еда автоматы и интерьер.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 09 липня 2014 18:15
Очереди есть на выходных вечером, но хорошо, что две кассы)))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 16 березня 2014 09:48
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 20 липня 2012 15:30
Мы живем как раз в Ходосеевке. Очень часто посещаем этот кинотеатр. Из плюсов: достаточное количество персонала и персонал приветливый, нет очередей ни за билетами, ни в бар, все чисто, аккуратно, свежий ремонт, мебель. Из минусов: как уже упоминалось, в прокате меньше фильмов, чем в других кинотеатров, из-за этого приходится смотреть многие фильмы в других местах. И еще один минус, который очень напрягает, по окончании поздних сеансов персонал часто перекрывает выезд напрямую в Ходосеевку, приходится объезжать по трассе через Лесники и возвращаться в Ходосеевку.
Рейтинг повідомлення: 0
 
   fk tw