Кінотеатр Доміон

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Доміон
 
Адреса: г.Ужгород, вул.. Минайська, 40
Телефон:  (03122) 2-25-43
Офіційний сайт Підписатися
Опис кінотеатру
 

 

Зал забезпечений перфорованим екраном площею 60 кв. м і розрахований на 650 місць. Фільми демонструються в системі об'ємного звуку «Dolby Digital». Новітні звукові ефекти в поєднанні з неймовірною динамікою фільмів створюють дивне відчуття присутності. Сучасні технології дозволяють вам дивитися фільм, перебуваючи, як би, всередині екранного простору.

На території комплексу розташовані два бари. Один з барів розрахований на тривале перебування і, відповідно, може запропонувати різноманітне меню, включаючи міцні спиртні напої та тютюнові вироби.

 

Коментарі
 
Ім’я
24 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 12 лютого 2014 13:45
а доміон працює?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 25 жовтня 2011 13:33
Я согласна с мнением, что цены в Домионе довольно-таки дорогие для такого не очень современного  кинотеатра. Я переехала с Симферополя, и хотелось бы заметить, что в столице Крыма и техника намного лучше и залы более комфортабельнее и цены НИЖЕ!!!! Допустим, до 12 часов дня билет стоит 10-15грн и т.д.  Очень удивилась, что зал в Домионе всего один, сиденья скоро потребуют реставрации, фильмов очень мало, в Украине уже давно показали премьеры, а в отсталом Домионе мы их смотрим только ЧЕРЕЗ МЕСЯЦ!!! Ребята, послушайте, при таких условиях цена на билет не должна превышать 8-10 грн!!!!
P.S. Да, и в помещении у Вас очень темно и неприятно, вот заходишь, так и хочется выбежать!!!
С уважением....
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 23 вересня 2011 20:23
ДЕЙСТВИТЕЛЬНО!!!
Почему такие дорогие билеты???
Я в Киеве себе не каждый раз могла позволить сходить в кино за такие деньги!
Я так понимаю, эти цены для того, чтоб ходить в кино не чаще чем раз в месяц))
Рейтинг повідомлення: 0
 
мать 2=х детей
мать 2=х детей 24 серпня 2011 21:03
Дорогой Василь Васильович)
У вас суперовий кінотеатр)))) і прекрасний начальник, але не могли би Ви, відпускати мого чоловіка хоч іноді трошки скоріше додому, діти плачуть....
з вдячністю....=)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 02 серпня 2011 10:15
кінотеатр не поганий, ходжу в нього частенько, коли є на що подивитися)))) останній раз була 30.07.11. на "Очень плохая училка". персонал хороший, а ось умови - ні, вважаю що 25 грн - це забагато для таких умов!!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw