Кінотеатр Дружба 3D


г. Суми, пр.Шевченка, 20
8(0542) 25-73-81

Опис кінотеатру


Кінотеатр побудований у 1972 році. В усі часи кінотеатр користувався в жителів міста репутацією справжнього центра культури й відпочинку. Про зручність кіноглядача піклуються ще до порога кінотеатру. Біля кінотеатру велика площа з квітучими клумбами. Оформлено рекламні стенди "Сьогодні" і "Незабаром", що запрошують у кіно. Очікування кіносеансів у "Дружбі" завжди приємне. Просторе фойє кінотеатру - зимовий сад з пальмами, кактусами, папоротями та іншими екзотичними рослинами. Серед екзотичних рослин можна помилуватися акваріумними рибками, послухати спів птахів.

Зал для глядачів кінотеатру розрахований на 740 місць. Зал відрізняється комфортабельністю. Його форма, оздоблення стін і стелі створюють гарну акустику. Нове сучасне обладнання Dolby Digital Surround-Ex забезпечує високу якість зображення і стереофонічне звучання по колу.

Потужні кондиціонери створюють у залі мікроклімат, що не залежить від зовнішніх температурних коливань, подають свіже іонізоване повітря.

Кінотеатр "Дружба" демонструє найкращі фільми. Проводяться світові прем'єри одночасно з київськими кінотеатрами. Кінотеатр працює з найкращими прокатними фірмами і відомими кінокомпаніями світу.

Чекаємо Вас у нашому кінотеатрі!

Like

Ім’я:
25 вересня 2020
Ваш коментар
пуся
пуся 04 березня 2017 10:38
0
Який мультик буде на 08.03.2017
.
любитель
любитель 15 січня 2009 18:03
0
колиж  юудуть "КАЗКИ   НА  НІЧ"???????????????????????????????????????????
.