Кінотеатр Лейпціг


г. Київ, Просп. Леся Курбаса, 8
(044) 407-21-09

Опис кінотеатру


До відкриття кінотеатру "Лейпциг", мешканцям м.Києва, а особливо мешканцям Святошинського району, де саме й розташована будівля кінотеатру з метою розширення можливостей культурного відпочинку для всіх вікових категорій, а особливо для молоді завдяки допомоги Київського міського голови Омельченка О.О., заступника київського міського голови Борисова В.Д., депутата Верховної Ради Бондаренка В.Д., голови Святошинської районної адміністрації Мазепи О.В., депутата районної ради Анфілова Ю.В., начальника головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини Биструшкіна О.П., начальника головного управління комунальної власності міста Києва Лисова І.В. та інвесторів було проведено ряд робіт, як від заміни обладнання - направлених на відновлення кінотеатру, так і створення комфортних умов для приємного відпочинку відвідувачів кінотеатру.

Кінотеатр „Лейпциг", що знаходиться за адресою пр. 50-річча жовтня, відкриється 26 травня о 19:00 прем'єрним показом фільму „Зоряні війни: Епізод III, помста Сітхів". Для перегляду фільмів буде працювати зал, який має назву на честь Євробачення в Україні - „Європейський зал" який розраховано на 216 місць та обладнано новим екраном „Perlux" та найсучаснішою системою звукового обладнання „Dolby Digital". При перегляді кінофільмів ви маєте змогу оцінити м'які крісла та спеціально для закоханих останній ряд обладнано диваном на двох „Love Seats". До ваших послуг ресторан „Старий Лейпциг", а також на другому поверсі ПОПКОРН-БАР. Завітати до кінотеатру можуть люди з різним достатком, оскільки ціна на квитки в кінотеатрі буде становити від 10 грн. до 35 грн. Інформацію про фільми, що демонструються або будуть демонструватися, ви можете дізнатися з рекламно - поліграфічної продукції ( афіші, стенди, буклети...) та інформаційної служби за телефоном 205-59-58 ( автовідповідач ).

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. До кінця року плануємо відремонтувати і відкрити великий зал на 650 місць. Спеціально для відвідувачів буде встановлено розважально - ігрові автомати, та багато інших розваг, про які ми Вам розповімо пізніше.

Особисто ознайомитися з роботою директора кінотеатру „Лейпциг" Лагоди М.М. і його колективу може кожний бажаючий. Ласкаво просимо до нашої дружньої сім'ї на приємний перегляд фільмів.

З повагою, колектив кінотеатру „Лейпциг"

LikeІм’я:
01 березня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 18 вересня 2017 08:27
0
В синем зале сильно подсажена лампа у проектора. Картинка очень бледная, даже если на ней изображена дневная сцена. Плюс ко всему, во время сеанса не следят за закрытостью входных дверей в зал. Да, - народ шастает туда-сюда, но куда смотрят сотрудники.  Поэтому, поверх слабо контрастного изображения накладывается еще свет от незакрытой двери. Больше в эту киношку ни ногой, тем более, за те же деньги, есть много других по-достойней.
.
Гость
Гость 23 квітня 2017 20:08
+1
Желтый зал. Подсветка лестницы бьёт по глазам весь сеанс. Сзади постоянно гудит вентиляция. Идёте в Лейпциг выбирайте другой зал..
.
Гость
Гость 21 березня 2017 13:17
0
обновите телефон
(044) 407-21-09
.
Гость
Гость 02 січня 2017 16:54
0
.
Гость ххх
Гость ххх 14 грудня 2016 06:43
+1
Вчера хотел с девушкой пойти на фильм, похожу к касе говорят подходите ближе к сеансу. Прихожу в 14:25 сеанс в 14:35 и мне говорят фильма не будет так как нету людей. Что за бред пришлось идти на другой фильм так как неудобно перед девушкой пригласил а фильма нету... Мда так и еще было ужасно холодно, пришлось снять курточку и отдать девушке. Надеюсь они будут что то делать
.
Гость
Гость 04 грудня 2016 15:03
0
такого  хреновового  и не достойного  кинотеатра еще  не видела полный отстой
.
Гость
Гость 10 листопада 2016 14:38
0
давно перестала туда ходить после одного неприятного инцидента, остался ужасный осадок. кинотеатр стоит, фильмы крутят, залы вроде бы есть,  даже пытаются продавать попкорн и напитки к фильму.. и это все. очень старый кинотеатр, который даже не пытаются поддерживать в хорошем состоянии. самое ужасное - это туалеты. нет ощущения отдыха после посещения. не стоит денег и потраченного времени.
.
Marina Karter
Marina Karter 26 жовтня 2016 15:11
0
Боже самий лутший кинотеатр!
.
Простуженная
Простуженная 19 вересня 2016 11:29
0
Большой привет сотрудникам кинотеатра Лейпциг((((((На протяжении всего фильма сидела и тряслась от холода((((КТО,БЛИН,ВКЛЮЧАЕТ КОНДИЦИОНЕРЫ ПРИ ТЕМПЕРАТУРЕ ВОЗДУХА НА УЛИЦЕ ВЕЧЕРОМ +10С???((?????Да еще и с направляющей на зрителей?????Сегодня с невралгией и температурой....Хорошее начало рабочей недели((
А судя по комментам ниже,то у вас проблема глобального характера с экплуатацией кондиционеров....Главного инженера на "мыло"(((((
.
Ксения
Ксения 03 липня 2016 15:27
0
Не тратьте время и деньги на желтый зал-это ужас,душегубка за 30 градусов,стоит один обычный кондиционер,конечно он не справляется с таким помещением,звука хуже еще не слышала,проэктор прямо над головами,тесные кресла,тетя заходит включает и выкл свет
.