Кінотеатр Лінія кіно ТЦ Магеллан (Київ) | афіша, розклад фільмів, опис, адреса кінотеатру Лінія кіно ТЦ Магеллан - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Кінотеатр Лінія кіно ТЦ Магеллан


г. Київ, вул. Академіка Глушкова, 13-б.
(044) 521 30 01

Опис кінотеатру


"Лінія кіно" - мережа кінотеатрів нового типа, котра є одним із недосяжних лідерів у сфері кінопрокату України завдяки ексклюзивній широті спектру пропозицій. Представлена відомим київським прем'єрним кінотеатром "Україна", ялтинським - "Ореанда", а також найкращим західно-українским кінокомплексом "Космос" (в м.Івано-Франківську), "Лінія кіно" зарекомендувала себу як відмінний знавець усіх сучасних тенденцій розвитку кінотеатрального бізнесу.

Успішний досвід функціонування цих об'єктів дозволив "Лініі кіно" продовжити реалізацію масштабного проекту зі створення в Україні упродовж найближчих років розвиненої системи кінотеатрів. В теперішній час на різних стадіях проектування і будівництва знаходиться ще ціла низка мультикомплексів "Лінії кіно". Два із них відкривають двері своїм першим відвідувачам уже в кінці грудня цього року, і ще один - на початку наступного, 2005-го року. це багатозальні кінотеатри в Києві, розташовані в торгових центрах "Магелан", "Метрополіс" і "Аладдін", втілюючі всі особливості кінотеатрів нового типу і якнайкраще відповідаючи всім сучасним вимогам.

Кінотеатр "Лінія кіно" в ТЦ "Магелан" відкрився 17 грудня 2004 р. і розташований за адресою: м. Київ, вул. Академіка Глушкова, 13-б, 3-й поверх. Три зали, на 185 місць кожен (загальним числом 555 місць) відкривають широкі можливості в площині прокатної політики (демонстрація фільмів "другим екраном" разом з новинками прокату і т.д.). Три кінозали забезпечені сучасним кінопроекційним обладнанням "Kinoton", виробництва Німеччини, якісними екранами (8х4м в кожній залі) і системою звука Dolby Digital, за рахунок чого звукове оформлення набуває максимальної реалістичності, посилюється ефект присутності.

Ніщо не відволікає глядача від перегляду; більше того, сучасна конструкція крісел дозволяє на протязі 3-х, а то і 4-х годин не тільки не відчувати незручностей, а навіть навпаки, чудово відпочивати і повною мірою отримувати задоволення від фільму, а також від предбачливо взятих із собою напоїв і поп-корну, для котрих умонтовані зручні підставки.

Перед початком фільму, а також після сеансу, відвідувачі зможуть чудово провести час в барі мультиплекса, і не поспішаючи, насолодитися запропонованими напоями і закусками, поділитися враженнями від побаченних фільмів.

В репертуарі нового кінотеатру "Лінія кіно" в ТЦ "Магелан" традиційними будуть найгучніші стрічки відчизняного, російського, американського і європейського кінематографу. Репертуарна лінія кінотеатра не обійде своєю увагою і дитячу аудиторію, для котрої заплановані різні дитячі ігрові та анімаційні фільми.

Гнучка цінова політика кінотеатра враховує можливості різних категорій населення, а детально розроблена на основі проведених маркетингових опитувань система знижок, робить кіно ще більш доступним. Так ціни на ранкові сеанси складають 10 гривень, а в час після школи, університету (з 13:00 до 18:00) перегляд фільма коштуватиме 9-12 гривень, завдяки знижці 25% для учнів і студентів.

Важливо відмітити, що район Теремки не має у своєму активі подібного культурного центру, де у виключно комфортних умовах можна в повній мірі насолодитися переглядом фільму всією родиною, з друзями, з близькими людьми.

Like

Ім’я
24 серпня 2019
Ваш коментар

Гость
Гость 29 квітня 2019 08:40
Номер клиники оберег,развод какой-то а не кинотеатр
Рейтинг повідомлення: 0
 
Елена
Елена 17 лютого 2019 20:58
Самый ужасный кинотеатр из всех возможных, даже хуже баттерфляя ( в котором после 11 филь запускают только если куплено 5 билетов).
Нам нахамили, отказались продать попкорн, отнеслись как к быдлу.
После 3х минут общения с сотрудниками плюнула на потраченные деньги и просто ушли
В итоге - посмотрели фильм в другом кинотеатре и были довольны.
 
Научитесь отношению к гостям и общению с клиентами, или прикройте свою лавочку!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Постоянный Клиент
Постоянный Клиент 14 січня 2019 16:11
Вполне нормальное кино. Хожу только сюда, Итличное соотношение -Цена+Качество... Всем рекомендую !
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 09 січня 2017 08:48
Вчера покупала билет онлайн через сайт линии кино в магеллане, на сайте написано можно распечатать или показать на телефоне. Прихожу говорят что нужно идти в Каму и печатать обычный билет. Смысл в этой онлайн покупке? Плачу дороже ,что бы не стоять в очередях и зачем тогда платить больше, если все равно приходиться контактировать с кассирами.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 10 вересня 2016 13:58
круть
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 15 березня 2016 14:42
Торн 11 января 2015 16:45
сколько будет стоить билет на кино (Восем свиданий)14.01.15 с СТУДЕНЧЕСКИМ БИЛЕТОМ ???????
Рейтинг повідомлення: 0
 
Торн
Торн 13 січня 2015 14:51
сколько будет стоить билет на кино (Восем свиданий)14.01.15 с СТУДЕНЧЕСКИМ БИЛЕТОМ ???????
Рейтинг повідомлення: 0
 
Торн
Торн 11 січня 2015 18:12
сколько будет стоить билет на кино (Восем свиданий)14.01.15 с СТУДЕНЧЕСКИМ БИЛЕТОМ ???????
Рейтинг повідомлення: 0
 
Торн
Торн 11 січня 2015 16:45
сколько будет стоить билет на кино (Восем свиданий)14.01.15 с СТУДЕНЧЕСКИМ БИЛЕТОМ ???????
Рейтинг повідомлення: 0
 
ipol
ipol (Киев) 10 серпня 2014 11:40
... И пусть нас всего какой-то десяток постоянных клиентов и в планетарных масштабах кинотеатр может не заметить нашего отсутствия, но всегда как-то печально разочаровываться и с таким подходом вернуть доверие будет непросто.
Рейтинг повідомлення: 0