Кінотеатр Лінія кіно ТЦ Магеллан

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Лінія кіно ТЦ Магеллан
 
Адреса: г.Київ, вул. Академіка Глушкова, 13-б.
Телефон:  (044) 521 30 01
Офіційний сайт Підписатися
Опис кінотеатру
 

"Лінія кіно" - мережа кінотеатрів нового типа, котра є одним із недосяжних лідерів у сфері кінопрокату України завдяки ексклюзивній широті спектру пропозицій. Представлена відомим київським прем'єрним кінотеатром "Україна", ялтинським - "Ореанда", а також найкращим західно-українским кінокомплексом "Космос" (в м.Івано-Франківську), "Лінія кіно" зарекомендувала себу як відмінний знавець усіх сучасних тенденцій розвитку кінотеатрального бізнесу.

Успішний досвід функціонування цих об'єктів дозволив "Лініі кіно" продовжити реалізацію масштабного проекту зі створення в Україні упродовж найближчих років розвиненої системи кінотеатрів. В теперішній час на різних стадіях проектування і будівництва знаходиться ще ціла низка мультикомплексів "Лінії кіно". Два із них відкривають двері своїм першим відвідувачам уже в кінці грудня цього року, і ще один - на початку наступного, 2005-го року. це багатозальні кінотеатри в Києві, розташовані в торгових центрах "Магелан", "Метрополіс" і "Аладдін", втілюючі всі особливості кінотеатрів нового типу і якнайкраще відповідаючи всім сучасним вимогам.

Кінотеатр "Лінія кіно" в ТЦ "Магелан" відкрився 17 грудня 2004 р. і розташований за адресою: м. Київ, вул. Академіка Глушкова, 13-б, 3-й поверх. Три зали, на 185 місць кожен (загальним числом 555 місць) відкривають широкі можливості в площині прокатної політики (демонстрація фільмів "другим екраном" разом з новинками прокату і т.д.). Три кінозали забезпечені сучасним кінопроекційним обладнанням "Kinoton", виробництва Німеччини, якісними екранами (8х4м в кожній залі) і системою звука Dolby Digital, за рахунок чого звукове оформлення набуває максимальної реалістичності, посилюється ефект присутності.

Ніщо не відволікає глядача від перегляду; більше того, сучасна конструкція крісел дозволяє на протязі 3-х, а то і 4-х годин не тільки не відчувати незручностей, а навіть навпаки, чудово відпочивати і повною мірою отримувати задоволення від фільму, а також від предбачливо взятих із собою напоїв і поп-корну, для котрих умонтовані зручні підставки.

Перед початком фільму, а також після сеансу, відвідувачі зможуть чудово провести час в барі мультиплекса, і не поспішаючи, насолодитися запропонованими напоями і закусками, поділитися враженнями від побаченних фільмів.

В репертуарі нового кінотеатру "Лінія кіно" в ТЦ "Магелан" традиційними будуть найгучніші стрічки відчизняного, російського, американського і європейського кінематографу. Репертуарна лінія кінотеатра не обійде своєю увагою і дитячу аудиторію, для котрої заплановані різні дитячі ігрові та анімаційні фільми.

Гнучка цінова політика кінотеатра враховує можливості різних категорій населення, а детально розроблена на основі проведених маркетингових опитувань система знижок, робить кіно ще більш доступним. Так ціни на ранкові сеанси складають 10 гривень, а в час після школи, університету (з 13:00 до 18:00) перегляд фільма коштуватиме 9-12 гривень, завдяки знижці 25% для учнів і студентів.

Важливо відмітити, що район Теремки не має у своєму активі подібного культурного центру, де у виключно комфортних умовах можна в повній мірі насолодитися переглядом фільму всією родиною, з друзями, з близькими людьми.

Коментарі
 
Ім’я
17 липня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 09 січня 2017 08:48
Вчера покупала билет онлайн через сайт линии кино в магеллане, на сайте написано можно распечатать или показать на телефоне. Прихожу говорят что нужно идти в Каму и печатать обычный билет. Смысл в этой онлайн покупке? Плачу дороже ,что бы не стоять в очередях и зачем тогда платить больше, если все равно приходиться контактировать с кассирами.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 10 вересня 2016 13:58
круть
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 15 березня 2016 14:42
Торн 11 января 2015 16:45
сколько будет стоить билет на кино (Восем свиданий)14.01.15 с СТУДЕНЧЕСКИМ БИЛЕТОМ ???????
Рейтинг повідомлення: 0
 
Торн
Торн 13 січня 2015 14:51
сколько будет стоить билет на кино (Восем свиданий)14.01.15 с СТУДЕНЧЕСКИМ БИЛЕТОМ ???????
Рейтинг повідомлення: 0
 
Торн
Торн 11 січня 2015 18:12
сколько будет стоить билет на кино (Восем свиданий)14.01.15 с СТУДЕНЧЕСКИМ БИЛЕТОМ ???????
Рейтинг повідомлення: 0
 
Торн
Торн 11 січня 2015 16:45
сколько будет стоить билет на кино (Восем свиданий)14.01.15 с СТУДЕНЧЕСКИМ БИЛЕТОМ ???????
Рейтинг повідомлення: 0
 
ipol
ipol 10 серпня 2014 11:40
... И пусть нас всего какой-то десяток постоянных клиентов и в планетарных масштабах кинотеатр может не заметить нашего отсутствия, но всегда как-то печально разочаровываться и с таким подходом вернуть доверие будет непросто.
Рейтинг повідомлення: 0
 
ipol
ipol 10 серпня 2014 11:38
Регулярно посещали данный кинотеатр, даже несмотря на то, что цены были в ровень мегаплексу, мультиплексу, баттерфляю и кронверку, где гораздо лучше сидения (по крайней мере в разных залах есть выбор уровня сидений), больше экран и намного качественнее надоедливое ЗД. Не говорю уже о Спутнике, который со своим залом альфа крут во всем и при этом делает всех по ценам, хотя и расположен не в ТРЦ и в стороне от злачных мест, но это уже другая история.
Не уступал Магеллан только в расстоянии до дома - ехать 3-4 минуты.
На дисконтной карточке максимальная скидка. Сначала "порадовал" день зрителя в среду - билеты вроде как дешевле на дневные сеансы, а на вечерние цена обычная, но из-за "акционного дня зрителя" скидка по карточке не предоставляется. То есть, кинотеатр добился того, что в день зрителя вечерний сеанс обходится постоянному клиенту дороже похода в дни незрителя.
Но еще больше расстроило недавнее нововведение об отмене скидок на премьерные фильмы.
Даже аймакс 10% стоимости билета фактически возвращает на карту клиента, при чем независимо от того, месяц фильм в прокате или премьера.
Помню времена, когда залы кинотеатра были забиты даже не в премьерные дни, потом отменили градацию по сидениям (первых три ряда сравняли по цене с остальными), спустя некоторое время цены выросли до уровня новых кинотеатров без улучшения сервиса. Последние же обновки заставили нас отказаться от этого кинотеатра и всей сети линии кино, "старающейся для людей". И пусть нас всего какой-то де
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 20 квітня 2014 05:28
Рейтинг повідомлення: 0
 
Дарья
Дарья 27 березня 2014 06:30
Сколько стоит билет на фею?*. Очень надо
Рейтинг повідомлення: 0
 
   fk tw