Кінотеатр Лінія кіно ТЦ Метрополіс

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Лінія кіно ТЦ Метрополіс
 
Адреса: г.Київ, вул. Малиновського, 12
Телефон:  (044) 521 30 01
Офіційний сайт Підписатися
Опис кінотеатру
 

Кінотеатр "Лінія кіно" в ТЦ "Метрополіс" відкрився 29 грудня 2004 р. і розташований за адресою: м. Київ, вул. Малиновського, 12. Три зали, на 145 місць кожен (загальною кількістю 435 місць) відкривають широкі можливості у площині прокатної політики (демонстрація фільмів "другим екраном" разом з новинками прокату і т.д.). Три зали забезпечені сучасним кінопроекційним обладнанням "Kinoton", виробництва Німеччини, якісними екранами (7,3х3,95м в кожній залі) і системою звуку Dolby Digital, за рахунок чого звукове оформлення набуває максимальної реалістичності, посилюється ефект присутності.

Ніщо не відволікаеє глядача від перегляду; більше того, сучасна конструкція крісел дозволяє на протязі 3-х, а то і 4-х годин не тільки не відчувати незручності, але і навпаки, чудово відпочивати і повною мірою отримувати насолоду від фільму, а також від передбачливо взятих з собою напоїв і поп-корну, для котрих вмонтовані зручні підставки.

Перед початком фільму, а також після сеансу, відвідувачи зможуть чудово провести час в барах мультиплексу, і не поспішаючи, насолодитися запропонованими напоями і закусками, поділитися враженнями від побаченних фільмів. В кінотеатрі представлені на вибір відвідувачів поп-корн- і сендвіч-бар - ексклюзивна концепція і рецептуар від шеф-повара ресторана "Фелліні" мсьє Андре, а також бар-морозиво - 7 видів морозива "Фелліні" за оригінальними італійськими рецептами.

В репертуарі нового кінотеатру "Лінія кіно" в ТЦ "Метрополіс" традиційними будуть найучніші стрічки відчизняного, російського, американського і європейського кінематографу. Репертуарнаі лінія кінотеатру не обійде увагою і дитячу аудиторію, для котрої заплановані різні дитячи ігрові і анімаційні фільми.

Гнучка цінова політика кінотеатру враховує можливості різних верств населення, а детально розроблена на базі проведених маркетингових досліджень система знижок, робить кіно ще більш доступним. Так ціни на ранкові сеанси складають 10 гривень, а в час після школи, університету (з 13:00 до 18:00) перегляд фільму буде коштувати 12-15 гривень, завдяки знижці для учнів і студентів.

Сподіваємось, що новий кінотеатр "Лінія кіно" в ТЦ "Метрополіс" з часом стане справжнім культурним центром району Оболонь, де в виключно комфортних умовах можна в повній мірі насолодитися переглядом фильму всією родиною, з друзями, з близькими людьми.

Коментарі
 
Ім’я
20 березня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 02 жовтня 2017 09:33
О да, Ирина -хамло редкостное. Мало того, что с ходу прет на клиента и сразу же хамит, так потом еще и вдогонку проклятия сыпятся. Не ходите в "Линию кино" в Метрополисе
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 23 березня 2017 18:58
Администратор Ирина - редкая Хамка! Она наверное не знает,что покупатель всегда прав!!!
Работают сплошные непрофессионаоы!!Качество обслуживая ужасное!
а эти новые карточки - полнейшая ерунда!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 23 березня 2017 18:56
Администратор Ирина - редкая Хамка! Она наверное не знает,что покупатель всегда прав!!!
Работают сплошные непрофессионаоы!!Качество обслуживая ужасное!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 23 березня 2017 18:54
Администратор Ирина - редкая замка! Она наверное не знает,что покупатель всегда прав!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 01 січня 2017 19:33
Пришёл на сеанс в 21.10 гардероб вещи не принимает, очередь огромная, никто ничего сказать не может. Очередь в туалет, на бар далеко не 10 минут. Очередь в зал,  в зале все с куртками, шубами, жрут,  все сидят как говорится в тесноте,  да не в обиде. Реально как дома, куда пришло несколько десятков человек.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 08 жовтня 2016 09:33
Отличный кинотеатр рядом сдомом. Персонал любезный, изображение достаточно качественнное, кресла удобные, цены умеренные, всё ок.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 16 вересня 2016 18:02
Кинотеатр хороший,персонал дружный!А ВОТ РУКОВОДСТВО-РЕДКИЕ СУКИ!!!ФИНАНСОВЫЙ ДИРЕКТОР ЧМО РЕДКОЕ!!!!!!НЕ ХОДИТЕ ЛЮДИ ТУДА!!!!ПУСТЬ ЭТИ ЧМЫРИ ИЗ РУКОВОДСТВА ПОДУМАЮТ О ПЕРСОНАЛЕ РАБОТАЮЩЕМ В ТОМ КИНОТЕАТРЕ!!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 09 вересня 2016 08:07
Гость 12 февраля 2014

это правда, уж лучше дома чем в свинарнике ...
Дома смотрите. Там не воняет.
Рейтинг повідомлення: 0
 
полностью согласна.
полностью согласна. 07 січня 2016 12:30
Гость 12 февраля 2014 08:58
Лилия 26 августа 2013
Залы не проветриваются, душно, вонь. Заходишь в зал и сразу хочется выбежать оттуда. С трудом досидели до конца фильма, но больше туда не пойду и никому не советую. Хотели пожаловаться администратору, но его на месте нет.

Дома смотрите. Там не воняет.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 03 січня 2016 12:44
шол   я    иоскарэ        нэчиста   люди     гаварят    в     кино        самый    хучый   оскар
Рейтинг повідомлення: 0
 
   


Кинотеатр Спутник