Кінотеатр Мультиплекс Золоте кільце

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Мультиплекс Золоте кільце
 
Адреса: г.Донецьк, пл. Загиблих Комунарів, 2
Телефон:  8(062)345-64-88(89)
Офіційний сайт
Опис кінотеатру
 

"Золоте кільце" замкнуло кільце розваг. У торгово-розважальному центрі "Золоте кільце", що на пл. Загиблих Комунарів,2, відкрився кінокомплекс з такою ж назвою. Як сказав генеральний директор цього центру, це перший такий проект в Україні, коли у торговому комплексі з'явився ще і кінокомплекс. Для Європи кінозал у розважальному центрі - це вже норма. - Чим примітна ця подія? - Вікриття кінокомплексу найсучаснішого рівня в ТРЦ "Золоте Кільце" - це явище знаменне! Фактично у Донецьку з'явився новий для України формат торгово-розважального центру, котрий вміщує в собі розгалужену торгову та розважальну частини. У нас є більярдна зала, два кафе, два фаст-фуди (кафе швидкого харчування), зала ігрових автоматів, казино, відділення банку з двома обмінниками, косметичний салон, тепер ще і кінокомплекс. У стадіі відкриття - ресторан "Крокодил". Такого вибору розваг в жодному центрі більше немає! А ми з Вами розумієм, як важливо та почесно бути першими. І нам надзвичайно приємно зробити подарунок нашому рідному місту, всім мешканцям та гостям Донецька! - Поки дорослі роблять покупки та розважаються, що передбачено для дітей? - Поруч із залою ігрових автоматів є дитяча ігрова кімната. Вже завезено обладнання: бассейн з м'ячиками, некрута гірка. За дітьми будуть доглядати дві дівчини-няні. Порозмовлявши з директором комплексу "Золоте кільце" Ольгою Варданян, я дізналася, що в "синій залі" №1 та "червоній залі" №2, розрахованих на 126 місць в кожній, - найсучасніше обладнання і звук. - Приходячи в наш кінокомплекс, глядачі потрапляють у комфортні умови. Іх чекають сучасна система кондиціонування, зручні спинки крісел, столики для поп-корну, є навіть затишні куточки для закоханих - так звані місця для поцілунків, - розповіла Ольга Володимирівна. - В чому принципова відмінність кінотеатру? - Наші зали будувалися спеціально під цей сучасний звук, не перероблялись, як в інших кінотеатрах міста, а будувались. - Які фільми зможуть подивитися мешканці Донецька у квітні? - Поки лише ті, що вже пройшли у кінотеатрах нашого міста:"Володар перснів", "Останній самурай", "Складнощі перекладу", "Ван Хелсінг", а з травня - ті ж фільми, що демонструватимуться по всій Україні в один і той самий день, як, скажімо, блокбастер "Троя". - Як ви працюєте? - Без вихідних. Сеанси починаються о дев'ятій ранку, а закінчуються о дванадцятій ночі. - А вартість квитків? - Від 10 до 30 гривень, знижки у будні до 18:00. У дні прем'єр знижки не надаються... Ми чекаємо Вас! Ми раді вам! Телефонуйте: 345-52-22 (торгово-розважальний центр); 345-64-88 або 345 6489 (кінокомплекс). Ганна Гайворонська.

Коментарі
 
Ім’я
20 вересня 2017
Ваш коментар
Як звали Карла Маркса?
 
Піт
Карл
Маркс
Фрідріх
Бред
Енгельс

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 20 жовтня 2015 07:30
Кинотеатр класс
Рейтинг повідомлення: 0
 
Белко в кедах
Белко в кедах 23 липня 2012 13:34
СУПЕР КиНОТЕАТР
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 07 червня 2012 05:19
ЗАЕБАЛИ СБРАСЫВАТЬ
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 травня 2012 11:14
Де--мо полнейшее, пидо---ы
Рейтинг повідомлення: 0
 
Игорь
Игорь 19 грудня 2011 08:21
Ходили на Елки 2 всей семьей, фильм неплохой, но все испортило качество изображения, все троилось, особенно субтитры, резкости вобщем никакой...просто поражает, брать деньги за такое((( Выврод: больше туда не ногой!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 грудня 2011 09:12
Очень испортило впечатление после просмотра "Высоцкий.Спасибо что живой" то,что в туалет не возможно попасть после сеанса.
Персонал "Золотого кольца"-уборщицы нагло отвечают что все туалеты закрываются в 21.00,у меня вопрос - зачем тогда сеансы есть на 22.00 и позже???
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 18 листопада 2011 14:28
Просто истинно советское обслуживание!!!! с мегаусилиями дозваниваешься, на другом конце  берут трубку (о, неужели!!!), хочешь заказать билет, но досконально не помнишь расписание сеансов, т.к. уже запутался в сеансах обзванивая по очереди все кинотеатры Донецка, говоришь примерно (типа на 19 часов), но оказывается девушка не может ответить сразу, что не на 19 а на 19:05, и начинает пререкаться, что надо знать точно расписание, звонить на другой номер!!! (что само по себе уже страшно звучит!!!!), что у нее очередь стоит из 32 человек....!!!! Потом все-таки признается,что сеанс на 19:05 и все равно бронирует билет! Она дольше умничала и пререкалась, чем билет в итоге бронировала...!!! вот что это, скажите?!! Уровень такого кинотеатра??!!! Если не справляетесь и с фактической и с виртуальной продажей, сделайте возможность бронировать билеты самим посетителям на сайте!!! Или нечего тогда давай номер, и вообще заявлять о себе , как о ведущем и крутом кинотеатре!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 06 листопада 2011 13:59
Реально сбрасывают и не берут трубку!
 
На фига тогда писать телефон?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 06 листопада 2011 13:58
Гость 28.05.2011 13:38:27
Раздражает то что на телефон,никогда не отвечают!!!не реально дозвонится,всегда сбрасывают,забронировать места невозможно!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 28 травня 2011 10:38
Раздражает то что на телефон,никогда не отвечают!!!не реально дозвонится,всегда сбрасывают,забронировать места невозможно!
Рейтинг повідомлення: 0