Кінотеатр Одеса кіно


г. Київ, пр-т Перемоги, 3. Універмаг
(044) 496 15 11; 496 15 51

Опис кінотеатру


22 січня 2004 року в Києві, в універмазі "Україна", на четвертому поверсі, відкрився перший чотитизальний кінотеатр названий ОДЕСА-КІНО. У з'вязку з цим, виникає як мінімум два запитання, на які ми спішимо відповісти.

Перше: чому ОДЕСА-КІНО?

Тому, що новий кінотеатр ОДЕСА-КІНО представляє у столиці України успішну одеську мережу кінотеатрів, в яку входять "Батьківщина", "Москва" і "Зоряний". В Одесі ці кінотеатри задають тон в культурному житті міста. Вони підкорили одеситів сучасним дизайном інтер'єрів, професійністю співробітників, найсучаснішим обладнанням і, звичайно, тим, що в них демонструються найкращі та найновіші фільми.

Друге питання: чому чотиризальний?

Київ уже давно заслужив задоволення мати кінотеатр мультиплекс. Навіть із точки зору пафосу, місту з майже трьохмільйонним населенням не личить на початку XXI століття не мати багатозального кінотеатр. З точки зору глядача все набагато практичніше. Чотири зали в кінотеатрі - це кіноконвейєр, який не припиняється, що дозволяє скоротити паузи між сеансами, зводячи їх практично до мінімуму. В кінотеатрі ОДЕСА-КІНО глядач потрапить на сеанс не пізніше, ніж через півгодини, після того як купить білет. ОДЕСА-КІНО - це своєрідна карусель із найкращих кіноновинок.

Тепер про дизайн. До речі, загальна площа кінотеатру 1600 метрів і він займає весь четвертий поверх універмагу "Україна". В інтер'єрі кінотеатру витримані два стилі - high-tech і мінімалізм. Яскраве оформлення гостьової зони фойє, бару, гардеробу (помаранчеві стіни, стеля і каси) контрастують з м'яким затишним оформленням невеличких залів. Ви входите до кінотеатру, обираєте фільм, залу, місце, сплачуєте вартість квитка, тобто виконуєте певну роботу. Активна фаза перебування в кінотеатрі проходить в активному фойє, а відпочинок - це перегляд фільму в затишному залі.

До речі про зали. Кінотеатр ОДЕСА-КІНО вирізняється невеликими залами, в кожному 127 глядацьких крісел. Тому, що ми вважаємо, що набагато приємніше дивитися кіно у відносно невеликій компанії, ніж на критому стадіоні. 4 зали в ОДЕСА-КІНО відрізняються один від одного за кольоровим рішенням. Зручні крісла, з великими підставками для кока-коли і поп - корну. М'яка оббивка стін і стелі створює невимушену, комфортну атмосферу. В такій атмосфері легко можна висидіти навіть три з половиною години. Оптимальний мікроклімат у залі підтримують спеціальні установки.

І, нарешті, те, заради чого ми приходимо в кінотеатр. Екран, звук, якість копій. Всі зали в кінотеатрі ОДЕСА-КІНО оснащенінайсучаснішим німецьким проекційним обладнанням німецької фірми Kinoton з екранами 10Х4 метри. Немалозначуща деталь. Екрани розташовані досить близько до глядачів. Ми хочемо зламати стереотип, про те, що кіно на великому екрані краще дивитися здалеку. Чим ближче ви до екрану, тим ближчі вам перипетії сюжету. Ще глибше зануритись у фільм допомагає американська звукова система Dolby Digital EX американської фірми Elektrovoice. Можливості цієї системи перетворять у звукового гурмана будь-кого. Точно такий же звук ви можете почути в найкращих кінотеатрах світу. І, безумовно, найвища якість зображення на екрані. Його гарантує наше прагнення використовувати тільки найкращі копії фільмів.

При всьому цьому, ціна квитка - від 10 гривень. Будь-яка інформація про фільми що демонструються в кінотеатрі, вартість квитків, а також їх бронювання, доступна за телефонами: 496-15-11, 496-15-51.

Like

Ім’я:
25 вересня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 25 січня 2020 10:58
0
Від згадування про москву нудить.
.
Гость
Гость 07 жовтня 2016 14:35
0
Гость 12 февраля 2016 17:17
меня всегда интересовало, какой смысл в ограничениях на фильмы 18+, если никто им не следует. как ни пятиклассницы на " оттенков серого" приходят, так шестиклассники на "дедпула". или в нашей стране это нормально!!!
кассиры и контролеры даже не заикаются о возрасте зрителей!!!

Тебя это волнует,снобье ты доморощенное? Ходят люди и ладно. Твое какое дело? Сиди дома и не мешай народу развлекаться!
.
Гость
Гость 12 лютого 2016 17:17
0
меня всегда интересовало, какой смысл в ограничениях на фильмы 18+, если никто им не следует. как ни пятиклассницы на " оттенков серого" приходят, так шестиклассники на "дедпула". или в нашей стране это нормально!!!
кассиры и контролеры даже не заикаются о возрасте зрителей!!!
.
Гость
Гость 04 лютого 2016 09:24
0
Осень люблю этот кинотеатр
.
Гость
Гость 13 жовтня 2015 18:15
0
Есть ли скидки дл учеников?
.
Гость
Гость 07 липня 2015 15:10
0
да кинотеатр неплохой, но персонал бывает нагловатый, к примеру одни зпаускают показ независимо от того сколько людей пришло на сеанс, хоть для двоих, а другие если видят что вас четрверо, даже билет не продадут, только вчера была такая ситуация
.
Гость
Гость 01 квітня 2015 17:43
0
где сеансы ?
.
Дима
Дима 29 листопада 2014 19:11
0
Забронировали билеты, взяли такси, приехали за час. Бронировали в 17.05, приехали в 18.02 на сеанс в 18.25. Операторы продемонстрировали нам на экране, что все билеты проданы. Бронь сняли, и продали наши билеты. Нагло врали в лицо, что предупреждали по телефону, что бронь всего на 30 минут. А на самом деле предупреждали только о том, что бронь на один билет стоит 3 грн. Возмутило то, что эти девицы даже не извинились, и даже не попытались предложить нам любой другой сеанс. Наглый, брехливый, хамский персонал. Не буду в подробностях рассказывать как они выкручивались и лгали. Просто никому не советую этот кинотеатр.
.
Саша
Саша 17 вересня 2014 19:48
0
какие фильмы в кинотеатре Одесса?
.
Катерина
Катерина 18 липня 2014 20:11
0
ужастно хамское отношение кассира и администратора, нежелание выполнять свои обязаности. попытались сходить на сеанс по скидочному купону, но его номера не нашлось в каких то непонятных списках месячной давности. и нам сообщили, что это наши проблемы и мы сами должны их решать с группоном. вообщем неприятные эмоции остались от посещения, не советую этот кинотеатр.
.