Кінотеатр Ореанда 3D


г. Ялта, наб. Леніна, 35/2
(3654) 23-69-22, 32-20-20, +7 978 039 09 29

Опис кінотеатру


Кінотеатр Ореанда знаходиться в готелі «Ореанда» (вхід з боку моря). Кінотеатр являє собою затишний зал на 160 місць зі зручними кріслами та двомісними диванами. Звук сертифікований за системою «Dolby Digital EX». Готель «Ореанда» - красиве старовинна будівля, розташоване на розі вулиць Гоголя та Набережної на початку Приморського парку, у мальовничому куточку міста, біля самого моря. Найближчі орієнтири - чорно-синій хмарочос «6-й елемент», ресторани «Золоте руно» (у вигляді старовинного корабля - «трієри») і «Еспаньола» (у вигляді парусного шхуни), Виставковий зал і величезний старий платан (найбільший в Ялті).

Адреса кінотеатру: м. Ялта, вул. Набережна імені Леніна, 35/2.
Телефон каси: +38 (0654) 27-52-24
Телефон-автоінформатор: +38 (0654) 27-44-00, 32-20-20

Правила відвідування сеансів формату 3D з використанням 3D окулярів
Відвідувач, купивши квиток на сеанс 3D з використанням окулярів, автоматично погоджується з умовами цих правил відвідування:

1. Відвідувач, пред'являючи квиток на контролі перед входом до кінозалу кінотеатру Спартак, отримує 3D окуляри і несе за них повну матеріальну відповідальність. Після входу в зал претензії до стану очок не приймаються. Окуляри видаються кожному відвідувачу по 1 шт.
2. При виході із залу під час сеансу (в бар, кафе, туалет і т.п.) 3D окуляри обов'язково здаються контролеру.
3. Після сеансу на виході з кінозалу кожен відвідувач (в тому числі і діти) зобов'язаний особисто здати 3D окуляри контролеру.
4. Якщо відвідувач, з якихось причин не може здати окуляри контролеру (окуляри зламані, загублені, передані іншій особі), відвідувач зобов'язаний компенсувати псування або втрату очок кінотеатру в розмірі 500 (П'ятсот) гривень.
5. Діти до 12 років допускаються на сеанс тільки в супроводі дорослих.
6. Дитині незалежно від віку необхідно купувати квиток, так як без квитка окуляри не видаються. Батько дитини сам визначає ступінь можливості сприйняття 3D фільму дитиною.
7. Якщо ви носите звичайні окуляри, то 3D окуляри необхідно надягати поверх окулярів з діоптріями.
8. Адміністрація кінотеатру Спартак не несе відповідальності за можливий дискомфорт для очей носія від перегляду фільму в форматі 3D. Якщо у Вас є проблеми із зором, перед походом в кінотеатр проконсультуйтеся з лікарем.

3D окуляри можуть бути використані тільки для перегляду 3D-фільмів в 3D-кінозалі і не підходять для інших цілей.

Адміністрація кінотеатру Спартак нагадує, що окуляри, видані для перегляду фільму в форматі 3D, є власністю кінотеатру Спартак і підлягають обов'язковому поверненню при виході з кінозалу. У випадку не повернення очок, а також їх псування винні особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності відповідно до положень Кримінального Кодексу України залежно від ознак складу злочину (Стаття 185 КК України (Крадіжка), Стаття 190 КК України (Шахрайство), Стаття 191 КК України (Привласнення, розтрата майна), Стаття 192 КК України (Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою), з виплатою повної вартості викраденого (пошкодженого) майна.

Нагадуємо, що кримінальна відповідальність за крадіжку (Ст. 185 КК України) настає для громадян з 14 років, а за вчинення інших вищеперелічених злочинів - з 16 років. За дії осіб, які не досягли 14-ти річного віку, відповідальність несуть їхні законні представники (батьки, опікуни, піклувальники).

Like

Ім’я:
27 вересня 2020
Ваш коментар
chevi chelios
chevi chelios (Киев) 31 березня 2011 06:11
0

Билеты дороговаты, на сайте пишут одно (и даже в кассе стоит раскладка с более-менее нормальными ценами), а на деле на сеансе 16:20 были билеты по 40 и 100 грн. Вот так, только два варианта)
Хотя, для Ялты, где других вариантов нет, кинотеатр нормальный. Удобно то, что на набережной: и в кино сходил, и прошелся))
Да, в баре к/т продают на разлив массандровское вино, 10 грн. 100 грамм) И это очень позитивно сказывается на настроении во время просмотра)
.