Кінотеатр Оскар в ТРЦ Смарт Плаза

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Оскар в ТРЦ Смарт Плаза
 
Адреса: г.Київ, пр.Перемоги, 24
Телефон:  
Офіційний сайт Підписатися
Опис кінотеатру
 

«Оскар» в ТЦ Smart Plaza – це надсучасний 8-ми зальний кінотеатр, де глядачі можуть поринути у всесвіт кіно з прогресивними кінотехнологіями!

Loft-інтер'єр  розроблено в стилістиці історичного протистояння двох кіновсесвітів Marvel і DC.

У залах використовуються новітні кінопроектори Barco, які забезпечують живе і контрастне 3D-зображення. «Парящие» екрани британського бренду HARKNESS SCREEN з 4K проекцією, створюють вражаюче чітке зображення в синергії з ультрасучасною системою DepthQ 3D. Також, нові екрани підтримують High Frame Rate - високу частоту зміни кадрів.

Для найвибагливіших глядачів в «Оскарі» у Smart Plaza є затишна VIP зала з обслуговуванням на 28 місць, обладнаних надкомфортними кріслами-реклайнерами американського бренду VIP Seating. На проектор VIP зали встановлено спеціалізовану лінзу, що дозволила максимально наблизити екран до глядача для ще більшого занурення у фільм. Подібні лінзи використовуються в кінопроектрах з технологією IMAX.

У новому кінотеатрі встановлено унікальний кіносабвуфер THOR, завдяки якому, глядач може не тільки чути, але й відчувати всім тілом звукові ефекти. «Оскар» - перша мережа кінотеатрів в Східній Європі, яка встановила цю технологію. До цього THOR було представлено на міжнародних виставках кіноустаткування і встановлено в кращих кінотеатрах Європи та Америки. До речі, цю технологію розроблено українською компанією Mag Audio (м.Біла Церква) - найбільшим у Східній Європі виробником акустичних систем.

У всіх залах нового кінотеатру встановлено комфортабельні крісла європейського виробництва. Крісла Baco Cineplex від одного з кращих іспанських виробників - Ascender і крісла-слайдери підвищеного комфорту від Lino Sonego - преміального італійського виробника крісел для кращих концертних майданчиків світу.

Коментарі
 
Ім’я
17 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Юрий
Юрий 07 червня 2019 11:02
Новые залы
Все отлично
НО!!!!!
Парковка платная - фильм 2 часа . - 60 грн паркинг!!
Пепси - просто вода - Должно быть стыдно вам ребята за такое!!!
Больше не поеду!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 25 березня 2019 09:32
Пришли утром и посмотрели фильм за 40 грн Well
Рекомендую!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 22 березня 2019 13:36
праздничный показ был в воскресенье - дети в восторге!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 22 лютого 2019 17:22
Очень хороший кинотеатр,цены приемлемые,персонал хороший)
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw