Кінотеатр Оскар в ТРЦ Смарт Плаза


Опис кінотеатру


«Оскар» в ТЦ Smart Plaza – це надсучасний 8-ми зальний кінотеатр, де глядачі можуть поринути у всесвіт кіно з прогресивними кінотехнологіями!

Loft-інтер'єр  розроблено в стилістиці історичного протистояння двох кіновсесвітів Marvel і DC.

У залах використовуються новітні кінопроектори Barco, які забезпечують живе і контрастне 3D-зображення. «Парящие» екрани британського бренду HARKNESS SCREEN з 4K проекцією, створюють вражаюче чітке зображення в синергії з ультрасучасною системою DepthQ 3D. Також, нові екрани підтримують High Frame Rate - високу частоту зміни кадрів.

Для найвибагливіших глядачів в «Оскарі» у Smart Plaza є затишна VIP зала з обслуговуванням на 28 місць, обладнаних надкомфортними кріслами-реклайнерами американського бренду VIP Seating. На проектор VIP зали встановлено спеціалізовану лінзу, що дозволила максимально наблизити екран до глядача для ще більшого занурення у фільм. Подібні лінзи використовуються в кінопроектрах з технологією IMAX.

У новому кінотеатрі встановлено унікальний кіносабвуфер THOR, завдяки якому, глядач може не тільки чути, але й відчувати всім тілом звукові ефекти. «Оскар» - перша мережа кінотеатрів в Східній Європі, яка встановила цю технологію. До цього THOR було представлено на міжнародних виставках кіноустаткування і встановлено в кращих кінотеатрах Європи та Америки. До речі, цю технологію розроблено українською компанією Mag Audio (м.Біла Церква) - найбільшим у Східній Європі виробником акустичних систем.

У всіх залах нового кінотеатру встановлено комфортабельні крісла європейського виробництва. Крісла Baco Cineplex від одного з кращих іспанських виробників - Ascender і крісла-слайдери підвищеного комфорту від Lino Sonego - преміального італійського виробника крісел для кращих концертних майданчиків світу.

 Ім’я:
09 травня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 27 листопада 2019 00:41
0
В зале №3 тоже беда с вытяжками, были на вечернем сеансе в 19:50 23.11.19. Зашли в зал - уже душно, а выходя были уже мокрыми. Кроме того, из-за отсутствия кислорода выходя из зала стало плохо (закружилась голова) и при спуске по ступенькам пропустила одну и упала! На ступеньках даже поручней нет! Стёрла палец пытаясь ухватиться за стену! Итог: сильные ушибы на обеих ногах и стертый палец! Неприятно ещё и то, что персонал заметил данную ситуацию, но никто не подошёл хотя бы поинтересоваться! После того, как пришла в себя, обратилась к женщине на входе в зал (она проверяла билеты), она сказала, что никого из администрации уже нет, но они передадут и сейчас пойдут смотреть, что с системой...
Я очень надеюсь, что из-за халатного отношения к клиентам в их кинотеатре больше никто не пострадает!
.
Гость
Гость 11 листопада 2019 07:36
0
Були в залі #8 - невеличкий, чистий, і все би чудово, аби працювала витяжка. Склалось враження, що її просто немає - духота неймовірна, жарко і нічим дихати. Дві години фільму складно витримати, враження зіпсовано відсутністю елементарного комфорту.
 
Прохання до адміністрації слідкувати за витяжкою під час сеансу.
.
АЛЕКСАНДР
АЛЕКСАНДР 02 листопада 2019 18:00
0
понравилось качество звука и картинки
НЕ ПОНРАВИЛОСЬ:
КАК ТОЛЬКО НАЧАЛСЯ ВЕЧЕРНИЙ СЕАНС СРАЗУ ОДЕВАЕТСЯ И УХОДИТ ДОМОЙ ПРОДАВЕЦ ВОДЫ И ПОП КОРНА. ПРИХОДИЛОСЬ СПУСКАТЬСЯ В НИЗ, СТОЯТЬ ОЧЕРЕДЬ ЗА БУТЫЛКОЙ ВОДЫ ВОДЫ В СИЛЬПО, И ОХРАННИК ЕЛЕ ВПУСТИЛ ОБРАТНО В ЗАЛ
.
Юрий
Юрий 07 червня 2019 11:02
0
Новые залы
Все отлично
НО!!!!!
Парковка платная - фильм 2 часа . - 60 грн паркинг!!
Пепси - просто вода - Должно быть стыдно вам ребята за такое!!!
Больше не поеду!
.
Гость
Гость 25 березня 2019 09:32
0
Пришли утром и посмотрели фильм за 40 грн Well
Рекомендую!
.
Гость
Гость 22 березня 2019 13:36
0
праздничный показ был в воскресенье - дети в восторге!
.
Гость
Гость 22 лютого 2019 17:22
0
Очень хороший кинотеатр,цены приемлемые,персонал хороший)
.