Кінотеатр Планета Кіно

Увійти через
Реєстрація
 
Кінотеатр Планета Кіно
 
Адреса: г.Київ, Московський проспект 34-в
Телефон:  0-800-300-600
Офіційний сайт
Опис кінотеатру
 

Планета Кіно в Блокбастері - це 8 залів підвищеного комфорту зі зручними кріслами. Наша власна технологія Cinetech + перетворює кіно в кіно +: насичені кольори на великих екранах від стіни до стіни, особлива геометрія кожного залу, комфортні м'які крісла і широкі проходи в залі, а останній ряд - це зручні дивани. 3 ексклюзивних залу RE'LUX 'з унікальним форматом кіноресторана, де перед сеансом ти можеш насолодитися signature-коктейлем в персональному лаунж-барі, а на початку фільму замовити їжу з спеціально розробленого меню finger food через планшет на підлокітниках, не покидаючи зал, наш шеф -повар приготує все на вищому рівні. Комфортна приватна зона з VIP кріслами і дбайливе обслуговування від персональних хостес зробить твій відпочинок класу RE'LUX '.

Ми "освіжили" наш зал IMAX - тепер тут ще більш комфортні крісла і оновлене покриття підлоги. Незмінним залишається унікальна технологія - ефект повної присутності в фільмі, завдяки величезному екрану, розміром з п'ятиповерховий будинок і суперзвуком!

Ми задіємо всі твої почуття заради екстремального задоволення в новому, довгоочікуваному залі 4DX! Що таке супертехнологія 4DX? Це - зручні крісла, рухаються разом з сюжетом, а ти відчуваєш круті повороти, землетрусу або космічну турбулентність. Це також можливість прямо в залі створити унікальні спецефекти: дощ, туман і навіть блискавки! А ще ми доповнюємо сюжет ароматами, щоб ти не просто дивився фільм, а переживав кіно!


Забудь про черги в барі. Кіномаркет - перший в Києві і другий в Україні попкорн-бар, де ти самостійно можеш купити снеки, солодощі, напої та, звичайно ж, попкорн. А ще на тебе чекають фірмові сувеніри та іграшки з улюблених фільмів. Все це в зручному, унікальному форматі супермаркету, екслюзивно в нашій мережі!

Ласкаво просимо в фантастичний світ кінотеатрів Планета Кіно!

Коментарі
 
Ім’я
25 травня 2017
Ваш коментар
Скількі буде два помножено на два?
 
сім
шість
два
чотири
один
вісім

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 06 квітня 2017 19:08
в зале очень жарк((
Рейтинг повідомлення: 0
 
Марина
Марина 30 березня 2017 16:22
Сегодня произошел форс мажор и пришлось покинуть зал по личным обстоятельствам спустя 5 минут после начала фильма. Благодарю сотрудников кассы и администрации за понимание. Деньги за билеты были компенсированы. Спасибо ВамWell
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 18 березня 2017 14:10
Здравствуйте. 18,03,2017 в 15:03 я приобрела через ваше приложение Планета кино 4 билета в кинотеатр imax в г. Одесса в ТЦ City Center на кинофильм Сплит на 19,03,2017 на 21:45 через Приват 24. Оплата через Приват24 прошла успешно и с моей карты сняли 360 грн (скрин выписки прилагаю в письме), но билеты не были зачислены в мой личный кабинет в приложении. Я связалась с вашим оператором по номеру горячей линии,мне ответили,что произошел сбой в вашем приложении и к сожалению мне не будут начислены билеты на выбранный мною сеанс и деньги мне вернут только в течении 3-х рабочих дней! В итоге мы остались без денег и четырех купленных билетов на тот сеанс ,который нам было удобно пойти! Прошу рассмотреть мою жалобу и наладить работу вашего приложение!!! аналогичное письмо отправила вам на ваш e-mail :
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 18 березня 2017 14:09
Оксана 24 января 2015
Очень возмущена работой сайта!!!!!!!!!!!Зачем вообще покупать через сайт билеты, если они не приходят на электронный адрес?????. Приобрела через Приват 2 билета на ІМАХ , квитанция об оплате пришла, сами билеты нет, но решила, что данных на квитанции достаточно, чтобы обменять ее на билеты и прекрасно провести время на выбранных  и за полмесяца купленных местах. В результате, куча разборок и отказы в кассе выдать хоть какие-то места, которые были (а они были). Уважаемые, если у вас есть услуга покупки билетов через сайт, то сделайте так, чтобы она была реальная!!  Бронь не осталась, деньги списались, настроение испорчено, время потеряно!! "Прекрасный кинотеатр"(((((((((((((((((((
Аналогичная ситуация произошла и со мной . Билеты не выдали,деньги жду на карту.Покупала через приложение!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 18 березня 2017 14:07
Здравствуйте. 18,03,2017 в 15:03 я приобрела через ваше приложение Планета кино 4 билета в кинотеатр imax в г. Одесса в ТЦ City Center на кинофильм Сплит на 19,03,2017 на 21:45 через Приват 24. Оплата через Приват24 прошла успешно и с моей карты сняли 360 грн (скрин выписки прилагаю в письме), но билеты не были зачислены в мой личный кабинет в приложении. Я связалась с вашим оператором по номеру горячей линии,мне ответили,что произошел сбой в вашем приложении и к сожалению мне не будут начислены билеты на выбранный мною сеанс и деньги мне вернут только в течении 3-х рабочих дней! В итоге мы остались без денег и четырех купленных билетов на тот сеанс ,который нам было удобно пойти! Прошу рассмотреть мою жалобу и наладить работу вашего приложение!!! Аналогичное письмо отправила вам на ваш е-mail:
Рейтинг повідомлення: 0
 
Богдан
Богдан 13 березня 2017 22:45
Всім привіт. Був дуже і дуже постійним клієнтом в "планеті кіно" але страшенно розчарувався! перший раз коли прийшлось викинути картоплю фрі з Макдоналдса це типу не можна заходити з їжою! викинув картоплю зайшов в зал а там весь зал жере поп-корн чіпси і.т.д. зажралися по вуха! поставили ціни більш як в два рази більші на все і пускають тільки з своїм!!! І кладуть на все!!! кажуть власні правила, і забувають що правила повинні виходити загально законодавчих заборон! і така фігня як заставляти купляти непотрібний асортимент через неможливість бути присутнім з іншим асортиментом, ст. 17 не допускає будь-які переваги або обмеження прав споживачів, окрім випадків, передбачених нормативно-правовими актами, заборонено примушувати споживача купувати продукцію непотрібного йому асортименту.
 
ст. 19 забороняє нечесну підприємницьку практику. Якщо вас спонукають щось купити, проте за інших обставин ви б цього не придбали (наприклад, колу вдвічі дорожчу, ніж в супермаркеті, бо «зі своєю колою не можна»), то вас вводять в оману стосовно права споживача на вільний вибір продукції. А так не можна.
 
Висновки робіть самі!!!
Бував багато разів закордоном в кіно і там з чим хочеш з тим і приходиш!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 11 березня 2017 15:59
Очень холодно в зале, невозможно выдержать. К концу сеанса пол зала чихали и кашляли. Пожалуйста,контролируйте температуру.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 28 грудня 2016 05:11
Адреса кінотеатру вже пів року як не "Московський проспект", а проспект Степана Бандери, пора б і виправити.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 27 грудня 2016 12:18
Да разве администрацию волнует поведения быдла?! Недавно выделили немалый бюджет для ролика про поведение - ну сняли там что-то, а воз и ныне там, быдло как было так и осталось. Главное правило бизнеса - деньги, и кто их приносит не важно, быдло или адекватные люди - главное полные залы. Понатыкали рядов поплотнее дабы мест побольше в зале и не волнует их комфорт адекватных людей, так как таких единицы, а быдло себе комфорт создаст самостоятельно - то ноги положит на спинку нижнего ряда, то за бухла наберет побольше. Я был в планете кино суммарно более 50 раз и только пару раз у меня не было замечаний  по поводу быдла и бескультурья. Стараюсь обходить этот кинотеатр стороной, но, увы, иногда приходится, не по своей воле там находиться...
Рейтинг повідомлення: 0
 
sskripka
sskripka 16 листопада 2016 12:09
Юля 15 ноября 2016 19:18
Были в кинотеатре в блокбастере г. Киев.  Купили пепси со вкусом хлорки. Ужас просто. Походу лёд у них делается из воды с под крана. В 3д нужно со своими очками. Что за жлобство?!
Касательно пепси - Приносим извинения за неудобства! Замечание зарегистрировано и передано в администрацию кинотеатра. Мы приложим все усилия для того, чтобы, посещая наш кинотеатр, Вы не чувствовали в дальнейшем никаких неудобств. По вопросу очков, За 15 грн вы получаете персональные очки в упаковке и при бережном хранении можете использовать их несколько раз и экономить.
Рейтинг повідомлення: 0
 
   


fk tw G+