Кінотеатр Вісім з половиною


г. Харків, вул. Донец-Захаржевського, 6/8
068 511 91 10

Опис кінотеатру"Вісім з половиною " - новий кінотеатр у Харкові!

Продумуючи концепцію кінотеатру , власники кінотеатру орієнтувалися на те , щоб зробити його максимально комфортним для глядачів. У кінотеатрі "Вісім з половиною " працюють 8 залів , оснащених новітнім звуковим і цифровим проекційним обладнанням. На вході в простір залів кінотеатру "Вісім з половиною " розташована невелика лаунж-зона " ½" , де можна приємно провести свій час з друзями.

На сьогоднішній момент , « 8 ½ » - це один з найбільших кінотеатрів у Харкові. Така кількість залів задумано не просто так - це дозволяє нам максимально розширити репертуар , що б ви змогли вибирати фільми на будь-який смак ! Ви зможете побачити прем'єри , які не йдуть в прокаті інших кінотеатрів Харкова.

хол

Ще один плюс великої кількості залів у кінотеатрі - можливість проводити кінофестивалі і показувати артхаусне кіно в Харкові .

Основною особливістю кінотеатру буде автоматизація продажу квитків. У нашому кінотеатрі знаходиться одна повноцінна каса . Незабаром , в холі кінотеатру , з'являться термінали , які інтуїтивно зрозумілі і прості у використанні. А в перспективі ми плануємо зробити касу кінотеатру повністю автоматичною.

Ми цінуємо персональний комфорт глядачів нашого кінотеатру. Термінали зручні тим , що ви зможете купувати квитки на сеанс , не чекаючи черги в касі кінотеатру. Термінали в нашому кінотеатрі будуть спроектовані спеціально для глядачів і , що важливо , - оснащені функцією видачі здачі.

LikeІм’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 13 серпня 2015 12:38
0
Хотелось бы посмотреть "Джиперс Криперс 3" ни в одном кинотеатре не идёт, очень жаль:'(
.
Гость
Гость 29 березня 2015 16:54
0
Пьяная молодежь может быть в любом кинотеатре нашего города, просто вам не повезло, а кинотеатр очень классный , стильно все, интерьер прикольный, все новое, еще не замызганное, как в Парке, центр города , много залов, много фильмов. Мы часто бываем и семьей и с компаниями, нам очень нравится))
.
Гость
Гость 16 лютого 2015 10:51
0
Посетив кинотеатр, осталась не довольна, тем, что пьяная, шумная  молодежь мешала смотреть фильм. На неоднократные обращения к  зам директору данный вопрос был не решен!
Настроение и впечатление от  просмотра осталось негативным!
.