Фільм Аудитор (2016) - дивитись онлайн|трейлер|інформация про фільм, купити квитки на фільм Аудитор - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Фільм Аудитор


The Accountant / Расплата
Рік:  2016
Країна:  США
Режисери:  Гевін О’Коннор
Студія:  Warner Bros.
Жанр:  бойовик, драма
Бюджет:  44 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  03.11.2016
Прем’єра (у світі):  13.10.2016
Тривалість:  128 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Кіноманія
Бокс-офіс:  10 581 814 грн.
Рейтинг IMDB:  7.30/10 (Голосів: 237 544)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.80 / 10 Голосів: 215
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:

Опис фільму Аудитор

Це історія математичного генія Крістіана Вулффа, який перевіряє бухгалтерію небезпечних злочинних організацій світу. Коли за ним починає стежити відділ з боротьби зі злочинністю Міністерства фінансів США, Крістіан вирішує знайти собі законослухняного клієнта, щоб збити правоохоронців зі сліду. Він береться провести аудит в компанії з виготовлення робототехніки, в документах якої знаходить відмінності в кілька мільйонів доларів. Але як тільки Крістіан наштовхується на слід грошей, в справі з'являються жертви.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм Аудитор

15 листопада 2016
"Аудитор" Для вящего эффекта создателям ленты осталось заставить персонажа Бена Аффлека заикаться и неловким движением головы (примерно как у Джигарханяна в "Неуловимых мстителях") ронять слюну на воротник. Ну, чтобы его "странный человек" вышел окончательно странным... Ни к чему останавливаться на полумерах! Впрочем, хотя картина Гэвина О’Коннора и барражирует дивным образом на грани... Детальніше
Ксеркс

03 листопада 2016
У Кристиана Вульфа (Бен Аффлек) синдром Аспергера, но это не мешает ему жить нормальной жизнью. По крайней мере, нормальной с его точки зрения. Вульф - успешный аудитор, который сколотил состояние, отмывая деньги для криминальных организаций. А еще иногда он убивает людей - когда считает, что они этого заслуживают. "Делаешь кассовый фильм,... Детальніше
Юрий Шевченко

20 жовтня 2016
Гевин О’Коннор снял боевик, имеющим огромное достоинство – нетривиальный как для этого жанра сюжет, способный удивить даже бывалых киноманов. Большинство героев ленты «Аудитор» очень любят паззлы: главный герой, известный зрителю под именем Кристиан Волльф (удивительно подходящий этому персонажу Бен Аффлек) еще с детства обожает их складывать, причем с изнанки, не видя... Детальніше
Алексей Першко


Ім’я
18 вересня 2019
Ваш коментар

Валерій
Валерій 14 грудня 2016 18:13
Всім відомо, що головний герой будь якого фільму повинен подобатися аудиторії, інакше цей фільм не буде прибутковим. Цей герой повинен бути схожим на опосередкованого глядача і втілювати його свідомі і підсвідомі мрії про своє власне життя, тому вони і приходять у кінотеатр, щоб на півтори години побути кимось іншим (безумовно, ще є поп-корн і напої) і режисер має додати до своєї кінематографічної «страви» такі інгредієнти, які викличуть захоплення у більшості глядачів. Одним словом, ми говоримо про кінематографічний фастфуд, але кращій за більшість інших.
Режисер фільму Гевін О’Коннор зробив ставку на таку рису головного героя, як досконалість, але щоб глядачі не були так сильно принижені порівнянням себе із головним героєм, який грає Бен Аффлек, всі інші його риси наблизились до мінімального рівня. Головний герой асоціален, вживає ліки та різні поведінкові методики, щоб сильно не виділятися серед інших своєю хворобливістю, а ще він страшенно не любить незакінчених справ – теж одна з ознак людини не сповна розуму, як зазначили б ми, пересічні глядачі. У всьому іншому герой Бена Аффлека не відрізняється від звичайних крутих хлопців: самотній і відлюдкуватий багатій, який працює на заможних кримінальних клієнтів, але має добре, десь там глибоко, серце і вміє вбивати поганих з майстерністю, але, безумовно, з прикрої необхідності.
Ось із цих складових і виходить привабливий фільм, який, чого ж тут ховатися, і мені подобається. Добро повинно бути озброєне і небезпечне, трошки д
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 20 листопада 2016 12:32
поставте аудитор на вечірній сеанс ато все зранку та зранку хочеш подивитися а немає змоги бо зранку на 10
Рейтинг повідомлення: 0
 
Доцент
Доцент 18 листопада 2016 04:08
Расплата... аудитор.... Ясно же написано название - СЧЕТОВОД. Или Бухгалтер.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 15 листопада 2016 07:43
Не смотря на то, что я не люблю актера Бена Афлека, он шикарно сыграл свою роль! Отличный фильм! Подняты темы деток аутистов, насколько им тяжело в нашем сложном мире, также раскрыта важность семьи в жизни каждого из нас.. Очень интересный фильм с захватывающим сюжетом и непредсказуемым концом. Советую к просмотру!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 12 листопада 2016 15:51
У Кристиана Вульфа (Бен Аффлек) синдром Аспергера, но это не мешает ему жить нормальной жизнью. По крайней мере, нормальной с его точки зрения. Вульф - успешный аудитор, который сколотил состояние, отмывая деньги для криминальных организаций.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Лана
Лана 10 листопада 2016 06:01
Понравился фильм. Бен замечательно играет. Если бы еще знаменитых актеров туда. Но сюжет захватывает.
Рейтинг повідомлення: 0
 
frazer
frazer (Киев) 08 листопада 2016 10:45
Фильм очень классный. Супер! С удовольствием пересмотрю еще раз!
Рейтинг повідомлення: 0
 
lubushka
lubushka (Киев) 06 листопада 2016 18:06
Дочь сходила и осталась под большим впечатлением. Описала, как очень интересный фильм, где ни разу не взглянула на часы. Очень рекомендовала к просмотру. Схожу, отпишусь.
Рейтинг повідомлення: 0
 
watcher
watcher 06 листопада 2016 05:51
интересно и динамично! рекомендую
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 03 листопада 2016 07:06
Фильм очень классный, хороший сюжет, актеры, все в точку и ничего лишнего.
Рейтинг повідомлення: 0
 

Схожі фільми